Pompy ciepła

pompy ciepła SieradzKompleksowa instalacja pomp ciepła powietrze-woda w mieście Sieradz.

Pompy ciepła powietrze woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych bądź użytkowych, a także do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Nasza firma posiada w ofercie pompy ciepła powietrze-woda, składające się z urządzenia zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU bądź bez niego.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Sieradz

Firma ELBUD BEŁCHATÓW to jedna z najlepszych firm, specjalizujących się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda, nasz zespół posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, aby montaż był przeprowadzony według zasad bezpieczeństwa, a sprzęt służył niezawodnie przez długie lata. Montujemy niezawodne systemy pomp ciepła na terenie miasta Sieradz i nie tylko, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Wybierając usługi naszej firmy, otrzymają Państwo pomoc w odpowiednim dobraniu pompy ciepła oraz pomoc w otrzymaniu dotacji, która pokrywa znaczną część kosztów.

Wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie. Nasi certyfikowani monterzy bezpiecznie i terminowo instalują pompy ciepła w biurach, domach a nawet zakładach przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się systemy pomp ciepła jedynie od najlepszych i sprawdzonych firm.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Sieradz

POMPY CIEPŁA
DOFINANSOWANIE DO 90% KOSZTÓW INWESTYCJI

W trosce o naszych klientów oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda na terenie Sieradza.

We wrześniu 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”, umożliwia on uzyskanie dofinansowania na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Główny cel programu to redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez domy jednorodzinne.  Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, dzięki temu nasi klienci mają możliwość ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Inwestycja w technologię <strong>pompy ciepła powietrze-woda</strong> na terenie Sieradza, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na polskim rynku istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania obejmują obszarem swojego zastosowania jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Wybierz z naszej oferty pompy ciepła powietrze-woda i ciesz się komfortowym użytkowaniem przez długie lata.

Zalety posiadania pompy ciepła

W  bezpośrednim porównaniu z rozwiązaniami grzewczymi, opalanymi paliwami kopalnymi, zalety pomp ciepła instalowanych przez naszą firmę są widoczne na pierwszy rzut oka. Wszystkie nasze pompy ciepła powietrze-woda są zaliczane do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez firmę pompy ciepła powietrze-woda, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Oszczędność

Jako prąd napędowy, pompy ciepła zużywają z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa powietrze-woda nie emituje CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła

Łatwa obsługa

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, zapewniamy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Ważne! Pompy ciepła powietrze-woda, nie emitują CO2.

Stopień zanieczyszczenia powietrza jest tematem dyskusji publicznej, już od wielu lat, zarówno w Polsce, jak i na świecie. W okresie grzewczym, przekraczane są wszelkie dopuszczalne normy zanieczyszczenie, jakie występuje w Polsce. Można pomóc to zmienić, jednym z rozwiązań jest stosowanie technologii sprzyjających ograniczaniu niskiej emisji. W naszym klimacie najlepszym rozwiązaniem są pompy ciepła. Budując lub remontując budynek, pamiętaj, że i Ty możesz pomóc w walce o czyste środowisko, a przy okazji uzyskać wiele oszczędności.

Kolejnym pozytywnym spostrzeżeniem jest fakt, iż pompy ciepła powietrze-woda napędzane są prądem, co sprawia, że są niewymagającym systemem. Należy pamiętać, że prąd można wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

pompy ciepła Sieradz

Współpraca z firmą ELBUD

Nasza firma posiada wykwalifikowany zespół z wszelkimi niezbędnymi certyfikatami, który wykonuje instalacje pomp ciepła na terenie Sieradza sprawnie i na czas. Firma Elbud zapewnia usługi najwyższej jakości.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami a wspólnie ustalimy najlepszą wersję odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe. Sprawnie i na czas.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Instalowane przez naszą firmę systemy pomp ciepła powietrze-woda, dzięki nowatorskiej technologii inwerterowej, elastycznie dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania na energię cieplną, przekłada się to na efektywność ich pracy.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Dzięki nowoczesnej technologi, systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda, energia do ogrzewania uzyskują głównie z otaczającego powietrza. Pozostałą część czyli zaledwie około 25% z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Ciepło

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy –15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Ogrzewaj budynek ekologicznie. Budując nowy obiekt, mamy do wyboru wiele opcji jeśli chodzi o ogrzewanie – wybierz tą najlepszą. Pompy ciepła powietrze-woda spełniają wszelkie możliwe kryteria określone przepisami, nie oznacza to jednak zwiększenia kosztów budowy.

Nasza firma montuje pompy ciepła na ternie miasta Sieradz, które są źródłem ciepła ale mogą też chłodzić latem, wszystko zależy od wymogów klienta. Posiadamy pompy ciepła tylko od najlepszych dostawców, spełniające najnowsze i bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Wybierz od początku drogę bez ryzyka, ekologiczne pompy ciepła, które przynoszą wiele oszczędności, są niezawodne i bardzo łatwe w obsłudze,  a przede wszystkim zapewniają spokojną przyszłość jeśli chodzi o ogrzewanie budynku.

pompy ciepła Sieradz

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Sieradz

Instalacja pomp ciepła w remontowanych budynkach

Podczas odnowy budynku, bardzo często rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. Remont obiektu nie wyklucza możliwości montażu pompy ciepła powietrze-woda. Nasza firma posiada jeden z niewielu systemów na rynku, który ze względu na jego wysoką sprawność, znakomicie nadaje się do instalacji w remontowanym budynku. Przed ewentualnym montażem systemu pomp ciepła powietrze-woda, należy  uwzględnić wielkości budynku, jego izolację oraz wymagane temperatury zasilania.

Nowa instalacja pomp ciepła powietrze-woda nie tylko przyniesie obniżenie kosztów eksploatacji, ale również znacznie zwiększy komfort życia mieszkańców.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE DLA SIERADZA

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą nie tylko korzyści dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła Sieradz nawet przy dużych mrozach dostarczają do budynku ciepło.
Równocześnie pompa ciepła powietrze-woda, może także służyć do przygotowania CWU.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji można uruchomić i kontrolować ogrzewanie z poziomu komputera, tabletu lub smatfona.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614