Pompy ciepła

pompy ciepła Aleksandrów ŁódzkiPoznaj oszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze-woda, które służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła spożytkowuje energię z otoczenia. Dysponuje dwoma urządzeniami zewnętrznym i wewnętrznym, które są ze sobą połączone. Urządzenie zewnętrzne zużywa znajdującą się w powietrzu energię i dostarcza ją do urządzenia wewnętrznego. System pomp ciepła powietrze-woda pracuje również zimą, przy dwucyfrowych temperaturach poniżej zera.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Aleksandrów Łódzki

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie instalacji pompy ciepła na terenie całego kraju, w tym miasta Aleksandrów Łódzki.

Oferujemy szeroki zakres usług, atrakcyjne ceny oraz wartościowy kontakt. Posiadamy w naszej ofercie produkty jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Oferujemy kompleksowe doradztwo dotyczące instalacji pomp ciepła i darmową wycenę. Zachęcamy również do skorzystania z kalkulatora pomp ciepła znajdującego się na jednej z naszych podstron. Umożliwia on wygenerowanie samodzielnie oferty pompy ciepła Aleksandrów Łódzki.

Certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie dokonają instalacji pompy ciepła we wcześniej umówionym terminie i wyznaczonym miejscu.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
Pompy ciepła Aleksandrów Łódzki

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Dofinansowanie na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy pomoc na każdym etapie instalacji pompy ciepła.

W 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”. Jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła.

W ramy programu doskonale wpisują się pompy ciepła powietrze-woda  znajdujące się w ofercie naszej firmy nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Pompy ciepła to najlepszy wybór systemu ogrzewania dla nowych i modernizowanych budynków, zapewnij sobie i swoim bliskim komfort i spokojną przyszłość.

Zalety posiadania pompy ciepła

Ogrzewanie pompą ciepła Aleksandrów Łódzki daje wiele korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Przedstawiamy kilka zalet decydujących o tym dlaczego warto zdecydować się na instalację pompy ciepła.

pompy ciepła

Oszczędnie

75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywane jest z otoczenia, a pozostałe około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompy ciepła powietrze-woda to gruntownie przemyślana technologia, spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła

Szybka instalacja

Certyfikowani monterzy ustawiają urządzenie zewnętrzne, montują
moduł wewnętrzny, łączą je ze sobą — i gotowe. Szybki montaż i relatywnie niskie koszty inwestycji.

pompy ciepła-energia

Komfort

Zasilana elektrycznie pompa ciepła, pracuje
stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa ciepła powietrze-woda nie emituje
CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompa ciepła jest dobra dla Ciebie i dla środowiska. Udział energii pochodzącej z odnawialnych źródeł rośnie z każdym rokiem. Tym samym technologia systemu pompy ciepła staje się kluczem do realizacji ambitnych celów klimatycznych, zakładających dalszy wzrost znaczenia odnawialnych źródeł energii.

Pompa ciepła powietrze-woda jest urządzeniem niewymagającym, pracuje praktycznie bezemisyjnie. Napędzana jest prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

Cała reszta energii pochodzi z otaczającego powietrza. Pompa ciepła nie emituje CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

Pompy ciepła Aleksandrów Łódzki

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, pomoc w otrzymaniu dofinansowania, doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej pompy ciepła do konkretnego budynku oraz sprawny i bezpieczny montaż.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie kontakt, by uzyskać więcej informacji.

pompy ciepła

Wycena

W dbałości o klienta, sprawnie dokonujemy darmowej wyceny. Oferujemy również możliwość samodzielnej konfiguracji poprzez nasz kalkulator pomp ciepła.

pompy ciepła

Montaż

Posiadamy wszelkie certyfikaty by instalacja pompy ciepła przebiegała zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Podstawowa zasada funkcjonowania pompy ciepła powietrze-woda jest prosta, wykorzystuje energię z otoczenia w domu. W tym celu dysponuje jednym urządzeniem zewnętrznym i jednym wewnętrznym, które są ze sobą połączone.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora, a także bezprzewodowego pilota. Pilot przejmuje ustawianie zadanych temperatur wnętrza i może wybierać tryb pracy spośród opcji trybu dziennego, trybu obniżania temperatury oraz trybu programowanego.

pompy ciepła-energia

Energia

Energia do ogrzewania uzyskiwana jest z otaczającego powietrza. Około 75% wymaganej energii pompy ciepła generują bezpośrednio z otoczenia. Energia ta jest całkowicie bezpłatna i odnawialna, ponieważ wykorzystuje zgromadzone w powietrzu ciepło słoneczne. Zaledwie 25% całkowitej energii potrzebnej do zasilania pompy ciepła pochodzi z sieci energetycznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompa ciepła powietrze-woda jako system grzewczy jest równie pewna jak kocioł na kopalne nośniki energii. Ponadto obecna technologia umożliwia także projektowanie układów monowalentnych z pompą ciepła. Oznacza to, że nawet przy silnych mrozach nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło ogrzewania, by utrzymać dostarczanie ciepła do budynku.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła Aleksandrów Łódzki to najlepszy wybór, czy to w kwestii sprawności, technologii, czy emisji akustycznej. Pompy ciepła powietrze-woda wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych budynkach.

Wybór dobrego systemu grzewczego zależy nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami. Jednakże nie musi to wcale zwiększać kosztów budowy. Pompy ciepła powietrze-woda, które posiadamy w naszej ofercie pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Budując dom, możemy przysłużyć się środowisku i wybrać ekologiczny a zarazem oszczędny system ogrzewania – pompy ciepła.

pompy ciepła Aleksandrów Łódzki

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Pompy ciepła Aleksandrów Łódzki

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie podczas modernizacji budynku, dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym renowacji.

Pompa ciepła powietrze-woda może po prostu zastąpić kocioł grzewczy i zostać zintegrowana z istniejącą instalacją grzewczą.

Fachowiec oceni sytuację na miejscu i oceni, jakie zmiany są rzeczywiście konieczne. Często należy wymienić tylko niektóre grzejniki, aby uzyskać bardzo dobre parametry pracy instalacji c.o.

Zwiększ efektywność energetyczną swojego układu cieplnego, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki

Pompy ciepła powietrze-woda nadają się idealnie do projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów. Konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Komfort przez cały rok i wygodne użytkowanie to tylko namiastka zalet systemu pomp ciepła. Zapewnij sobie spokojną przyszłość z ekologicznym ogrzewaniem domu.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Posiadamy w naszej ofercie jedynie najlepsze produkty wytworzone przez specjalistów.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Pompy ciepła są objęte długoletnią gwarancją, działają niezawodnie przez długie lata nie wymagając przy tym ingerencji ze strony użytkownika.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu lub zadzwoń, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614