Pompy ciepła

pompy ciepła SiemkowicePrzedstawiamy niezawodne i oszczędne pompy ciepła powietrze-woda, które sprawiają, że czujesz się komfortowo przez cały rok.

Pompy ciepła, to rozwiązanie dla patrzących w przyszłość. Pompa ciepła to system, którego zadaniem jest odbieranie i transportowanie ciepła z otaczającego powietrza, system ten umożliwia utrzymywanie stałej temperatury w pomieszczeniu przez cały rok.

Dodatkowo, pompy ciepła mogą także przygotować ciepłą wodę użytkową a w razie potrzeby dadzą również przyjemny chłód w upalne dni latem. Pompy ciepła są idealne do zastosowań w nowych budynkach i jak najbardziej odpowiednie do budynków po renowacji.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Siemkowice

Firma Elbud specjalizuje się w montażu systemów pomp ciepła na terenie całego kraju w tym miejscowości Siemkowice .

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają nam na bezpieczną instalację systemów pomp ciepła.

Dostosowywujemy się do potrzeb klienta, oferujemy pełne doradztwo i pomoc w doborze pompy ciepła odpowiedniej do określonego budynku, zachowując wszelkie standardy.

Zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie watpliwości.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Siemkowice

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych.

Istnieje kilka możliwości oraz źródeł uzyskania dofinansowania, niektóre z form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Nasza firma oferuje pomoc ze strony specjalistów w otrzymaniu dofinansowania na pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to komfort użytkowania idoskonały klimat w pomieszczeniach bez zakłóceń hałasem.

pompy ciepła

Środowisko

Nasza firma, dąży do bycia częścią zdrowego ekosystemu. Pompy ciepła powietrze-woda nie emitują CO2.

pompy ciepła

Oszczędności

Niskie zużycie energii przez pompy ciepła, oznacza niższe rachunki za prąd i osiągnięcie najwyższych poziomów efektywności energetycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota lub też z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Siemkowice, pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, odzyskują ciepło z otaczającego powietrza. Bardzo sprawnie ogrzewają pomieszczenia

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie działają bardzo cicho i dyskretnie. Korzystając z nowoczesnej technologii, utrzymują niskie rachunki za prąd.

Pompie ciepła, zawdzięczamy około 80% energii wykorzystanej do ogrzania domu pochodzącej z otaczającego powietrza, darmowego i nieskończonego źródła energii odnawialnej.

W trybie chłodzenia, system pomp ciepła odzyskuje ciepło z powietrza w pomieszczeniu, oznacza to, że działanie systemu zostaje odwrócone.

Można zasilać pompy ciepła, prądem z własnej instalacji fotowoltaicznej. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła Siemkowice

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi najwyższej jakości, pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia oraz zapewniamy systemy pomp ciepła od najlepszych producentów, które służą niezawodnie przez długie lata.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie numer i dowiedz się więcej o pompach ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy darmową wycenę instalacji pompy ciepła powietrze woda na terenie gminy Siemkowice.

pompy ciepła

Montaż

Firma Elbud to najlepszy zespół certyfikowanych monterów. Instalacja pompy ciepła przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Przedstawiamy oszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze-woda. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem przez cały rok!

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Prosta obsługa to jedna z zalet pomp ciepła, systemem można sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora bądź z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-wada korzystają z praktycznie nieskończonego źródła energii, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda to komfort we wnętrzach, a jednocześnie doskonałe parametry efektywności energetycznej. Aby zagwarantować płynne działanie ogrzewania, systemy pomp ciepła pracują nawet w temperaturach tak niskich jak –25 ° C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła to jednostki zewnętrzne o wyróżniającym się wyglądzie. Urządzenie pasujące do każdego otoczenia.

Pompy ciepła powietrze-woda stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań i budynków, doskonale się do nich dostosowują. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania budynku.

Pompy ciepła to systemy ogrzewania z odzyskiem, który pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Zaprojektowane w Europie dla Europy, pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

pompy ciepła Siemkowice

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Siemkowice

SYSTEMY POMP CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda to najlepsze rozwiązanie dla projektów po renowacji. Doskonale nadają się nie tylko do budynków po renowacji ale też do zastąpienia starych kotłów. Zaletą jest bardzo łatwa wymiana i ponowne użycie istniejących rur czy grzejników.

Pompy ciepła powietrze-woda to przede wszystkim krótki czas instalacji. Jednostkę wewnętrzną i zbiornik ciepłej wody użytkowej można ustawić w konfiguracji piętrowej, dzięki czemu do instalacji potrzebna jest niewielka przestrzeń.

Najważniejszą rzeczą jest to, że nie trzeba wymieniać istniejących grzejników i dotychczasowej instalacji, ponieważ w przypadku korzystania z ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej temperaturę wody można podnieść do 80°C.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, dostarczają komfort przez cały rok, nawet w najbardziej surowych klimatach.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda, zapewniają wysoką efektywność przez cały rok.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania można sterować zarówno w domu, jak i poza nim dzięki aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji pompy ciepła dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614