Pompy ciepła

pompy ciepła BuczekPompa ciepła powietrze-woda służy do ogrzewania, wytwarzania ciepłej wody i chłodzenia pomieszczeń.

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła, pobierają energię cieplną z powietrza zewnętrznego, co czyni ogrzewanie Twojego domu w Buczku procesem efektywnym energetycznie.

Połączenie pompy ciepła ze zbiornikiem układu ciepłej wody użytkowej zapewnia wytwarzanie z wysoką efektywnością wystarczającej ilości ciepłej wody dla Ciebie i Twojej rodziny.

W okresie letnim z kolei pompy ciepła mogą chłodzić Twój dom, nie zużywając dużych ilości energii.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Buczek

Firma Elbud oferuje instalację pompy ciepła na terenie gminy Buczek. Posiadamy w ofercie sprawdzonych i najlepsze produkty z wieloletnią gwarancją. Certyfikowani monterzy z należytą dokładnością montują system pompy ciepła w wcześniej ustalonym miejscu i terminie.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Oferujemy darmową wycenę oraz pomoc w odpowiednim doborze systemu pompy ciepła do budynku.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie niejasności. Udzielimy również wszelkich informacji dotyczących dofinansowania na inwestycję pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Buczek.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Buczek

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Niektóre z jego form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

W 2018 roku ruszył rządowy program „Czyste powietrze”, pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe, a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, dzięki temu nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Koszty inwestycji pompy ciepła powietrze-woda bardzo szybko się zwracają, można dodatkowo je obniżyć dzięki dofinansowaniu. Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla nowych budynków, budynków ekologicznych oraz do zastępowania starych elektrycznych systemów ogrzewania.

pompy ciepła

Oszczędności

Zasilanie w 80% ciepłem geotermalnym oraz w 20% energią elektryczną.
Klasa efektywności sezonowej A+++

pompy ciepła

Czyste ciepło

Pompy ciepła zasilane są ekologicznym prądem, dostarczają ciepło powodując najniższą emisję CO2.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika, pracują stabilnie i niezawodnie.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Prosta obsługa z poziomu aplikacji w telefonie, sterowanie 24h/dobę, gdziekolwiek jesteś.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych usług oferujemy 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła znajdujących się w naszej ofercie.

POMPY CIEPŁA w zgodzie z środowiskiem

Pompy ciepła z naszej oferty zasilane są energią ze źródła odnawialnego.
Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompy ciepła powietrze-woda ogrzewają, chłodzą i zaopatrują Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

Zrównoważone podejście do środowiska stało się dla wielu z nas istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić nasz bilans ekologiczny.

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną, można nawet we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła Buczek

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud świadczy profesjonalne usługi w zakresie instalacji pomp ciepła powietrze-woda na terenie gminy Buczek. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty aby montaż przebiegał sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się ile zaoszczędzisz posiadając pompy ciepła w swoim domu.

pompy ciepła

Wycena

Szybka i przede wszystkim darmowa wycena dzięki profesjonalnym usługom.

pompy ciepła

Montaż

Instalacja pompy ciepła dzięki wieloletniemu doświadczeniu przebiega szybko i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze woda to niezawodne systemy które służą przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Ogrzewaniem można sterować za pomocą głównego regulatoram, częściej jednak użytkownicy korzystają z możliwości sterowania poprzez aplikację zainstalowaną w telefonie, w ten sposób ma się kontrolę nad pompą ciepła z dowolnego miejsca.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda jako prąd napędowy używają otaczającego powietrza, jedynie około 25% to energia pochodząca z sieci elektrycznej, energię tą można wytworzyć również we własnym zakresie z  za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda, które oferujemy gminie Buczek ogrzewają z pełną mocą pomieszczenie nawet przy najsilniejszych mrozach. Nie ma potrzeby dogrzewania budynku.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda to więcej niż „tylko” ogrzewanie.
Pompa ciepła powietrze woda znajdująca się w ofercie naszej firmy ma ważną zaletę w porównaniu z tradycyjnym kotłem grzewczym, może być stosowana do ogrzewania oraz jako wymiennik służący do przygotowania CWU. Odpowiednio wyposażone urządzenie zapewnia doskonały komfort mieszkaniowy także latem.

Dzięki tzw. „odwracalnej” pompie ciepła w upalnych miesiącach można schłodzić pomieszczenia do przyjemnych temperatur. Tę funkcję pompy ciepła należy uwzględnić na początku, aby odpowiednio skonfigurować urządzenie.

Pompa ciepła powietrze-woda to najlepszy wybór podczas budowania nowego domu, przyszłościowe rozwiązanie zapewniające komfort i spokój na długie lata.

pompy ciepła Buczek

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Buczek

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

W związku z możliwościami łączenia system pomp ciepła powietrze-woda obejmuje szeroki zakres zastosowań. Czy to w kwestii technologii, sprawności, czy emisji akustycznej: system pomp ciepła wyznacza standard ogrzewania przyszłości zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

Kompaktowa konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni na instalację systemu i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób użytkownik może cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

Pompy ciepła Buczek to źródło ciepła, które pozwala spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Wybierz od początku drogę bez ryzyka – pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą nie tylko korzyści dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste a koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach, pompy ciepła powietrze-woda dostarczają ciepło do budynku, nie ma potrzeby żadnego dodatkowego ogrzewania.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie, ogrzewanie można uruchomić jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła instalowanych przez naszą firmę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614