Pompy ciepła

pompy ciepła PabianicePompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania zimą a w razie potrzeby chłodzenia latem pomieszczeń oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła powietrze-woda to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowych i jak modernizowanych budynków. Zainteresowanie pompami ciepła powietrze-woda rośnie z roku na rok, są jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych.

Nie zwlekaj i już dziś zainwestuj w niezwykle ekonomiczny sposób ogrzewania budynku. Koszty instalacji pompy ciepła Pabianice, zwracają się bardzo szybko.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Pabianice

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda na terenie całego kraju. Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Dostosowywujemy się do potrzeb klienta, oferujemy pełne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniej pompy ciepła do określonego budynku, zachowując wszelkie standardy jakościowe.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty aby instalacja pompy ciepła powietrze-woda przebiegała sprawnie i bezpiecznie.

Zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie watpliwości.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Pabianice

POMPY CIEPŁA
DOFINANSOWANIE DO 90% KOSZTÓW INWESTYCJI

W 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”,  można dzięki niemu uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się instalowany przez naszą firmę system pompy ciepła powietrze-woda, dzięki temu nasi klienci mogą ubiegać się o dofinansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji.

Inwestycja w technologię pompy ciepła Pabianice, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na rynku polskim istnieje wiele możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania na pompy ciepła nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na inwestycję pompy ciepła powietrze-woda. Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

 

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompa ciepła to przyszłościowe rozwiązanie dające komfort i spokój w zakresie ogrzewania domu. Pompy ciepła to korzyść zarówno dla środowiska jak i portfela.

pompy ciepła

Środowisko

Pompy ciepła powietrze-woda nie emitują CO2. Pompy ciepła Pabianice to część zdrowego ekosystemu.

pompy ciepła

Oszczędności

Niskie zużycie energii przez pompy ciepła, oznacza niższe rachunki za prąd oraz osiągnięcie najwyższych poziomów efektywności energetycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota, a także za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie.

pompy ciepła

Niezawodność

Pompy ciepła Pabianice pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda bardzo sprawnie ogrzewają pomieszczenia, nawet w niskich temperaturach zewnętrznych odzyskują ciepło z otaczającego powietrza.

Pompy ciepła znajdujące się w ofercie naszej firmy działają bardzo cicho i dyskretnie. Korzystając z nowoczesnej technologii, utrzymują niskie rachunki za prąd.

Około 80% energii wykorzystanej do ogrzania domu pochodzi z otaczającego powietrza – darmowego i nieskończonego źródła energii odnawialnej.

W trybie chłodzenia, działanie systemu zostaje odwrócone. Pompa ciepła odzyskuje ciepło z powietrza w pomieszczeniu.

Pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych, umożliwia to instalacja fotowoltaiczna.

pompy ciepła Pabianice

Współpraca z firmą ELBUD

Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie, pomoc w otrzymaniu dofinansowania oraz doradztwo w odpowiednim doborze pompy ciepła do konkretnego budynku. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i wieloletnie doświadczenie – dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się jakie korzyści przynosi pompa ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Wycena

Korzystając z informacji zdobytych od potencjalnego klienta, sprawdzi i bez żadnych opłat dokonujemy wyceny.

pompy ciepła

Instalacja

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty – dzięki czemu instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepłą powietrze-woda są bardzo proste w obsłudze, działają sprawnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Ogrzewanie można włączyć jeszcze przed powrotem do domu – dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie. Można też regulować temperaturę z poziomu głównego regulatora.

pompy ciepła-energia

Eneria

Pompy ciepła powietrze-woda większość zapotrzebowania na energię pobierają z otaczającego ich powietrze, pozostałą – niewielką część pozyskują z sieci elektrycznej, przy czym posiadając instalację fotowoltaiczną pompy ciepła mogą w pełni być zasilane z źródeł odnawialnych.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła doskonale nadają się zarówno do nowych jak i modernizowanych budynków – można podłączyć je pod już istniejące grzejniki. Pompy ciepła ogrzewają pomieszczenia nawet przy silnych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda, znajdujące się w ofercie naszej firmy są obecnie standardem w nowym budownictwie. Za sprawą dobrej izolacji, obciążenie grzejne jest niskie. System grzewczy o elastycznej regulacji mocy jaką posiadają pompy ciepła, to doskonały wybór.

Oprócz przygotowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń pompa ciepła powietrze-woda ma jeszcze jedną zaletę – chłodzenie. Ten sam system dodatkowo wyposażony może w miesiącach letnich służyć do chłodzenia pomieszczeń. Potrzebę chłodzenia w sezonie letnim, należy jednak zgłosić odpowiednio wcześniej.

Sterowanie systemem pomp ciepła jest bardzo proste, steruje się nim z poziomu głównego regulatora bądź wygodnie z poziomu aplikacji uruchomionej na telefonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

Instalacja pompy ciepła powietrze-woda to dla nowego budownictwa najlepszy wybór. Pompa ciepła to przyszłościowa technika grzewcza, która już dziś osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność

pompy ciepła Pabianice

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Pabianice

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja budynku to dobry moment na rozpatrzenie kwestii wymiany starego systemu ogrzewania. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda, które znajdują się w ofercie naszej firmy: są one na tyle elastyczne, że można je dostosować do zastanych warunków, a także mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne. Ze względu na efektywność systemu zakup pompy ciepła jest także opłacalny finansowo, koszty inwestycji w instalację pompy ciepła bardzo szybko się zwracają, można je dodatkowo obniżyć starając się o dofinansowanie.

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie dostarczać w trybie modulowanym 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do -15 °C. Możliwe jest także efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących już grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w sposób niezawodny i łatwy.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa. Pompy ciepła to przyszłościowe, zaawansowane i wszechstronne rozwiązanie w zakresie ogrzewania budynku.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę użytkową — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu głównego regulatora lub aplikacji zainstalowanej na telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła Pabianice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zyskać posiadając pompy ciepła. Otrzymasz darmową wycenę oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614