Pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to niezawodne systemy grzewcze. Jeśli tylko zechcesz, możesz sterować klimatem w domu. Systemy pomp ciepła nadają się doskonale dla hoteli, biur, dużych budynków, domów jak i dla budynków przemysłowych.
Zadbaj o ciepło i komfort dla siebie i swoich bliskich, wybierz pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie i ciesz się niezawodnym systemem, który zapewni Ci ciepłą wodę, ogrzewanie zimą a jeśli zechcesz, chłodzenie latem.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Piotrków Trybunalski

Montaż pompy ciepła na terenie Piotrkowa Trybunalskiego to jedna z wielu rzeczy na których firma Elbud zna się najlepiej. Posiadamy w ofercie jedynie najlepsze produkty od sprawdzonych producentów z wieloletnią gwarancją. Nasi certyfikowani monterzy z należytą dokładnością montują sprzęt w wcześniej ustalonym miejscu i terminie.

Oferujemy usługi na terenie całego kraju, dlatego położenie budynku w innej miejscowości aniżeli Piotrków Trybunalski to żaden problem. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który naświetli temat jak przebiega montaż systemów pomp ciepła i co najważniejsze udzieli wszelkich informacji dotyczących dotacji na instalację pomp ciepła powietrze-woda na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Piotrków Trybunalski

POMPY CIEPŁA
DOFINANSOWANIE DO 90% KOSZTÓW INWESTYCJI

W dbałości o zadowolenie klientów, firma ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. oferuje doradztwo oraz pomoc w otrzymaniu dotacji na instalację pompy ciepła.

Posiadamy w ofercie pompy ciepła powietrze-woda, które doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Program „Czyste powietrze” ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dowiedz się jak możemy Ci pomóc i ile zaoszczędzisz korzystając z naszych usług.

Zalety posiadania pompy ciepła

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Piotrków Trybunalski to doskonała lokalizacja.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika, pracują stabilnie i niezawodnie.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora lub bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Z racji, iż pompa powietrze-woda nie emituje CO2, pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Pobierając energię odnawialną z powietrza, każda pompa ciepła z naszej oferty ogrzewa i zaopatruje Twój dom nie naruszając przy tym równowagi ekologicznej.

Pompy ciepła powietrze-woda spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii. Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła z naszej oferty bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w pomieszczeniach i podgrzewania wody. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną, można nawet we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła.

 

pompy ciepła Piotrków Trybunalski

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud Bełchatów oferuje usługi na najwyższym poziomie. Pomagamy w otrzymaniu dofinansowania, doradzamy w doborze pompy ciepła, a certyfikowani monterzy instalują sprzęt szybko i niezawodnie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Nasi certyfikowani monterzy przeprowadzają instalację w umówionym terminie, sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Ciesz się komfortem już dziś

Pompy ciepła powietrze-woda to doskonałe rozwiązanie, które będzie służyć przez długie lata.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Nie ma nic prostrzego, systemem można sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora bądź za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła jako źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze, jednak potrzebuje również nieco prądu, można go wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

POMPY CIEPŁA INSTALACJA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując dom bądź inny obiekt kluczową kwestią jest odpowiedni wybór metody ogrzewania. Pompy ciepła powietrze-woda to przyszłościowe rozwiązanie, które nie będzie sprawiało w przyszłości problemów.
Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu.
Systemy pomp ciepła powietrze-woda wykorzystują jako źródło energii głównie otaczające powietrze, w nieznacznej ilości są zasilane prądem elektrycznym, można go wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Takie rozwiązanie jest bardzo często wykorzystywane w nowym budownictwie.

pompy ciepła Piotrków Trybunalski

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Piotrków Trybunalski

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Zwiększ efektywność energetyczną swojego układu cieplnego, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki. Pompy ciepła to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla nowego budownictwa, są tak skonstruowane, że bez żadnego problemu dostosowują się również w modernizowanych obiektach przy już istniejących grzejnikach.

Kompaktowa konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat instalacji pompy ciepła na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.

POMPY CIEPŁA PRZYSZŁOŚCIOWE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła Piotrków Trybunalski to doskonałe rozwiązanie w trosce o przyszłość, stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa. Zadbaj już dziś o siebie i najbliższych, wybierz pompę ciepła powietrze-woda od firmy Elbud.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła niezawodnie ogrzewają budynek i dostarczają ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania można sterować zarówno w domu, jak i poza nim z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614