Pompy ciepła

Kompleksowa instalacja pomp ciepła powietrze-woda w mieście Pajęczno.

Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia w upalne dni pomieszczeń mieszkalnych czy użytkowych, a także do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Posiadamy w ofercie naszej firmy pompy ciepła, składające się z urządzenia zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU lub też bez niego.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Pajęczno

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda na terenie całego kraju. Pajęczno z kolei należy do miast silnie nasłonecznionych co sprawia, że zainteresowanie pompami ciepła jest bardzo duże. Montujemy pompy ciepła nie tylko w nowym ale i też modernizowanym budownictwie. Wybierając usługi naszej firmy, zyskują Państwo nie tylko świetnie dobrany system pomp ciepła, ale również pomoc w otrzymaniu dotacji, która pokrywa znaczną część kosztów.

Wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie. Nasi certyfikowani monterzy bezpiecznie i terminowo instalują pompy ciepła w biurach, domach a nawet zakładach przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się systemy pomp ciepła jedynie od najlepszych i sprawdzonych firm.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Pajęczno

POMPY CIEPŁA
DOFINANSOWANIE DO 90% KOSZTÓW INWESTYCJI

W trosce o naszych klientów oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda.

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, pozwala on na uzyskanie dofinansowania na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez domy jednorodzinne. W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda Pajęczno, może być dofinansowywana ze środków publicznych. W Polsce istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Wybierając usługi naszej firmy, otrzymają Państwo nie tylko komfort korzystania z ekologicznej technologi pomp ciepła ale również pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zalety posiadania pompy ciepła

Już na pierwszy rzut oka widać, że nasza firma montuje pompy ciepła najlepszej jakości, wszystkie pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie zaliczane są do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych.

pompy ciepła

Oszczędność

Jako prąd napędowy, pompy ciepła zużywają z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, zapewniamy 5-letnią gwarancję.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Pajęczno, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Bezobsługowy system

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa ciepła powietrze-woda nie emituje CO, pomaga w ten sposób w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA POWIETRZE-WODA TO EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Pompy ciepła powietrze-woda zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii, dlatego przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2, pracują praktycznie bezemisyjnie.

Powietrze atmosferyczne to najłatwiej dostępne źródło energii odnawialnej, dlatego pompa ciepła jest dobra dla Ciebie i dla środowiska. Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania za pomocą pompy ciepła pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny.

Pompy ciepła powietrze-woda napędzane są prądem, co sprawia że są niewymagającym systemem. Warto go wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

pompy ciepła Pajęczno

Współpraca z firmą ELBUD

Nasza firma posiada wykwalifikowany zespół z wszelkimi niezbędnymi certyfikatami, który wykonuje instalacje pomp ciepła na terenie Pajęczna sprawnie i na czas.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń do nas lub zostaw na siebie namiar, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą jak najszybciej to możliwe.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami a wspólnie ustalimy najlepszą wersję odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

pompy ciepła

Wycena

Nasi monterzy szybko i bezpiecznie zamontują pompy ciepła w wyznaczonym terminie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, dzięki nowatorskiej technologii inwerterowej, elastycznie dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania na energię cieplną, przekłada się to na efektywność ich pracy.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda, energia do ogrzewania uzyskują głównie z otaczającego powietrza.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez naszą firmę, działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy –15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Nowy budynek – nowe ogrzewanie. Zaczynając budowę stajemy przed innymi wyzwaniami i pytaniami niż 10 czy 20 lat temu. Obecnie wybór dobrego systemu grzewczego to jedna z ważniejszych kwestii. Już od jakiegoś czasu zależy on bowiem nie tylko od osobistych upodobań, lecz przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami. Nie oznacza to jednak zwiększenia kosztów budowy. Nasza firma instaluje pompy ciepła powietrze-woda są to źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Wybierz od początku drogę bez ryzyka – zapraszamy do kontaktu, nasza oferta zawiera gamę pomp ciepła powietrze-woda, które zapewniają spokojną przyszłość.

pompy ciepła Pajęczno

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Pajęczno

Instalacja pomp ciepła w modernizowanych budynkach.

Modernizacja budynku to doskonała okazja aby zmienić sposób ogrzewania. Budynek ogrzewany dotychczas piecem akumulacyjnym, podczas modernizacji może zostać wyposażony w nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła powietrze-woda.

Instalacja pompy ciepła powietrze-woda zostanie zaprojektowana pod kątem zapotrzebowania na energię. Oprócz wielkości budynku uwzględniamy także jego izolację oraz wymagane temperatury zasilania. Nasza oferta zawiera systemy pomp ciepła z opatentowaną technologią zważając na jego wysoką sprawność. Jest to jeden z niewielu systemów na rynku, który znakomicie nadaje się do montażu w modernizowanym budynków.

Pompa ciepła powietrze-woda montowana przez naszą firmę to wydajne i bardzo przyjazne środowisku rozwiązanie ogrzewania zimą, a także zależnie od wykonania, chłodzenia budynku w lecie.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE DLA MIASTA PAJĘCZNO

Pompy ciepła powietrze-woda obniżają koszty eksploatacji, ale także znacznie zwiększają komfort życia mieszkańców Pajęczna

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach pompy ciepła dostarczają ciepło do budynku, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.
Równocześnie pompa ciepła może także służyć do przygotowania CWU.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy. Umożliwia ona wygodne sterowanie pompą ciepła z poziomu komputera, tabletu lub smatfona.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614