Pompy ciepła

pompy ciepła KonopnicaPompa ciepła powietrze – woda znajdująca się w ofercie naszej firmy to efektywne energetycznie rozwiązanie dla ogrzewania Twojego domu.

Pompa ciepła powietrze – woda odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego, ciepło to jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny.

Pompa ciepła powietrze – woda może również zaspokoić potrzeby w zakresie ciepłej wody użytkowej oraz, w razie potrzeby, może zapewniać przyjemny chłód latem.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Konopnica

Pompy ciepła to niezwykle efektywne rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Nasza firma specjalizuje się w instalacji pomp ciepła na terenie gminy Konopnica i nie tylko, dokonujemy montaże na terenie całego kraju.

Pompy ciepła Konopnica to obecnie najlepsze przyszłościowo rozwiązanie zarówno dla nowych jak i modernizowanych budynków.

Zadzwoń i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła, oferujemy pomoc w doborze najodpowiedniejszego systemu pompy ciepła idealnie dopasowanego do Twojego budynku.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające bezpieczną instalację pompy ciepła.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Konopnica

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Koszty instalacji pompy ciepła bardzo szybko się zwracają, można dodatkowo je obniżyć korzystając z dofinansowania.

Dofinansowanie na pompy ciepła nie zawsze obejmuje obszarem powierzchnię całego kraju a jedynie niektóre powiaty lub gminy. Nasi doradcy służą pomocą w otrzymaniu dofinansowania na inwestycję pompy ciepła powietrze-woda.

W 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”, pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe, a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, dzięki temu nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła nawet przy najsilniejszych mrozach niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Ponadto aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu, ponieważ zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2.

pompy ciepła

Ochrona klimatu

Pompy ciepła zasilane są ekologicznym prądem. Dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2.

pompy ciepła

Oszczędności

Niskie koszty inwestycji, nie ma potrzeby wymiany istniejących rur
i grzejników.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompy ciepła oferują najwyższy poziom komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności oraz kontroli.

pompy ciepła

Obsługa

Prosta obsługa z poziomu aplikacji w telefonie, sterowanie 24h/dobę, gdziekolwiek jesteś.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych usług oferujemy 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła znajdujących się w naszej ofercie.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda zapewniają wysokowydajne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie przy możliwie najniższym poziomie hałasu, dodatkowo osiągają klasę A++ efektywności energetycznej dla ogrzewania.

Pompy ciepła Konopnica zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii, zatem pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2. Pompy ciepła znacznie poprawiają domowy bilans ekologiczny.

Powietrze atmosferyczne to najłatwiejsze dostępne źródło energii odnawialnej. Pompa ciepła powietrze-woda jest dobra dla Ciebie i dla środowiska.

pompy ciepła Konopnica

Współpraca z firmą ELBUD

Nasza firma ceni sobie dbałość o klientów, dlatego służymy pomocą na każdym etapie współpracy, począwszy od odpowiedniego doboru pompy ciepła do budynku, aż po otrzymanie dofinansowania na inwestycję pompy ciepła.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń do nas bądź zostaw swój numer telefonu a oddzwonimy ja najszybciej.

pompy ciepła

Wycena

Potrafimy bardzo szybko dokonać darmowej wyceny odpowiedniej dla danego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Montaż pompy ciepła jest bardzo prosty dlatego przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompa ciepła to nowoczesne i przyszłościowe rozwiązanie dla każdego rodzaju budynku, zapewniający komfort na bardzo długie lata.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Nie ma nic prostrzego jak sterowanie nowoczesnym systemem pompy ciepła, można tego dokonać z poziomo głównego regulatora jak i aplikacji zainstalowanej w telefonie, dzięki czemu mamy kontrolę nad ogrzewaniem w domu z dowolnego miejsca.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła to niezwykle ekologiczne systemy, w większości zapotrzebowanie na energię pobierają z otaczającego ich powietrza, pozostałą, naprawdę niewielką część pobierają sieci elektrycznej, zawsze można zainstalować instalację fotowoltaiczną.

pompy ciepła

Ciepło

Ku zdziwieniu wielu użytkowników, pompy ciepła powietrze woda ogrzewają z pełną mocą pomieszczenie nawet przy najsilniejszych mrozach. Nie ma potrzeby dogrzewania budynku.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując nowy dom na terenie gminy Konopnica i każdej innej, trzeba zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, już od jakiegoś czasu wybór systemu grzewczego zależy nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy to od początku droga bez ryzyka. Pompy ciepła Konopnica to źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Zaletą pompy ciepła jest z pewnością szybki i bezpieczny montaż, prosta obsługa, komfort użytkowania, niewielkie miejsce użytkowe, możliwość podłączenia układu solarnego, pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla budynków nowych i projektów renowacji.

pompy ciepła Konopnica

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Konopnica

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie to najlepsze rozwiązanie dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji budynku.

Systemy pomp ciepła są zgodne i mogą współpracować z wieloma różnymi emiterami do grzania i chłodzenia. W ten sposób można wybrać idealną kombinację dla wnętrza.

Istnieje możliwość produkowania wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Oferujemy instalację pompy ciepła powietrze-woda, która przyniesie nie tylko korzyści dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie, ogrzewanie można uruchomić jeszcze przed powrotem do domu.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614