Pompy ciepła

pompy ciepła KamieńskPompy ciepła to najnowsza technologia dla lepszej wydajności, ponadto to przyszłościowa technika grzewcza, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność.

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę, nawet przy najsilniejszych mrozach. Ze względu na efektywność systemu zakup pompy ciepła jest także opłacalny finansowo.

Istotnym argumentem jest fakt, że pompy ciepła można ze sobą łączyć i w ten sposób zmniejszyć zapotrzebowanie na importowanie energii z kopalnych nośników.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Kamieńsk

Firma Elbud specjalizuje się w montażu systemów pomp ciepła na terenie miejscowości Kamieńsk oraz całego kraju. Zespół certyfikowanych monterów sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie instaluje pompy ciepła w wyznaczonym wcześniej terminie.

Od jakiegoś czasu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła, korzystając z usług firmy Elbud otrzymają Państwo nie tylko najwyższej jakości usługi, ale i też niezbędną pomoc w otrzymaniu możliwie najwyższego dofinansowania.

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w odpowiednim doborze pompy ciepła, odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie watpliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Kamieńsk

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

W 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła, a także poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji. Systemy pomp ciepła znajdujące się w ofercie firmy Elbud, doskonale wpasowują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Dofinansowywanie można otrzymać ze środków publicznych. Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Dbając o zadowolenie klientów, oferujemy pomoc specjalistów w uzyskaniu możliwie najwyższego dofinansowania. Zapraszamy do kontaktu podczas którego udzielimy więcej szczegółowych informacji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła to wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Kamieńsk to doskonale usytuowana miejscowość dla montażu pomp ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła

Bezobsługowy system

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Kamieńsk, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

W zgodzie ze środowiskiem

Pompa powietrze-woda pomaga w walce o czyste środowisko, ponieważ nie emituje CO2.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii. Pompy ciepła ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w budynkach i podgrzewania wody. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Na terenie miejscowości Kamieńsk dużo gospodarstw posiada własną instalację fotowoltaiczną, za jej pomocą można zasilać pompy ciepła. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

Zrównoważone podejście do środowiska stało się dla wielu ludzi istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

pompy ciepła Kamieńsk

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud oferuje usługi na najwyższym poziomie, sprzęt najlepszej jakości, pomoc w otrzymaniu dofinansowania oraz pomoc w odpowiednim doborze instalacji pompy ciepła powietrze-woda dla mieszkańców miejscowości Kamieńsk.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się więcej o pompach ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Wycena

Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Elbud to najlepszy zespół certyfikowanych monterów. Instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Poznaj oszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze-woda i ciesz się komfortem przez cały rok!

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Łatwo i przyjemnie, systemem można sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora lub za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła korzystają z praktycznie nieskończonego źródła energii, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. .

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując budynek od podstaw podejmujemy mnóstwo ważny decyzji, jedną z nich jest wybór metody ogrzewania, można rzec, że to najważniejsza decyzja.

Pompy ciepła powietrze-woda to system ogrzewania z odzyskiem, który pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Pompy ciepła stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków, doskonale się do nich dostosowują.  Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania budynku.

Zaprojektowane w Europie dla Europy, nasze pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

pompy ciepła Kamieńsk

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Kamieńsk

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja budynku nie oznacza, że musisz się ograniczać. Pompy ciepła powietrze-woda nadają się idealnie do projektów renowacji, a także zastępowania starych kotłów.

Kompaktowa konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową i grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

Wybierz pompy ciepła powietrze-woda z oferty firmy Elbud i zwiększ efektywność energetyczną swojego układu cieplnego, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Zadbaj już dziś o przyszłość swoją i najbliższych. Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud to sprawdzone rozwiazanie dla miejscowości Kamieńsk.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
systemów pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, jeśli chcesz się dowiedzieć ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji pompy ciepła dla Twojego budynku.

  LUB ZADZWOŃ

  +48 123 789 614

  Elbud sponsorem Orzeł łódź
  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma kontynuuje swoje partnerskie wsparcie KŻ Orzeł Łódź na kolejny sezon.
  Elbud sponsorem Orzeł łódź
  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma kontynuuje swoje partnerskie wsparcie KŻ Orzeł Łódź na kolejny sezon.