Pompy ciepła

pompy ciepła Zduńska WolaOgrzewanie nowoczesnymi metodami w Zduńskiej Woli. Pompy ciepła powietrze-woda, których montaż oferujemy mieszkańcom Zduńskiej Woli i okolic to przyszłościowe rozwiązanie ekologicznego ogrzewania domu.

Działanie systemu pompy ciepła jest bardzo proste, odbiera ona ciepło z powietrza zewnętrznego z kolei ciepło jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny.

Pompa ciepła powietrze-woda zapewnia ciepłą wodę użytkową, ogrzewanie zimą, a w razie potrzeby, może również zapewnić przyjemny chłód latem.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Zduńska Wola

Firma Elbud specjalizuje się w instalacji pomp ciepła powietrze-woda na terenie Zduńskiej Woli i nie tylko, oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju.

Korzystając z naszych usług otrzymują państwo 5 letnią gwarancję, profesjonalne doradztwo, pomoc w odpowiednim doborze pompy ciepła a przede wszystkim pomoc w otrzymaniu na dofinansowanie na instalację pompy ciepła w Zduńskiej Woli.

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła powietrze-woda od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie montują sprzęt w umówionym wcześniej terminie, który służy niezawodnie przez długie lata. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Zduńska Wola

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

We wrześniu 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza, pompy ciepła powietrze-woda doskonale wpasowują się w ramy programu, dzięki temu nasi klienci mogą starać się o dofinansowanie na 90% kosztów inwestycji.

Inwestycja w systemy pompy ciepła Zduńska Wola może być dofinansowywana ze środków publicznych. Istnieje jednak kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Niektóre z form dofinansowania obszarem swojego zastosowania nie obejmują całego kraju, a jedynie tereny gminne, czy powiatowe. Warto skonsultować się w tej sprawie z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to nowoczesne rozwiązanie, zapewniające komfortowe życie.

pompy ciepła

Oszczędność

Pompa ciepła zużywa bardzo mało energii dzięki czemu koszty inwestycji bardzo szybko się zwracają.

pompy ciepła

Czyste środowisko

Pompy ciepła powietrze-woda nie wytwarzają dwutlenku węgla. W ten sposób pomagają w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła

Niezawodność

Pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają ingerencji użytkownika.

pompy ciepła

Łatwa obsługa

Sterowanie za pomocą głównego regulatora, pilota bądź aplikacji w telefonie, nic prostrzego.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Najlepszą jakość oferowanych przez nas usług zabezpieczamy dodatkowo 5-letnią gwarancją.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda, które oferujemy mieszkańcom Zduńskiej Woli i okolic, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają one zatem z nieskończonego źródła energii.

Oszczędzają zasoby naturalne, ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła powietrze-woda bardzo efektywnie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w budynkach i przygotowywania wody.

Należy pamiętać, że istnieje możliwość, by pompy ciepła były zasilane prądem pochodzącym z odnawialnych źródeł energii. W taki sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

Instalując dodatkowo panele fotowoltaiczne, można nawet we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła. Zduńska Wola to doskonała lokalizacja ze sprzyjającymi warunkami ze względu na silnie nasłonecznione tereny.

pompy ciepła Zduńska Wola

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud oferuje usługi na najwyższym poziomie, pomoc w otrzymaniu dotacji oraz doradztwo w doborze pompy ciepła. Doświadczeni monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Nie zwlekaj, już dziś możesz zadbać o swoją przyszłość, zadzwoń i dowiedz się jak to zrobić.

pompy ciepła

Wycena

Dzięki kilku niezbędnym informacjom, ustalimy jaki system będzie najkorzystniejszy.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja pompy ciepła powietrze-woda jest bardzo łatwa a dzięki zespołowi doświadczonych monterów, również sprawna bezpieczna.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Przede wszystkim, jest ekologiczna oszczędna i prosta w obsłudze.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Łatwo i przyjemnie, systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub laptopie.

pompy ciepła-energia

Energia

Źródłem energii jest otaczające powietrze, pozostałą nieznaczną część można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Nowy budynek mieszkalny czy biurowy, nowe ogrzewanie. Budując w obecnych czasach stajemy już przed zupełnie innymi wyzwaniami, niżeli kilka czy kilkadziesiąt lat temu.

Jedną z ważniejszych rzeczy jest odpowiedni wybór ogrzewania w budynku. Dodatkowo należy dostosować się do kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszelkie kryteria, są ekologiczne, łatwe w obsłudze, służą niezawodnie przez długie lata i. nie wymagają ingerencji użytkownika.

Pompy ciepła powietrze-woda to dla miasta Zduńska Wola od początku droga bez ryzyka i w zgodzie ze środowiskiem.

pompy ciepła Zduńska Wola

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Zduńska Wola

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Gruntowny remont mieszkania to często również kwestia wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda, które znajdują się w ofercie dla miasta Zduńska Wola: można je dostosować do zastanych warunków, a zarazem mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne, są ekologiczne, oszczędne i bardzo łatwe w obsłudze. Montując pompę ciepła powietrze-woda nie musisz przejmować się dodatkowym miejscem na magazynowanie opału. Ze względu na efektywność systemu zakup pompy ciepła jest także opłacalny finansowo, koszty inwestycji zwracają się błyskawicznie.

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie dostarczać w trybie modulowanym 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do -15 °C. Możliwe jest także efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w niezawodny i łatwy sposób.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Przyszłościowe, wszechstronne i zaawansowane — to tylko kilka z wielu argumentów przemawiających za tym, aby już dziś skonsultować się z naszym doradcą w sprawie instalacji pompy ciepła powietrze-woda w mieście Zduńska Wola.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614