Pompy ciepła

pompy ciepła ZelówPompy ciepła powietrze woda to najkorzystniejsze rozwiązanie do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale dopasowują się do nowych budynków ale i też do modernizowanych. Systemy te są zgodne i mogą współpracować z wieloma różnymi emiterami do grzania i chłodzenia. W ten sposób możesz wybrać idealną kombinację dla Twojego wnętrza.

Pompy ciepła powietrze-woda zasilane są w 80% ciepłem geotermalnym oraz w 20% energią elektryczną, dzięki czemu przyczyniają się do ochrony środowiska.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Zelów

Firma Elbud specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda. Montujemy systemy pomp ciepła na terenie całego kraju, miasto Zelów to jedno z pobliskich miast siedziby naszej firmy.

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Pełnimy usługi na najwyższym poziomie, nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty aby bezpiecznie zamontować sprzęt, który dzięki wysokiej jakości służy niezawodnie przed długie lata.

Oferujemy najlepsze doradztwo w doborze pompy ciepła oraz w pomoc w otrzymaniu dotacji na inwestycję.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Zelów

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Montowane przez naszą firmę systemy pomp ciepła powietrze-woda, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Oferujemy pełną pomoc w uzyskaniu dofinansowania na montowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, zajmujemy się wszelkimi formalnościami co pomaga uzyskać maksymalnie możliwą kwotę. Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie niejasności.

 

Zalety posiadania pompy ciepła

Twoje efektywne energetycznie rozwiązania ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

pompy ciepła

Oszczędności

Zasilanie w 80% ciepłem geotermalnym oraz w 20% energią elektryczną.

pompy ciepła

Niezależność

Pompy ciepła Zelów, mają możliwość podłączenia układu solarnego.

pompy ciepła

Prosty system obsługi

Steruj urządzeniem z dowolnego miejsca, dzięki aplikacji w telefonie. To jest tak proste.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa powietrze-woda nie emituje CO2, dlatego pomaga w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Zdaj się w 100% na ekologiczne, bezpieczne i nowatorskie rozwiązanie ogrzewania. Pompy ciepła powietrze-woda montowane przez naszą firmę pobierają energię odnawialną z powietrza, dzięki czemu ogrzewają, chłodzą i zaopatrują Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.
Zasilane są energią odnawialną w 75% oraz w 25% energią elektryczną, którą można wytworzyć we własnym zakresie montując dodatkowo panele fotowoltaiczne.
Zrównoważone podejście do środowiska w mieście Zelów stało się dla wielu ludzi istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

pompy ciepła Zelów

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy zarówno złożone projekty, jak i domowe instalacje indywidualnie dopasowane do wymogów i potrzeb klienta.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy rozwiązanie w budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na inwestycję.

pompy ciepła

Instalacja

Nasi certyfikowani monterzy przeprowadzają instalację sprawnie, bezpiecznie i na czas.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła napędzana jest prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud, działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy –15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując nowy budynek w mieście Zelów bądź innej lokalizacji warto zwrócić uwagę na odpowiedni wybór systemu ogrzewania. W nowym budownictwie pompy ciepła są obecnie standardem. Sprawiają one bowiem, że obciążenie grzejne jest niskie za sprawą dobrej izolacji, a system grzewczy o elastycznej regulacji mocy jest zawsze słusznym wyborem.
W domach niepodpiwniczonych pompy ciepła idealnie się sprawdzają, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, wszystkie niezbędne podzespoły zawarte są w jednej obudowie, w połączeniu z modułem wewnętrznym z wbudowanym zasobnikiem CWU.
Zdecydowaną przewagą nad konwencjonalnym kotłem jest to, iż oprócz przygotowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń pompa ciepła ma jeszcze jedną opcje – chłodzenie. Ten sam system może w miesiącach letnich służyć do chłodzenia pomieszczeń.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Zelów

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizując budynek ważnym aspektem jest odpowiedni wybór źródła ciepła.
Pompy ciepła powietrze-woda montowane przez naszą firmę na terenie Zelowa, to łatwe przejście, są one w stanie dostarczać w trybie modulowanym 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do -15 °C. Możliwe jest także efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w sposób prosty i niezawodny.
Warto wspomnieć o pomysłowej integracji, dzięki której zyskujemy jeszcze więcej, ponieważ jest też możliwość podłączenia systemu ogrzewania do nadrzędnych systemów regulacji i np. zasilanie go własnym prądem wytworzonym w instalacji fotowoltaicznej.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda montowane przez naszą firmę przynoszą nie tylko korzyści dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła Zelów nawet przy silnych mrozach, dostarczają ciepło do budynku, dodatkowe źródło nie jest potrzebne.
Równocześnie pompa ciepła może także służyć do przygotowania CWU.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy. Umożliwia ona wygodne sterowanie pompą ciepła z poziomu komputera, tabletu lub smatfona.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614