Pompy ciepła

pompy ciepła Wola KrzysztoporskaPompa ciepła powietrze-woda służy do ogrzewania, wytwarzania ciepłej wody a nawet w razie potrzeby chłodzenia pomieszczeń.

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła, pobierają energię cieplną z powietrza zewnętrznego, co czyni ogrzewanie Twojego domu procesem efektywnym energetycznie.

Połączenie pompy ciepła powietrze-woda ze zbiornikiem układu ciepłej wody użytkowej zapewnia wytwarzanie z wysoką efektywnością wystarczającej ilości ciepłej wody.

W okresie letnim z kolei pompy ciepła mogą chłodzić Twój dom, nie zużywając dużych ilości energii, należy jednak zgłosić chęć posiadania funkcji chłodzenia przed instalacją systemu pompy ciepła.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Wola Krzysztoporska

Firma Elbud oferuje instalację pompy ciepła powietrze-woda w miejscowości Wola Krzysztoporska. Posiadamy w ofercie jedynie sprawdzonych i najlepszej jakości produkty z wieloletnią gwarancją. Certyfikowani monterzy z należytą dokładnością montują system pompy ciepła w wcześniej ustalonym miejscu i terminie.

Świadczymy profesjonalne usługi na terenie całego kraju. Oferujemy  pomoc w odpowiednim doborze systemu pompy ciepła do budynku oraz darmową wycenę.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie niejasności.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Wola Krzysztoporska

Dofinansowanie
do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na polskim rynku istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania, niektóre z tych form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe bądź gminne.

W 2018 roku ruszył rządowy program „Czyste powietrze”, pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe, a także termomodernizację budynków jednorodzinnych.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, dzięki czemu nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Koszty inwestycji pompy ciepła powietrze-woda bardzo szybko się zwracają, można dodatkowo je obniżyć dzięki dofinansowaniu.

Możliwości uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowych budynków jak i tych modernizowanych w gminie Wola Krzysztoporska.

pompy ciepła

Środowisko

Pompa ciepła powietrze-woda jako źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze.

pompy ciepła

Oszczędności

Ze względu na efektywność systemu instalacja pompy ciepła jest opłacalna finansowo, z kolei koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Zaopatrzenie w ciepło i przygotowanie ciepłej wody użytkowej może być efektywnie i perfekcyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

pompy ciepła

Efektywność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez naszą firmę usług, oferujemy 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Pompy ciepła powietrze-woda oferowane przez naszą firmę zasilane są energią ze źródła odnawialnego.

Pobierając z powietrza energię odnawialną, pompy ciepła powietrze-woda ogrzewają, chłodzą a także zaopatrują Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

Dla wielu z nas, zrównoważone podejście do środowiska stało się istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić nasz bilans ekologiczny.

Pompa ciepła powietrze-woda może być w 100% zasilana z zasobów odnawialnych. Wystarczy podłączyć ją pod instalację fotowoltaiczną, w ten sposób można we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła.

pompy ciepła Wola Krzysztoporska

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud świadczy profesjonalne usługi w zakresie instalacji pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Wola Krzysztoporska i nie tylko. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty aby montaż przebiegał sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się ile zaoszczędzisz posiadając pompy ciepła powietrze-woda w swoim mieszkaniu.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy profesjonalną obsługę klienta oraz darmową wycenę.

pompy ciepła

Instalacja

Dzięki certyfikowanym monterom, instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze woda znajdujące się w ofercie naszej firmy to niezawodne systemy, które służą przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem można sterować za pomocą głównego regulatora, częściej jednak użytkownicy korzystają z możliwości sterowania poprzez aplikację zainstalowaną w telefonie, w ten sposób mamy kontrolę nad pompą ciepła z dowolnego miejsca.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda jako prąd napędowy używają otaczającego ich powietrza, jedynie około 25% to energia pochodząca z sieci elektrycznej, energię tą można wytworzyć we własnym zakresie za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompa ciepła powietrze-woda, którą oferujemy gminie Wola Krzysztoporska ogrzewa z pełną mocą budynek nawet przy najsilniejszych mrozach. Nie ma potrzeby dogrzewania budynku.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompa ciepła powietrze-woda to ogrzewanie budynku w chłodne dni i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej, odpowiednio wyposażona umożliwia chłodzenie w upalne dni.

Pompa ciepła ma ważną zaletę w porównaniu z tradycyjnym kotłem grzewczym, może być stosowana do ogrzewania oraz jako wymiennik służący do przygotowania CWU.

Dzięki tzw. „odwracalnej” pompie ciepła w upalnych porach roku można schłodzić pomieszczenia do przyjemnych temperatur. Należy pamiętać, że tę funkcję pompy ciepła trzeba uwzględnić na początku, aby odpowiednio skonfigurować urządzenie.

Pompa ciepła powietrze-woda to najlepszy wybór podczas budowania nowego domu, to przyszłościowe rozwiązanie zapewniające komfort i spokój na długie lata.

pompy ciepła Wola Krzysztoporska

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Wola Krzysztoporskapompy ciepła Wola Krzysztoporska

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

System pompy ciepła powietrze-woda obejmuje szeroki zakres zastosowań.

Czy to w kwestii technologii, sprawności, czy emisji akustycznej: system pompy ciepła wyznacza standard ogrzewania przyszłości zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

Kompaktowa konstrukcja pompy ciepła powietrze-woda wymaga minimalnej przestrzeni na instalację systemu, z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami.

W ten sposób użytkownik może cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła powietrze-woda, nie wymieniając całego układu.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy to źródło ciepła, które pozwala spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Wybierz od początku drogę bez ryzyka – pompy ciepła powietrze-woda z oferty firmy Elbud.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą korzyści dla środowiska oraz oszczędności finansowe dla użytkownika. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste a koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach, pompy ciepła powietrze-woda dostarczają ciepło do pomieszczeń, nie ma potrzeb dodatkowego ogrzewania.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie, ogrzewanie można uruchomić jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła instalowanych przez naszą firmę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła powietrze-woda. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614