Pompy ciepła

Pompy ciepła MoszczenicaPompa ciepła powietrze-woda to nowoczesny systemy służący do ogrzewania budynku, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby chłodzenia pomieszczeń w upalne dni.

Pompy ciepła instalowane przez naszą firmę, nie naruszają równowagi ekologicznej, pobierają energię z otaczającego powietrza, co czyni ogrzewanie Twojego domu procesem efektywnym energetycznie.

Połączenie pompy ciepła ze zbiornikiem układu ciepłej wody użytkowej zapewnia wytwarzanie z wysoką efektywnością wystarczającej ilości ciepłej wody dla Ciebie i Twojej rodziny, mogą ogrzewać ciepłą wodę aż do temperatury 80°C.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Moszczenica

Firma Elbud Bełchatów oferuje instalację pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Moszczenica.

Pompa ciepła to przyszłościowe a przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie ogrzewania domu.

Pompy ciepła powietrze-woda nadają się idealnie do projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów.

Nasza firma pełni profesjonalne usługi, certyfikowani monterzy z należytą dokładnością montują pompę ciepła w wcześniej ustalonym miejscu i terminie.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Oferujemy darmową wycenę oraz doradztwo w odpowiednim doborze systemu pompy ciepła do konkretnego budynku.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
Pompy ciepła Moszczenica

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Na rynku polskim istnieją różne możliwości i źródła uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła. Niektóre z form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe czy gminne.

Od 2018 roku funkcjonuje rządowy program „Czyste powietrze”, pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców oraz kotłów na paliwo stałe. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez domy jednorodzinne.

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud Bełchatów, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, dzięki czemu nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo pomoc w otrzymaniu dofinansowania na inwestycję pompy ciepła, dzięki któremu można dodatkowo obniżyć koszty.Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla nowych budynków jak i dla projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów.

pompy ciepła

Oszczędności

Zasilanie pomp ciepła w 80% pochodzi z otaczającego powietrza, zaledwie około w 20% zasilane są energią elektryczną.
Klasa efektywności sezonowej A+++

pompy ciepła

Środowisko

Pompy ciepła powietrze-woda dostarczają ciepło powodując najniższą emisję CO2.

pompy ciepła

Niezależność

Pompy ciepła powietrze-woda pracują stabilnie i niezawodnienie przez długie lata, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Pompy ciepła powietrze woda można kontrolować z kanapy za sprawą aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych usług oferujemy 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła znajdujących się w naszej ofercie.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Pompy ciepła powietrze-woda zasilane są energią ze źródła odnawialnego.
Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompy ciepła powietrze-woda ogrzewają i zaopatrują budynek w ciepłą wodę użytkową w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

Zrównoważone podejście do środowiska dla wielu z nas stało się istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem za pomocą pompy ciepła, pozwala znacznie poprawić nasz bilans ekologiczny.

Posiadając instalację fotowoltaiczną, można we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda będzie w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

Pompy ciepła Moszczenica

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud Bełchatów świadczy profesjonalne usługi w zakresie instalacji pomp ciepła powietrze-woda na terenie gminy Moszczenica. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się ile zaoszczędzisz posiadając pompy ciepła w swoim domu.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy profesjonalną, szybką, a przede wszystkim darmową wycenę.

pompy ciepła

Instalacja

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty. Instalacja pompy ciepła przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Pompy ciepła powietrze-woda to przyszłościowe rozwiązanie, systemy te służą niezawodnie przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem ogrzewania można sterować za pomocą głównego regulatoram, częściej jednak użytkownicy korzystają z możliwości sterowania poprzez aplikację zainstalowaną w telefonie, w ten sposób można kontrolować stan roboczy pompy ciepła z poziomu kanapy.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda jako prąd napędowy w znaczącej większości używają otaczającego powietrza, pozostałą część czerpią z sieci elektrycznej. Energię tą można wytworzyć również we własnym zakresie z za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda, które oferujemy gminie Moszczenica ogrzewają z pełną mocą pomieszczenie nawet przy najsilniejszych mrozach. Nie ma potrzeby dogrzewania budynku.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda to odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań czy budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego bądź grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania domu. Pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

Odpowiednio wyposażona pompa ciepła zapewnia doskonały komfort mieszkaniowy także latem. Dzięki tzw. „odwracalnej” pompie ciepła w upalnych miesiącach można schłodzić pomieszczenia do przyjemnych temperatur. Należy pamiętać, że tę funkcję pompy ciepła trzeba uwzględnić na początku, aby odpowiednio skonfigurować urządzenie.

Pompa ciepła powietrze-woda to przyszłościowe rozwiązanie dla gminy Moszczenica, zapewniające komfort i spokój na długie lata.

Pompy ciepła Moszczenica

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Pompy ciepła Moszczenica

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

System pomp ciepła powietrze-woda obejmuje szeroki zakres zastosowań. W kwestii technologii, sprawności, czy emisji akustycznej – system pomp ciepła wyznacza standard ogrzewania przyszłości zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

Kompaktowa konstrukcja systemu pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni na instalację oraz z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób użytkownik może cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła powietrze-woda, nie wymieniając całego układu.

Pompy ciepła Moszczenica – źródło ciepła, które pozwala spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Wybierz od początku drogę bez ryzyka.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą korzyści dla środowiska oraz oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i ekologiczne, z kolei koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

pompy ciepła powietrze-woda nawet przy silnych mrozach, dostarczają ciepło do budynku, nie potrzebując żadnego dodatkowego ogrzewania.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie, ogrzewaniem można sterować nie tylko za pomocą głównego regulatora lecz też z poziomu kanapy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła instalowanych przez naszą firmę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614