Pompy ciepła

pompy ciepła GrocholicePompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Stosownie do wymagań można dobrać taki zestaw pompy ciepła, który będzie stanowił w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego.

Pompy ciepła powietrze -woda to najwyższa efektywność poprzez precyzyjną regulację mocy.

Aby pompa ciepła powietrze-woda działała efektywnie, jej moc musi być dokładnie regulowana. W ziemie musi pracować z optymalnym zakresem mocy przy wysokim zapotrzebowaniu na grzanie, z kolei w lecie ekonomicznie podgrzewać wodę użytkową. Oczywistym jest to, że zaspokojenie tak różnych potrzeb nie jest możliwe poprzez zwykłe włączanie i wyłączanie całego systemu.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Grocholice

Firma ELBUD specjalizuje się w montażu systemów pomp ciepła powietrze-woda na terenie Grocholic oraz wielu innych miast. Posiadamy w naszej ofercie pompy ciepła jedynie od najlepszych producentów.

Firma Elbud to fachowa obsługa i doradztwo, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby instalacja przebiegła zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa. Oferujemy doradztwo ze strony przedstawicieli technicznych oraz pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda.

Montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie we wcześniej umówionym terminie i miejscu. Pompy ciepła idealnie nadają się do nowych jak i modernizowanych budynków.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Grocholice

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Niskie koszty inwestycji w pompę ciepła powietrze-woda montowaną przez firmę Elbud można dodatkowo obniżyć, korzystając z dofinansowania na instalację pompy ciepła.

W 2018 roku rozpoczął wystartował program „Czyste powietrze”,  można dzięki niemy uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

Firma Elbud oferuje miejscowości Grocholice montaż pomp ciepła powietrze-woda, które idealnie wpasowują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu dofinansowania na instalację pomp-ciepła.

Inwestycja w pompy ciepła Grocholice, dofinansowywana może być ze środków publicznych, które nie zawsze obejmują obszarem swojego zastosowania cały kraj, a jedynie tereny powiatowe czy gminne. Dlatego warto skorzystać z doradztwa naszych specjalistów.

Zalety posiadania pompy ciepła

Od początku ekonomicznie i z myślą o przyszłości. Pompy ciepła powietrze-woda to korzyści w każdym wymiarze. Grocholice to doskonałe miejsce dla instalacji pomp ciepła.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompy ciepła montowane przez naszą firmę są przyjazne dla środowiska, nie emitują CO2.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompy ciepła większość zapotrzebowania na prąd napędowy pokrywają z otaczającego powietrza.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Gruntownie przemyślana technologia spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła

Łatwa obsługa

Systemem można sterować za pomocą głównego regulatora oraz aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Pompy ciepła działają niezawodnie, podkreślając ich jakość oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Firma Elbud oferuje montaż systemów pomp ciepła powietrze-woda w miejscowości Grocholice, idealnie wpisujących się w ramy programu „Czyste powietrze”.

Pompa ciepła powietrze-woda to niewymagające urządzenie, napędzana jest prądem, obecnie można go już wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii takich jak instalacja fotowoltaiczna. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

Technologia pompy ciepła powietrze-woda staje się kluczem do realizacji ambitnych celów klimatycznych, zakładających dalszy wzrost znaczenia odnawialnych źródeł energii. Systemy pomp ciepła pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczynia się do globalnego obniżenia emisji CO2.

pompy ciepła Grocholice

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi najwyższej jakości, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami. Montaż przebiega szybko, a koszty inwestycji są relatywnie niskie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami, nasi specjaliści z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

pompy ciepła

Wycena

Dzięki zebranym informacjom dobierzemy i wycenimy najlepsze rozwiązanie do Twojego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy tylko urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Od początku przyszłościowo i ekonomicznie

Pompa ciepła powietrze woda zasilana jest elektrycznie, pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem pompy ciepła można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota z zasięgiem 30 m bądź aplikacji zainstalowanej w telefonie lub tablecie.

 

 

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła potrzebną do zasilania energię pobierają głównie z powietrza. Urządzenie zewnętrzne wykorzystuje ciepło zmagazynowane w otaczającym je
powietrzu i dostarcza do urządzenia wewnętrznego. Stamtąd jest wprowadzane do
obiegu grzewczego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła Grocholice, niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy najsilniejszych mrozach. Ponadto aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu, ponieważ zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Wybierając źródło ogrzewania dla domu, warto zwrócić uwagę na porównanie efektywności poszczególnych rozwiązań grzewczych.

Pompy ciepła powietrze-woda wypadają w tym aspekcie bardzo korzystnie. Dodatkowo, pompy ciepła doskonale wpasowują się w kryteria określone przepisami dotyczące systemu grzewczego.

Mimo, iż nie możemy wybrać sobie systemu grzewczego według osobistych upodobań, pompy ciepła są źródłem ciepła które spełniają najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Wybierz od początku drogę bez ryzyka, pompy ciepła powietrze-woda z naszej oferty.

pompy ciepła Grocholice

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Grocholice

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Najważniejszą rzeczą dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji domu jest prawidłowy wybór źródła ciepła. Najkorzystniejszym wyborem, dostępnym obecnie na rynku, są pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie dla miejscowości Grocholice.

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

Jest także możliwe efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w łatwy i niezawodny sposób.

Podczas renowacji większych budynków mieszkalnych dość często rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze woda z naszej oferty. Ich szeroki zakres pracy pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne bądź biwalentne.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Przyszłościowe, wszechstronne i zaawansowane — to tylko kilka z wielu argumentów przemawiających za tym, aby już dzisiaj zdecydować się na instalację pompę ciepła powietrze-woda w Twoim domu. Pompy ciepła powietrze-woda stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Wybierz technologię pomp ciepła, która jest gruntownie przemyślana i spełnia najwyższe standardy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła powietrze-woda. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614