Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Bełchatowie

W Bełchatowie na podziemnym parkingu galerii Olimpia, można już korzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych firmy Elbud. Stacja ta jest dostępna 24h/dobę, posiada dwa niezależne stanowiska oraz możliwość płacenia kartą kredytową.

Pompy ciepła – wysoki potencjał oszczędności

Poszerzamy ofertę o sprzedaż oraz montaż pomp ciepła Mitsubishi oraz Daikin. Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Realizujemy inwestycje min na obszarach: Bełchatów, Kleszczów, Szczerców, Wieluń, Pajęczno, Sieradz, Osjaków, Łask, Działoszyn, Zelów, Piotrków Trybunalski, Sulmierzyce, Kamieńsk, Kiełczygłów, Widawa, Grocholice, Burzenin, Złoczew, Zduńska Wola, Sędziejowice, Konopnica, Buczek, Rząśnia, Siemkowice, Wola Krzysztoporska, Rozprza, Moszczenica,  Osjaków, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Tuszyn, Andrespol, Brzeziny, Koluszki, jak i całego województwa Łódzkiego

Infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych, począwszy od kompaktowych, wysokiej jakości naściennych ładowarek prądu przemiennego, przez niezawodne stacje szybkiego ładowania prądem stałym z doskonałą łącznością.

Najnowsza elektrownia fotowoltaniczna o mocy 0,78 MW w Woźnikach

Elektrownia słoneczna o mocy 0,78 MW, powstała w Woźnikach w powiecie piotrkowskim, w gminie Wola Krzysztoporska. Inwestorem tej jednej z największych elektrowni fotowoltaicznych w Polsce jest firma Elbud Bełchatów Sp. z o.o.

Elbud realizuje projekt „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków”

Elbud Bełchatów sp. z o.o. zrealizował kontrakt dla Gminy Osjaków w ramach projektu „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków” obejmujący sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawę i montaż 74 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz montaż 6 kotłów na biomasę.

Największa elektrownia fotowoltaiczna ELBUD Bełchatów o mocy 5 MW

Największa elektrownia fotowoltaiczna w Polsce o mocy 0,5 MW, a docelowo 5 MW, powstaje w Dąbrowie Rusieckiej gmina Rusiec, powiat Bełchatów.

Elbud dla Szczercowa

Firma ELBUD Bełchatów Sp. z o.o. realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych w ramach celowych dotacji Gminy Szczerców na dofinansowanie wymiany źródeł energii.

Upłynięcie ważność voucherów upominkowych

Informujemy że vouchery upominkowe przyznawane podczas meczu PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle tracą ważność z dniem 31.03.2021r  

Z wizytą w elektrowni słonecznej

Projektowanie i montaż urządzeń fotowoltaicznych oraz systemy inteligentnych domów w praktyce. Uczniowie I klasy Technikum Energetycznego odwiedzili firmę Elbud Bełchatów z Dąbrowy Rusieckiej, która jako jedna z nielicznych firm w regionie specjalizuje się w tych właśnie nowoczesnych technologiach.

Euro logos