Pompy ciepła

pompy ciepła AndrespolPompy ciepła powietrze-woda to efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła powietrze-woda pobierają odnawialną energię cieplną z powietrza, co sprawia, że ogrzewanie Twojego domu stanie się procesem efektywnym energetycznie.

Pompy ciepła nadają się zarówno do nowych jak i do modernizowanych budynków. Ich konstrukcja wymaga niewielkiej przestrzeni instalacji i integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami.

Z łatwością możemy zastąpić stary system ogrzewania i ciepłej wody użytkowej odpowiednią pompą ciepła znajdującą się w ofercie naszej firmy.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

 

ELBUD - pompy ciepła Andrespol

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się między innymi instalacją pomp ciepła na terenie miasta Andrespol jak i całego województwa Łódzkiego.

Oferujemy profesjonalne usługi i produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora pomp ciepła znajdującego się na naszej stronie internetowej, dzięki niemu w łatwy sposób, samodzielnie a przede wszystkim za darmo można wygenerować ofertę na instalację pompy ciepła. Można również skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy doradzą najodpowiedniejszy system pompy ciepła do konkretnego budynku po czym sprawnie dokonają darmowej wyceny.

Pompy ciepła Andrespol to obecnie najlepsza metoda ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania wody użytkowej, koszty instalacji zwracają się bardzo szybko, przy czym można dodatkowo zmniejszyć je dzięki dofinansowaniu na inwestycję.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Andrespol

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Na polskim rynku istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Od 2018 roku funkcjonuje rządowy program „Czyste powietrze”, który pozwala uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, co pozwala naszym klientom ubiegać się o dofinansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji.

Możliwość uzyskania dofinansowania to gwarancja zwrotu kosztów inwestycji, oferujemy pomoc na każdym etapie współpracy, wliczając w to starania o dofinansowanie.

Zalety posiadania pompy ciepła

Posiadanie pompy ciepła przynosi wiele zalet dla użytkownika oraz dla środowiska, pompy ciepła to z pewnością spokojna przyszłość i komfort.

pompy ciepła

Oszczędności

Koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko, dodatkowo można je obniżyć starając się o dofinansowanie na inwestycję.

pompy ciepła

Czyste środowisko

Pompy ciepła zasilane prądem z odnawialnych źródeł energii pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczynia się do globalnego obniżenia emisji CO2.

pompy ciepła

Łatwe sterowanie

Pompy ciepła można uruchomić jeszcze przed powrotem z wakacji dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie czy laptopie.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagając przy tym ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompa ciepła Andrespol ogrzewa i zaopatruje Twój dom nie naruszając przy tym równowagi ekologicznej.

Pompa ciepła jest przyjazna środowisku, jest urządzeniem niewymagającym. Pompa nie emituje CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko. Napędzana jest energią pochodzącą z otaczającego powietrza, pozostała część napędzana jest prądem, który można wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

Pompy ciepła powietrze-woda są urządzeniami oszczędnymi oraz ekologicznymi. Mieszkańcy wsi Andrespol z pewnością to docenią.

pompy ciepła Andrespol

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego systemu pomp ciepła powietrze-woda do konkretnego budynku. Możliwość skorzystania z darmowej wyceny oraz produkty najlepszej jakości.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy Ci pomóc a zrobimy to najlepiej jak potrafimy.

pompy ciepła

Wycena

Opowiedz nam czego oczekujesz, a my przedstawimy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja w naszym wykonaniu przebiega sprawnie i bezpiecznie, z kolei sam system potrzebuje niewiele miejsca na montaż.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Skorzystaj z darmowej wyceny, by przekonać się, że warto posiadać instalację pompy ciepła. Koszty jej instalacji zwracają się bardzo szybko, dodatkowo można je zmniejszyć korzystając. z dofinansowania. W razie potrzeby, można liczyć na pomoc naszych specjalistów.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Steruj ogrzewaniem 24h/dobę, gdziekolwiek jesteś. Aplikacja zainstalowana na telefonie pozwala użytkownikom kontrolować i monitorować status ich systemu grzewczego z dowolnego miejsca, a także planować harmonogramy pracy.

pompy ciepła-energia

Energia

80 % ciepła z powietrza + 20 % energii elektrycznej = 100 % ciepła do ogrzewania pomieszczeń

Energia ciepła z powietrza ta jest całkowicie bezpłatna i odnawialna, ponieważ wykorzystuje zgromadzone w powietrzu ciepło słoneczne-nieskończone źródło energii.

pompy ciepła

Ciepło

Pompa ciepła zapewnia ogrzewanie i gorącą wodę wewnątrz budynku. Technologia ta sprawdza się nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz ( do -25°C).

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budowa domu to trudny temat, dlatego my pomożemy wybrać odpowiedni system ogrzewania. Pompy ciepła powietrze-woda to obecnie najkorzystniejszy system ogrzewania ze względu na wszelkie kryteria określone przepisami.

Pompy ciepła Andrespol to znakomita okazja na poprawienie swojego bilansu ekologicznego, pompa nie wytwarza CO2 co pomaga w walce o czyste środowisko, przy czym jest bardzo wydajna i zapewnia ciepło w pomieszczeniach nawet przy dwucyfrowych mrozach.

Korzystając z faktu, iż budując dom od podstaw chcemy żeby wszystko ładnie wyglądało, należy zwrócić uwagę na estetyczny wygląd pompy ciepła, dodatkowo zajmuje ona niewiele miejsca i działa bardzo cicho, nie wymaga ciągłej ingerencji ze strony użytkownika i można nią sterować z poziomu aplikacji.

pompy ciepła Andrespol

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Andrespol

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizując dom, chcemy poprawić jego wygląd estetyczny ale i funkcjonalność, dlatego pompy ciepła powietrze-woda to doskonały wybór podczas zmiany systemu grzewczego. Piece wymagają nie tylko dużej ilości miejsca dla siebie ale i też dla opału.

Z kolei pompy ciepła powietrze-woda to bardzo czyste urządzenie wyglądające niebywale estetycznie, działające sprawnie i cicho przez długie lata w dodatku zużywają niewiele energii ponieważ ich głównym źródłem zasilania jest otaczające powietrze, zaledwie około 25% potrzebnej energii pobierają z sieci elektrycznej, przy czym posiadając panele fotowoltaiczne, pompa ciepła w 100% pobiera energię z odnawialnego źródła energii.

Wybierając pompy ciepła nie trzeba wymieniać całej instalacji i grzejników, pompa ciepła z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda to obecnie najkorzystniejszy system ogrzewania ze względu na wszelkie kryteria określone przepisami. Pompy ciepła to efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda działają stabilnie i pełną wydajnością nawet przy dwucyfrowych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Wytwarzane przez specjalistów pompy ciepła można sterować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług oferujemy 5-letnią gwarancję.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła w swoim domu. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614