Pompy ciepła

Pompy ciepła KoluszkiPoznaj oszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze-woda, które służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła spożytkowuje energię z otoczenia. Dysponuje dwoma połączonymi ze sobą urządzeniami zewnętrznym i wewnętrznym. Urządzenie zewnętrzne zużywa znajdującą się w powietrzu energię i dostarcza ją do urządzenia wewnętrznego. Pompy ciepła to przyszłościowe rozwiązanie ogrzewania domu, można je też dostosować tak by w upalne dni chłodziły pomieszczenia.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

Elbud - pompy ciepła Koluszki

Firma ELBUD specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pompy ciepła w mieście Koluszki, realizujemy zamówienia na terenie całego województwa Łódzkiego.

Oferujemy profesjonalne usługi, pracujemy na najlepszym sprzęcie co ułatwia montaż pompy ciepła. Posiadamy sprawdzone produkty jedynie od najlepszych producentów.

Korzystając z naszego kalkulatora pomp ciepła, samodzielnie można wygenerować dla siebie ofertę. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą pomocy lub doradzą w doborze odpowiedniej instalacji dla określonego budynku.

Z kolei certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie zamontują system pompy ciepła w wyznaczonym wcześniej miejscu i terminie.

Oferujemy również pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła na terenie miasta Koluszki.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
Pompy ciepła Koluszki

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Możliwości dofinansowania pozwala nam obniżyć koszty instalacji pompy ciepła, które mimo wszystko zwracają się bardzo szybko.

Inwestycja w pompy ciepła Koluszki, może być dofinansowywana ze środków publicznych, jednak zwykle nie obejmują one obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe bądź gminne.

W 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze” – pozwalający uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe, a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Celem programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez domy jednorodzinne.

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła Koluszki, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”.  Zatem nasi klienci mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji.

Korzystając z usług naszej firmy, nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc, na każdym etapie realizacji zamówienia, także w kwestii dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła Koluszki stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowych jak i modernizowanych budynków.

pompy ciepła

W zgodzie z środowiskiem

Pompa ciepła zasilana jest energią pochodzącą z odnawialnych źródeł.

pompy ciepła

Oszczędności

Koszty instalacji zwracają się bardzo szybko, można dodatkowo je obniżyć dzięki możliwości dofinansowania.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Zarządzanie poprzez aplikację pozwala użytkownikom kontrolować i monitorować status ich systemu grzewczego z dowolnego miejsca.

pompy ciepła

Bezobsługowość

System pompy ciepła działa sprawnie przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na instalację pompy ciepła.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda, które zasilane są głównie energią z źródeł odnawialnych.

Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompy ciepła ogrzewają, chłodzą i zaopatrują już wiele domów w Koluszkach w ciepłą wodę, nie naruszając przy tym równowagi ekologicznej.

W instalacji pompy ciepła istotną rzeczą jest zasilanie energią odnawialną, aż w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25%  z sieci energetycznej.

Korzystając z energii wytworzonej przez panele fotowoltaiczne, pompa ciepła zasilana jest w 100% z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł .

Zredukuj swoje koszty energii, korzystając z odnawialnej energii słońca.

Pompy ciepła Koluszki

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud oferuje profesjonalne usługi najwyższej jakości, posiadamy sprawdzone produkty jedynie od najlepszych producentów, dokonujemy instalacji zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła w mieście Koluszki.

pompy ciepła

Wycena

Darmowa wycena w krótkim czasie na odpowiednią pompę ciepła idealnie pasującą do konkretnego budynku.

pompy ciepła

Montaż

Instalacja pompy ciepła zajmuje stosunkowo mało czasu i jest bezpieczna.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompa ciepła zapewnia ciepłą wodę użytkową, ogrzewa budynek zimą, a w razie potrzeby może również  zapewnić przyjemny chłód latem.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie, przez całą dobę możesz kontrolować i monitorować status systemu grzewczego z dowolnego miejsca, a także planować harmonogramy pracy.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła z naszej oferty zasilane są energią pochodzącą z odnawialnego źródła. Pobierając energię z powietrza, pompa ciepła ogrzewa, chłodzi i zaopatruje budynek w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła znajdujące się w ofercie naszej firmy niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę użytkową — nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez naszą firmę to doskonale spisują się w nowych budynkach. Dodatkowo połączenie pompy ciepła z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania  budynku.

Posiadamy systemy pomp ciepła jedynie od sprawdzonych producentów, nadają się one do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

Nowoczesna technologia pozwala sterować ogrzewaniem z każdego zakątka ziemi za sprawą aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie.

System pompy ciepła zajmuje niewiele miejsca montażowego i działa bardzo cicho.
Pompy ciepła powietrze-woda to odpowiednie rozwiązanie dla nowych budynków.

Pompy ciepła Koluszki

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Pompy ciepła Koluszki

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

System pomp ciepła znajdujące się w naszej ofercie dla miasta Koluszki to doskonałe rozwiązanie grzewcze dla modernizowanych budynków, z łatwością ogrzewają budynek i wytwarzają ciepłą wodę użytkową.

Pompa ciepła to ogromna oszczędność i większa efektywność energetyczna bez konieczności wymiany istniejących rur i grzejników. Systemy pomp ciepła są zgodne i mogą współpracować z wieloma różnymi emiterami do grzania i chłodzenia. W ten sposób możesz wybrać dogodną kombinację dla Twojego wnętrza.

Stosunkowo krótki czas instalacji czy wymiany oraz niewielka przestrzeń instalacyjna to również atuty pompy ciepła Koluszki. Pompa ciepła powietrze-woda optymalizuje technologię, by dostarczać komfort przez cały rok, nawet w najbardziej surowych klimatach.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Oferujemy przyszłościowe rozwiązanie grzewcze, pompy ciepła wyposażone są w pełną technologię inwerterową, co oznacza, że ich moc jest bezstopniowo precyzyjnie dostosowywana do bieżącego zapotrzebowania.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach pompy ciepła efektywnie dostarczają do pomieszczenia ciepło i ciepłą wodę użytkową.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompa ciepła działa niezawodnie przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, zadzwoń lub odwiedź nas w naszym punkcie by dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614