Najnowsza elektrownia fotowoltaniczna o mocy 0,78 MW w Woźnikach

Elektrownia słoneczna o mocy 0,78 MW, powstała w Woźnikach w powiecie piotrkowskim, w gminie Wola Krzysztoporska. Inwestorem tej jednej z największych elektrowni fotowoltaicznych w Polsce jest firma Elbud Bełchatów Sp. z o.o.

Elbud realizuje projekt „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków”

Elbud Bełchatów sp. z o.o. zrealizował kontrakt dla Gminy Osjaków w ramach projektu „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków” obejmujący sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawę i montaż 74 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz montaż 6 kotłów na biomasę.

Największa elektrownia fotowoltaiczna ELBUD Bełchatów o mocy 5 MW

Największa elektrownia fotowoltaiczna w Polsce o mocy 0,5 MW, a docelowo 5 MW, powstaje w Dąbrowie Rusieckiej gmina Rusiec, powiat Bełchatów.

Elbud dla Szczercowa

Firma ELBUD Bełchatów Sp. z o.o. realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych w ramach celowych dotacji Gminy Szczerców na dofinansowanie wymiany źródeł energii.

Z wizytą w elektrowni słonecznej

Projektowanie i montaż urządzeń fotowoltaicznych oraz systemy inteligentnych domów w praktyce. Uczniowie I klasy Technikum Energetycznego odwiedzili firmę Elbud Bełchatów z Dąbrowy Rusieckiej, która jako jedna z nielicznych firm w regionie specjalizuje się w tych właśnie nowoczesnych technologiach.

Euro logos