Pompy ciepła

pompy ciepła WieluńWeź udział w programie „Czyste Powietrze”. Montując pompy ciepła zapewnisz sobie niskie koszty eksploatacji, pełną kontrola temperatury a przede wszystkim duże oszczędność. W ofercie naszej firmy znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda, służące do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, a także przygotowywania ciepłej wody.
Pompa ciepła bez wątpienia jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Wieluń to miasto silnie nasłonecznione co sprawia, że zainteresowanie pompami ciepła powietrze-woda z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Nie zwlekaj i już dziś zainwestuj w niezwykle ekonomiczny sposób ogrzewania budynku. Nie ma znaczenia czy jest to nowy czy modernizowany obiekt. Koszty instalacji pomp ciepła, zwracają się bardzo szybko, dlatego nie zastanawiaj się, tylko chwyć za telefon i skontaktuj się z nami.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Wieluń

Firma ELBUD to jedna z najlepszych firm, specjalizujących się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda, działamy na terenie miasta Wieluń i nie tylko, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie.

 

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby montaż był przeprowadzony według zasad bezpieczeństwa, a sprzęt służył niezawodnie przez długie lata. Dostosowywujemy się do potrzeb klienta, oferujemy pełne doradztwo oraz pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Wieluń

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji. Korzystając z naszych usług otrzymasz od nas pełną pomoc w pozyskaniu dofinansowania, zajmujemy się wszelkimi formalnościami tak aby uzyskać maksymalnie możliwą kwotę dofinansowania na technologię pompy ciepła.

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na polskim rynku istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy na przykład gminne. Wybierz z naszej oferty pompy ciepła Wieluń i ciesz się komfortowym użytkowaniem.

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, którego celem nadrzędnym programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.  Pozwala on na uzyskanie dofinansowania na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, co pozwala naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Zalety pompy ciepła

Nasza firma montuje pompy ciepła najlepszej jakości, już na pierwszy rzut oka widać zalety, ponieważ wszystkie nasze pompy ciepła powietrze-woda są zaliczane do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych.

pompy ciepła

Oszczędność

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez firmę Elbud pompy ciepła w mieście Wieluń, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Bezobsługowy system

Systemem grzewczym można sterować nie tylko za pomocą głównego regulatora, ale także bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa powietrze-woda pomaga w walce o czyste środowisko, ponieważ nie emituje CO2 .

POMPY CIEPŁA POWIETRZE-WODA TO EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Instalowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda, pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2, ponieważ zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii. Powietrze atmosferyczne to najłatwiej dostępne źródło energii odnawialnej. Dlatego pompa ciepła jest dobra nie tylko dla Ciebie, ale i też dla środowiska. Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania za pomocą pompy ciepła pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny.

Pompy ciepła powietrze-woda napędzane są prądem, co sprawia że są niewymagającym systemem. Warto go wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

pompy ciepła Wieluń

Współpraca z firmą ELBUD

Wybierając usługi naszej firmy, wybierasz niezawodne rozwiązanie. Oferujemy wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania i doborze pompy ciepła, a także profesjonalne wykonanie usługi.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy rozwiązanie w budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na inwestycję

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort z korzystania

Pompy ciepła powietrze-woda zapewniają duży komfort już wielu mieszkańcom miasta Wieluń, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła napędzana jest prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda, generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budowa to szeroki temat, wiele ważnych a zarazem trudnych decyzji. Nasza firma ma do zaoferowania instalację pompy ciepła powietrze-woda, które zapewnią komfortowe ogrzewanie zimą, chłodzenie latem i ciepłą wodę użytkową. Montaż pompy ciepła w mieście Wieluń to najlepszy, najbardziej ekologiczny i ekonomiczny wybór.

Instalacja pompy ciepła nie musi od razu oznaczać zwiększenie kosztów budowy. Nasza firma posiada w ofercie źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Koszty instalacji zwracają się bardzo szybko, dlatego nie warto porównywać ich z kosztami instalacji systemów grzewczych wykorzystujących (gaz, olej czy węgiel).

pompy ciepła Wieluń

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Wieluń

Montaż pompy ciepła w modernizowanych budynkach

Modernizacja budynku nie wyklucza możliwości instalacji pompy ciepła. Można uzyskać dość wysokie dofinansowanie na wymianę starego pieca na nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła powietrze-woda, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z silnie nasłonecznionym terenem, do którego Wieluń z pewnością należy.

Posiadamy w ofercie pompy ciepła, które są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest również efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w bardzo prosty i niezawodny sposób.

Podczas odnowy budynku, z reguły rozważa się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. Szeroki zakres pracy pomp ciepła powietrze-woda pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

Wybierz pompy ciepła, to sprawdzone rozwiązanie w mieście Wieluń

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą nie tylko oszczędności finansowe ale przede wszystkim wiele korzyści dla środowiska. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Mieszkańcy miasta Wieluń mogą być spokojni, ponieważ pompy ciepła, nawet przy silnych mrozach  dostarczają do budynku ciepło, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Obecnie dzięki aplikacji można uruchomić ogrzewanie z poziomu komputera, tabletu lub smatfona, bądź kontrolować stan roboczy z kanapy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła we Wieluniu. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614