Klimatyzacja

klimatyzacja BełchatówKlimatyzatory możemy spotkać praktycznie wszędzie, zarówno w galeriach, stacjach paliw, biurach, restauracjach jak i w domach czy mieszkaniach. Najbardziej uniwersalne to klimatyzatory ścienne, łatwe w instalacji oraz wygodne i proste w użytkowaniu.

Klimatyzator ścienny składa się z dwóch jednostek roboczych, estetycznego, wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz  jednostki zewnętrznej wyposażonej w sprężarkę tzw. skraplacza, instalowanej na zewnątrz budynku. Na ogromną popularność tego typu klimatyzatorów wpływa funkcjonalność, wydajność oraz atrakcyjna i nowoczesna obudowa.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Hyundai w zakresie instalacji klimatyzatorów

ELBUD - klimatyzacja

Oferujemy montaż klimatyzacji.
Mamy na swoim koncie wielu zadowolonych klientów, wykonujemy zarówno proste jak i skomplikowane instalację.

Jeśli obawiasz się upalnego lata lub powietrze w twoim domu nie jest zbyt rześkie, najlepszym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzacji. W ofercie naszej firmy znajdziesz wydajne klimatyzatory.

Posiadamy nowoczesne klimatyzatory od sprawdzonych producentów. Jeżeli obawiasz się, że dobór odpowiedniej klimatyzacji będzie zbyt trudny, nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu, spełniającego wszelkie oczekiwania.

Wybierz usługi firmy ELBUD, fachowe i terminowe usługi. Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się komfortem w upalne dni oraz świeżym powietrzem.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
klimatyzacja bełchatów

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ POTRZEBNA JEST KLIMATYZACJA?

Klimatyzacja montowana jest w większości miejsc publicznych. Urlop w upalne dni w pokoju bez klimatyzacji nie jest mile wspominany. Wracamy tam, gdzie czujemy się komfortowo.

Widoczne jest coraz większe zainteresowanie klimatyzacją w domach oraz mieszkaniach, zwłaszcza tych na poddaszu. Klimatyzacja to doskonałe rozwiązanie dla silnie nagrzewających się pomieszczeń. Świeże i chłodne powietrze daje ukojenie po ciężkim dniu w pracy.

Zaletą oferowanych przez nas klimatyzatorów jest cicha praca, jonizacja powietrza oraz wiele innych funkcji przemawiających na korzyść właśnie tych klimatyzatorów.

Ciepłe powietrze latem oraz szybkie nagrzewanie się okien przyczyniają się do szybszego nagrzewania pomieszczeń. Znamy idealne rozwiązanie tego problemu, zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Zalety klimatyzacji

Oferujemy najwyższej jakości klimatyzację. Montowane przez nas klimatyzatory idealnie wpasują się do wnętrza w każdym pomieszczeniu, zapewniając komfort użytkowania na najwyższym poziomie.

Zdalna kontrola

Montowana przez nas klimatyzacja posiada w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, możemy dzięki niemu zdalnie regulować temperaturę pracy, zmieniać tryb a nawet ustalić tygodniowy harmonogram.

Dodatkowe filtry

W celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości powietrza, Klimatyzatory z naszej oferty wyposażone są w dodatkowe filtry Jonów Srebra i Katalityczny.

Cicha praca

Praca oferowanych przez nas klimatyzatorów jest w zasadzie nie słyszalna. Funkcja QUIET obniża głośność pracy klimatyzatora nawet do 21 dB(A) tworząc idealne warunki w sypialni lub pokoju dziecka.

Kompatybilna jednostka

Urządzenie wewnętrzne z daną funkcją może pracować zarówno w wersji standardowej MONO-SPLIT 1 – 1, jak również może być wykorzystane przy konfiguracji z jednostkami zewnętrznymi MULTI.

Jonizacja powietrza

Wbudowany generator plazmy uwalnia jony ujemne, co pozwala na usunięcie z powietrza nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, dymu i pyłu zmniejszając przy tym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

Klimatyzacja - najwyższa jakość powietrza

Oferowane przez nas klimatyzatory są wcześniej dokładnie sprawdzane, by zapewnić naszym klientom najwyższy standard jakości. Klimatyzatory z naszej oferty posiadają wydajne filtry powietrza o dużej gęstości, filtracja PM2.5, są to główne filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-grzybiczym, przeciw-pleśniowym, dbające o najwyższą jakość powietrza osiągając poziom filtracji PM 2.5 podczas pracy klimatyzacji.

Ponadto oferowana przez nas klimatyzacja posiada dodatkowe filtry: Jonów Srebra i Katalityczny w celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości powietrza. Filtr Jonów Srebra, zabija bakterie i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów (bakterie, wirusy, grzyby, czy zarodniki) jony srebra są niszczone poprzez wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Filtr Katalityczny, neutralizuje mikroorganizmy, zarazki, przykre zapachy.

klimatyzacja Łódź

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, profesjonalny montaż klimatyzacji. Posiadamy w ofercie produkty jedynie od sprawdzonych dostawców.

Kontakt

Zadzwoń lub odwiedź nas w naszym oddziale, pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wycena

Oferujemy darmową wycenę klimatyzacji oraz pomoc w doborze klimatyzatora.

Montaż

Montaż przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji, ponieważ pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych marek.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Klimatyzacja
Zobacz jakie to proste

Kontroluj temperaturę w domu za pomocą najlepszej jakości klimatyzatora. Klimatyzacja zapewni Ci komfort i przyjemny chłód w upalne dni latem.

Kontrola

Zarządzaj klimatyzacją wszędzie tam, gdzie chcesz. Klimatyzatory. z naszej oferty posiadają w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, dzięki któremu możemy zdalnie regulować temperaturę pracy.

Utrzymanie temperatury

Klimatyzator z naszej oferty posiada funkcję pozwalająca na utrzymanie w czasie okresu zimowego w pomieszczeniu stałej temperatury +8°C dzięki automatycznej kontroli pracy klimatyzatora.

Cicha praca

Praca montowanego przez nas klimatyzatora jest w zasadzie nie słyszalna, tworząc idealne warunki w sypialni czy pokoju dziecka, nie zakłócając  spokojnego snu.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

KLIMATYZACJA - Funkcjonalny i łatwy w obsłudze sprzęt

Istnieje wiele różnymi modeli urządzeń, które dla większości są identyczne. Nasz firma chce zadbać, aby wybór klimatyzacji nie był skomplikowany dla naszych Klientów. Oferujemy najwyższej jakości  klimatyzatory, produkowane przez profesjonalistów.

Dopasowane rozwiązania

Znajdziesz u nas klimatyzatory na miarę Twoich potrzeb.

Profesjonalny montaż

Klimatyzacja, która nie rzuca się w oczy dzięki precyzyjnemu montażowi.

Najlepsza jakość

Sprawdzone urządzenia od najlepszych producentów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMII DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić korzystając z naszych usług. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniego systemu oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614