Pompy ciepła Kleszczów

Pompy ciepła Kleszczów – zapewnij sobie niskie koszty eksploatacji, pełną kontrolę temperatury, oszczędność i weź udział w programie „Czyste Powietrze”. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda, służące do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody.
Pompa ciepła Kleszczów jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Zainteresowanie pompami ciepła powietrze-woda z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Nie czekaj i już dziś zainwestuj w niezwykle ekonomiczny sposób ogrzewania budynku. Co prawda koszt samej instalacji jest wyższy od systemów grzewczych wykorzystujących (gaz, olej czy węgiel), to jednak koszty instalacji pomp ciepła Kleszczów, zwracają się bardzo szybko.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Kleszczów

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda w miejscowości Kleszczów i nie tylko, nasza firma realizuje zamówienia na terenie całego kraju. Wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie.

Potrafimy spełnić Twoje oczekiwania. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać idealną pompę ciepła dostosowaną do Twoich potrzeb, zachowując wszelkie standardy jakościowe. Z kolei certyfikowani monterzy bezpiecznie i terminowo zainstalują pompę ciepła w Twoim budynku.
Wybierz lokalnego dostawcę pomp ciepła powietrze-woda i ciesz się komfortem korzystania z niej.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Kleszczów

Pompy ciepła Kleszczów
Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda Kleszczów, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Korzystając z naszych usług, oferujemy pełną pomoc w uzyskaniu takiego dofinansowania, zajmujemy się wszelkimi formalnościami co pomaga uzyskać maksymalnie możliwą kwotę dofinansowania na technologię pompy ciepła. Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”,  pozwala on na uzyskanie dofinansowania na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Celem nadrzędnym programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy. W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, co pozwala naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Zalety pompy ciepła Kleszczów

W  bezpośrednim porównaniu z rozwiązaniami grzewczymi, opalanymi paliwami kopalnymi, zalety pomp ciepła instalowanych przez naszą firmę są widoczne na pierwszy rzut oka. Wszystkie nasze pompy ciepła powietrze-woda są zaliczane do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych.

pompy ciepła

Oszczędność

Do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia, a pozostałe około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślamy jakość oferowanych usług oferując 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła.

pompy ciepła

Niezawodność

Pompy ciepła Kleszczów pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Komfort obsługi

Systemem grzewczym można sterować nie tylko za pomocą głównego regulatora, ale także bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa powietrze-woda nie emituje CO2 . W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Instalowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda, zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii, zatem pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2. Powietrze atmosferyczne jest najłatwiejszym dostępnym źródłem energii odnawialnej. Dlatego pompa ciepła jest dobra dla Ciebie i dla środowiska. Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania za pomocą pompy ciepła Kleszczów pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny

Pompy ciepła powietrze-woda są urządzeniem niewymagającym. Napędzana jest
prądem, warto go wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł
energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Cała reszta energii pochodzi z
powietrza.

pompy ciepła Kleszczów

Współpraca z firmą ELBUD

Wybierając usługi naszej firmy, wybierasz wszystko co najlepsze. Pomagamy w otrzymaniu dotacji, doradzamy w doborze pompy ciepła, a certyfikowani monterzy instalują sprzęt szybko i niezawodnie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy ci pomóc a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy rozwiązanie w budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na inwestycję

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA KLESZCZÓW
Komfort z korzystania

Montowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła napędzana jest prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud, działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy –15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

POMPY CIEPŁA KLESZCZÓW W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Nasza firma posiada jeden z niewielu systemów na rynku, który ze względu na jego wysoką sprawność, znakomicie nadaje się do montażu w modernizowanym budynku. Przed wyborem pompy ciepła Kleszczów należy  uwzględnić wielkości budynku, jego izolację oraz wymagane temperatury zasilania.

Nowa instalacja nie tylko przyniesie obniżenie kosztów eksploatacji o około dwie trzecie, ale także znacznie zwiększy komfort życia mieszkańców.

Pompa ciepła powietrze-woda to wydajne i bardzo przyjazne środowisku rozwiązanie dla Twoich potrzeb ogrzewania zimą, a także zależnie od wykonania, może również zapewnić chłodzenie budynku w lecie.

pompy ciepła Kleszczów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Kleszczów

POMPY CIEPŁA KLESZCZÓW
W NOWYCH BUDYNKACH

Nowy dom, nowe ogrzewanie. Budując dom stajemy przed innymi wyzwaniami i pytaniami niż 10 czy 20 lat temu. Wybór dobrego systemu grzewczego to jedna z ważniejszych kwestii. Już od jakiegoś czasu zależy on bowiem nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami. Nie oznacza to zwiększenia kosztów budowy. Pompy ciepła Kleszczów to źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Wybierz od początku drogę bez ryzyka – gamę pomp ciepła powietrze-woda instalowane przez naszą firmę.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy, są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

POMPY CIEPŁA KLESZCZÓW TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda montowane przez naszą firmę przynoszą nie tylko korzyści dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach pompy ciepła Kleszczów dostarczają ciepło do budynku, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.
Równocześnie pompa ciepła może także służyć do przygotowania CWU.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy. Umożliwia ona wygodne sterowanie pompą ciepła z poziomu komputera, tabletu lub smatfona.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614