Pompy ciepła

pompy ciepła Szczerców

Kompaktowa instalacja pomp ciepła w Szczercowie.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy pompy ciepła powietrze-woda, to instalacje składające się z urządzenia zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU bądź bez niego. Moduły wewnętrzne są dostępne w wersjach “grzanie“ oraz “grzanie/chłodzenie“.

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Dodatkowo z racji, iż są zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2 – aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Szczerców

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. to firma specjalizująca się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda na terenie całego kraju. Pompy ciepła to z pewnością temat dobrze znany w Szczercowie. Wykonujemy instalację pomp ciepła nie tylko w nowym ale i też modernizowanym budownictwie. Korzystając z usług naszej firmy, zyskują Państwo nie tylko świetnie dobrany system pomp ciepła, ale również pomoc w otrzymaniu dotacji która pokrywa znaczną część kosztów.

Wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie. Nasi certyfikowani monterzy bezpiecznie i terminowo instalują pompy ciepła w biurach, domach a nawet zakładach przemysłowych. Oferujemy systemy pomp ciepła tylko od najlepszych i sprawdzonych firm.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Szczerców

Pompy ciepła
Dofinansowanie

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”,  pozwala on na uzyskanie dofinansowania na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Nadrzędny cel programu to redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez domy. Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”.

Pompy ciepła powietrze-woda to niewymagające urządzenia. Napędzane są prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej, którą nasza firma również posiada w ofercie. Cała reszta energii pochodzi z powietrza. Najistotniejszą kwestią w dbaniu o czyste powietrze jest fakt, iż pompa nie emituje CO2 . To wszystko pozwala naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania ze środków publicznych. Niektóre z form dofinansowania obejmują obszarem jedynie tereny powiatowe, czy gminne. Korzystając z naszych usług, oferujemy pełną pomoc w uzyskaniu takiego dofinansowania, zajmujemy się wszelkimi formalnościami co pomaga uzyskać maksymalnie możliwą kwotę dofinansowania na technologię pompy ciepła w miejscowości Szczerców. Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Zalety pomp ciepła powietrze-woda instalowanych przez naszą firmę, widoczne są na pierwszy rzut oka. Wszystkie pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie są zaliczane do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych.

pompy ciepła

Oszczędność

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej około 25%, całą resztę, czyli aż do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Jakość oferowanych usług, podkreślamy oferując 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła

pompy ciepła

Niezawodność

Pompy ciepła powietrze-woda nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika. Pracują stabilnie i niezawodnie.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora bądź bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Czyste powietrze

Pompa ciepła powietrze-woda nie emituje CO2 . W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Pompy ciepła powietrze-woda, nie emitują CO2.

Ogrzewaj dom wykorzystując ekologiczne pompy ciepła powietrze woda, które są niewątpliwie energooszczędną alternatywą dla pieców, kotłów i klimatyzatorów.

Już od wielu lat, stopień zanieczyszczenia powietrza jest tematem dyskusji publicznej, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Szczególnie w okresie grzewczym, przekraczane są wszelkie dopuszczalne normy zanieczyszczenie, jakie występuje w Polsce. Można pomóc to zmienić, jednym z rozwiązań jest stosowanie technologii sprzyjających ograniczaniu niskiej emisji. W naszym klimacie pompy ciepła powietrze woda sprawdzają się idealnie.

Wbrew częstym opiniom, iż tego typu urządzenia nie są w stanie sprostać wymogom pogodowym naszego regionu, systemy te radzą sobie w niskich temperaturach doskonale.

pompy ciepła Szczerców

Współpraca z firmą ELBUD

Wybierając usługi firmy ELBUD, wybierasz sprawdzone i niezawodne rozwiązanie dostarczające ciepło do Twojego budynku. Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania instalacji pompy ciepła na terenie miejscowości Szczerców.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw na siebie namiar, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą jak najszybciej to możliwe.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami a wspólnie ustalimy najlepszą wersję odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

pompy ciepła

Instalacja

Nasi monterzy szybko i bezpiecznie zamontują pompy ciepła w wyznaczonym terminie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfortowe korzystanie

Pompy ciepła powietrze-woda, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach. Instalowane przez naszą firmę pompy to technologia, która jest gruntownie przemyślana i spełnia najwyższe standardy.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła napędzana jest prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud, działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy –15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

POMPY CIEPŁA INSTALACJA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując nowy budynek, należy podjąć mnóstwo ważnych, długoterminowych decyzji. Jeśli chcesz mieć spokojną przyszłość i nie martwić się ogrzewaniem czy ciepłą wodą, najlepszym, najbardziej ekologicznym i ekonomicznym wyborem będzie montaż pompy ciepła powietrze-woda.

Pompy ciepła to doskonały wybór, nie musi to wcale zwiększać kosztów budowy. Nasza firma posiada w ofercie źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Nawet jeśli koszt samej instalacji pompy ciepła jest wyższy od systemów grzewczych wykorzystujących (gaz, olej czy węgiel), to jednak koszty instalacji zwracają się dość szybko.

Wybierz od początku drogę bez ryzyka – gamę pomp ciepła powietrze-woda znajdziecie w naszej ofercie.

pompy ciepła Szczerców

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Szczerców

Pompy ciepła w budynkach modernizowanych

Decydującym aspektem dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji budynku jest prawidłowy wybór źródła ciepła. Zdecydowanie najlepszym wyborem, dostępnym obecnie na rynku, są pompy ciepła, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z silnie nasłonecznionym terenem, Szczerców do takich należy.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy pompy ciepła, są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest również efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w bardzo prosty i niezawodny sposób.

Podczas modernizacji budynku, coraz częściej rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. Szeroki zakres pracy pomp ciepła powietrze-woda pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła montowane przez naszą firmę przynoszą oszczędności finansowe ale i też korzyści dla środowiska. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła Szczerców, nawet przy silnych mrozach  dostarczają do budynku ciepło, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji z poziomu komputera, tabletu lub smatfona, można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług naszej firmy, otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614