Pompy ciepła

pompy ciepła RozprzaOferujemy mieszkańcom gminy Rozprza ogrzewanie nowoczesnymi metodami.

Pompy ciepła powietrze-woda, to przyszłościowe rozwiązanie ekologicznego ogrzewania domu zapewniające również ciepłą wodę użytkową, a w razie potrzeby, przyjemny chłód latem.

Działanie systemu pompy ciepła powietrze-woda jest bardzo proste, odbiera ona ciepło z powietrza zewnętrznego po czym jest ono przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny.

Skorzystaj z naszej oferty instalacji pompy ciepła i czuj się komfortowo przez cały rok.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Rozprza

Firma Elbud oferuje montaż instalacji pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Rozprza. Realizujemy usługi na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdują się produkty jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru pompy ciepła do konkretnego budynku, prostą i darmową wycenę oraz profesjonalne usługi w zakresie instalacji pompy ciepła w gminie Rozprza.

Nasi certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie dokonują instalacji systemu pompy ciepła w umówionym terminie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Rozprza

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Rozprza może być dofinansowywana ze środków publicznych.

Istnieje kilka źródeł i możliwości uzyskania dofinansowania, niektóre z nich nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Korzystając z usług firmy Elbud, można liczyć na wsparcie naszych specjalistów w kwestii otrzymaniu dofinansowania na pompy ciepła Rozprza.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to nowoczesne rozwiązanie, zapewniające spokojne i komfortowe życie. Pompy te przynoszą nie tylko korzyści finansowe ale i też pomagają dbać o środowisko.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła powietrze-woda zużywa bardzo mało energii, a koszty inwestycji bardzo szybko się zwracają.

pompy ciepła

Dbamy o środowisko

Pompy ciepła powietrze-woda pomagają w walce o czyste środowisko, ponieważ nie wytwarzają dwutlenku węgla.

pompy ciepła

Niezawodność

Pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Pompy ciepła dzięki nowoczesnej technologii można obsługiwać za pomocą głównego regulatora, pilota lub aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Najlepszą jakość oferowanych przez nas usług zabezpieczamy dodatkowo 5-letnią gwarancją.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, korzystają z nieskończonego źródła energii.

Napędzane są głównie zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energią pochodzącą z promieniowania słonecznego.

Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła powietrze-woda bardzo efektywnie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w budynkach i przygotowywania wody użytkowej, oszczędzając przy tym zasoby naturalne.

Należy pamiętać, że istnieje możliwość, by pompy ciepła były zasilane prądem pochodzącym z odnawialnych źródeł energii. W taki sposób

Dzięki możliwości podłączenia do instalacji fotowoltaicznej, pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła Rozprza

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, pomoc w odpowiednim doborze pompy ciepła do konkretnego budynku oraz w otrzymaniu dofinansowania. Doświadczeni monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie namiar a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

pompy ciepła

Wycena

Dzięku kilku prostym krokom, sprawnie i za darmo dokonamy wyceny odpowiedniego systemu pomp ciepła.

pompy ciepła

Montaż

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu sprawnie i bezpiecznie dokonujemy instalacji pompy ciepła.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Ogrzewanie pompą ciepła powietrze-woda daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Przede wszystkim, jest ekologiczna oszczędna i prosta w obsłudze.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Łatwe i przyjemne sterowanie.Systemem można sterować a także monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie czy też laptopie.

pompy ciepła-energia

Energia

Niekończącym się źródłem energii jest otaczające powietrze,  pozostała część pobierana jest z energii elektrycznej, można ją również wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy, niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy najsilniejszych mrozach. Nie ma potrzeby dodatkowego ogrzewania.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując nowy budynek czy to mieszkalny czy biurowy stajemy przez wieloma wyzwaniami. Wybierając odpowiednie ogrzewania, należy dostosować się do kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszelkie normy i kryteria, są ekologiczne, łatwe w obsłudze, służą niezawodnie przez długie lata i. nie wymagają ingerencji użytkownika.

Pompy ciepła powietrze-woda to dla gminy Rozprza od początku droga bez ryzyka i w zgodzie ze środowiskiem. Nie produkują dwutlenku węgla, a jako prąd napędowy spożytkowują otaczające ich powietrze, dzięki czemu ich zapotrzebowanie na energię elektryczną jest minimalne.

pompy ciepła Rozprza

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Rozprza

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Gruntowny remont mieszkania to często również kwestia wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda, które znajdują się w ofercie naszej firmy.

Pompy ciepła powietrze-woda można dostosować do zastanych warunków, a zarazem mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

Pompy ciepła są ekologiczne, oszczędne i bardzo łatwe w obsłudze. Montując pompę ciepła powietrze-woda w gminie Rozprza,  nie musisz przejmować się dodatkowym miejscem na magazynowanie opału.

Zakup pompy ciepła jest opłacalny finansowo, ze względu na efektywność systemu, z kolei koszty inwestycji zwracają się błyskawicznie.

Możliwe jest efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w niezawodny i łatwy sposób.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda to przyszłościowe, wszechstronne i zaawansowane rozwiązanie dla nowego i modernizowanego budownictwa w gminie Rozprza.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania można sterować z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, by dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

  LUB ZADZWOŃ

  +48 123 789 614

  Elbud sponsorem Orzeł łódź
  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma kontynuuje swoje partnerskie wsparcie KŻ Orzeł Łódź na kolejny sezon.
  Elbud sponsorem Orzeł łódź
  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma kontynuuje swoje partnerskie wsparcie KŻ Orzeł Łódź na kolejny sezon.