Pompy ciepła

pompy ciepła SulmierzycePompy ciepła powietrze-woda to Twoje efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Jeśli planujesz budowę nowego budynku, lub chcesz modernizować istniejący, w naszej ofercie znajdziesz optymalne rozwiązania do ekologicznego i efektywnego ogrzewania na miarę Twoich potrzeb. Poznaj słynące z wysokiej jakości systemy pomp ciepła powietrze-woda.

Życzymy udanej budowy swojego własnego domu!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Sulmierzyce

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. to firma specjalizująca się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda. Gmina Sulmierzyce to doskonałe miejsce na montaż pompy ciepła ze względu na swoje położenie geograficzne.

Realizujemy usługi na terenie całego kraju, dlatego jeśli budynek znajduję się poza obszarem Sulmierzyc, to żaden problem.

Posiadamy zespół certyfikowanych monterów, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Instalacja pompy ciepła przebiega według zasad bezpieczeństwa, a sprzęt służy niezawodnie przez długie lata. .

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Oferujemy pełne doradztwo w odpowiednim doborze pompy ciepła oraz pomoc w otrzymaniu dotacji na instalację.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Sulmierzyce

Pompy ciepła
Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Firma Elbud w ramach swoich usług oferuje pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła. Nasi specjaliści przyłożą wszelkich starań, aby klient otrzymał możliwie najwyższe dofinansowanie.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji. Więcej informacji na temat programu, można uzyskać kontaktując się z naszym konsultantem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła to wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Pompy ciepła to spokojna przyszłość.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Z racji, iż pompa powietrze-woda nie emituje CO2, pomaga w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła

Oszczędności

Mimo, że koszty inwestycji są większe niż przy zwykłych piecach, bardzo szybko się zwracają.

pompy ciepła

Bezobsługowe

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Sulmierzyce, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - OTACZAJĄCE POWIETRZE JAKO ŹRÓDŁO ENERGII

Dla wielu ludzi w gminie Sulmierzyce zrównoważone podejście do środowiska stało się istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Zasada działania pompy ciepła w skrócie. Urządzenie zewnętrzne zasysa z otaczającego powietrza zmagazynowane w nim ciepło i dostarcza je do urządzenia wewnętrznego. Stamtąd jest wprowadzane do obiegu grzewczego. W takim procesie do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia, a pozostałe jedynie około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

Pompy ciepła powietrze-woda spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Współpraca z firmą ELBUD

Bardzo sobie cenimy kontakt z klientem, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i zawsze staramy dobrać się jak najlepsze rozwiązanie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy rozwiązanie w budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na inwestycję.

pompy ciepła

Instalacja

Elbud to najlepszy zespół certyfikowanych monterów. Instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Pompy ciepła to pewne i bezpieczne rozwiązanie. Nasza firma posiada w ofercie pompy ciepła powietrze-woda, które wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Nie ma nic prostrzego, systemem można sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora bądź za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu. Zaprojektowane w Europie dla Europy, pompy ciepła powietrze-woda, które montujemy na terenie Sulmierzyc, nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

Zasilane są energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną. W połączeniu z układem wspomagania solarnego, można zwiekszyć oszczędności energii.

pompy ciepła Sulmierzyce

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Sulmierzyce

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizując budynek, możesz zwiększyć efektywność energetyczną swojego układu cieplnego, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki.

Pompy ciepła powietrze-woda nadają się idealnie do projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów. Konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

Instalacja pompy ciepła to doskonały wybór, wiele korzyści finansowych i spokojna przyszłość. Zapraszamy do kontaktu aby poznać więcej szczegółów i rozwiać wszelkie wątpliwości.

POMPY CIEPŁA
TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE DLA GMINY SULMIERZYCE

Zadbaj już dziś o przyszłość swoją i najbliższych. Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud to sprawdzone rozwiazanie dla mieszkańców Sulmierzyc.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji pompy ciepła dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614