Pompy ciepła

pompy ciepła RozprzaOferujemy mieszkańcom gminy Rozprza ogrzewanie nowoczesnymi metodami.

Pompy ciepła powietrze-woda, to przyszłościowe rozwiązanie ekologicznego ogrzewania domu zapewniające również ciepłą wodę użytkową, a w razie potrzeby, przyjemny chłód latem.

Działanie systemu pompy ciepła powietrze-woda jest bardzo proste, odbiera ona ciepło z powietrza zewnętrznego po czym jest ono przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny.

Skorzystaj z naszej oferty instalacji pompy ciepła i czuj się komfortowo przez cały rok.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Rozprza

Firma Elbud oferuje montaż instalacji pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Rozprza. Realizujemy usługi na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdują się produkty jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru pompy ciepła do konkretnego budynku, prostą i darmową wycenę oraz profesjonalne usługi w zakresie instalacji pompy ciepła w gminie Rozprza.

Nasi certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie dokonują instalacji systemu pompy ciepła w umówionym terminie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Rozprza

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Rozprza może być dofinansowywana ze środków publicznych.

Istnieje kilka źródeł i możliwości uzyskania dofinansowania, niektóre z nich nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Korzystając z usług firmy Elbud, można liczyć na wsparcie naszych specjalistów w kwestii otrzymaniu dofinansowania na pompy ciepła Rozprza.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to nowoczesne rozwiązanie, zapewniające spokojne i komfortowe życie. Pompy te przynoszą nie tylko korzyści finansowe ale i też pomagają dbać o środowisko.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła powietrze-woda zużywa bardzo mało energii, a koszty inwestycji bardzo szybko się zwracają.

pompy ciepła

Dbamy o środowisko

Pompy ciepła powietrze-woda pomagają w walce o czyste środowisko, ponieważ nie wytwarzają dwutlenku węgla.

pompy ciepła

Niezawodność

Pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Pompy ciepła dzięki nowoczesnej technologii można obsługiwać za pomocą głównego regulatora, pilota lub aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Najlepszą jakość oferowanych przez nas usług zabezpieczamy dodatkowo 5-letnią gwarancją.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, korzystają z nieskończonego źródła energii.

Napędzane są głównie zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energią pochodzącą z promieniowania słonecznego.

Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła powietrze-woda bardzo efektywnie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w budynkach i przygotowywania wody użytkowej, oszczędzając przy tym zasoby naturalne.

Należy pamiętać, że istnieje możliwość, by pompy ciepła były zasilane prądem pochodzącym z odnawialnych źródeł energii. W taki sposób

Dzięki możliwości podłączenia do instalacji fotowoltaicznej, pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła Rozprza

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, pomoc w odpowiednim doborze pompy ciepła do konkretnego budynku oraz w otrzymaniu dofinansowania. Doświadczeni monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie namiar a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

pompy ciepła

Wycena

Dzięku kilku prostym krokom, sprawnie i za darmo dokonamy wyceny odpowiedniego systemu pomp ciepła.

pompy ciepła

Montaż

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu sprawnie i bezpiecznie dokonujemy instalacji pompy ciepła.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Ogrzewanie pompą ciepła powietrze-woda daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Przede wszystkim, jest ekologiczna oszczędna i prosta w obsłudze.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Łatwe i przyjemne sterowanie.Systemem można sterować a także monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie czy też laptopie.

pompy ciepła-energia

Energia

Niekończącym się źródłem energii jest otaczające powietrze,  pozostała część pobierana jest z energii elektrycznej, można ją również wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy, niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy najsilniejszych mrozach. Nie ma potrzeby dodatkowego ogrzewania.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując nowy budynek czy to mieszkalny czy biurowy stajemy przez wieloma wyzwaniami. Wybierając odpowiednie ogrzewania, należy dostosować się do kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszelkie normy i kryteria, są ekologiczne, łatwe w obsłudze, służą niezawodnie przez długie lata i. nie wymagają ingerencji użytkownika.

Pompy ciepła powietrze-woda to dla gminy Rozprza od początku droga bez ryzyka i w zgodzie ze środowiskiem. Nie produkują dwutlenku węgla, a jako prąd napędowy spożytkowują otaczające ich powietrze, dzięki czemu ich zapotrzebowanie na energię elektryczną jest minimalne.

pompy ciepła Rozprza

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Rozprza

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Gruntowny remont mieszkania to często również kwestia wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda, które znajdują się w ofercie naszej firmy.

Pompy ciepła powietrze-woda można dostosować do zastanych warunków, a zarazem mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

Pompy ciepła są ekologiczne, oszczędne i bardzo łatwe w obsłudze. Montując pompę ciepła powietrze-woda w gminie Rozprza,  nie musisz przejmować się dodatkowym miejscem na magazynowanie opału.

Zakup pompy ciepła jest opłacalny finansowo, ze względu na efektywność systemu, z kolei koszty inwestycji zwracają się błyskawicznie.

Możliwe jest efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w niezawodny i łatwy sposób.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda to przyszłościowe, wszechstronne i zaawansowane rozwiązanie dla nowego i modernizowanego budownictwa w gminie Rozprza.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania można sterować z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, by dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614