Otwarcie Hiszpanskaiego oddziału Elbud w Torrevieja

Mamy ogromną przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego oddziału firmy Elbud w malowniczym mieście Torrevieja w Hiszpanii. To wydarzenie stanowi istotny kamień milowy w naszej historii i jest wyrazem naszego nieustannego zaangażowania w rozwój oraz rozszerzenie naszej obecności na międzynarodowym rynku.

Pompy ciepła – wysoki potencjał oszczędności

Poszerzamy ofertę o sprzedaż oraz montaż pomp ciepła Mitsubishi oraz Daikin. Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Realizujemy inwestycje min na obszarach: Bełchatów, Kleszczów, Szczerców, Wieluń, Pajęczno, Sieradz, Osjaków, Łask, Działoszyn, Zelów, Piotrków Trybunalski, Sulmierzyce, Kamieńsk, Kiełczygłów, Widawa, Grocholice, Burzenin, Złoczew, Zduńska Wola, Sędziejowice, Konopnica, Buczek, Rząśnia, Siemkowice, Wola Krzysztoporska, Rozprza, Moszczenica,  Osjaków, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Tuszyn, Andrespol, Brzeziny, Koluszki, jak i całego województwa Łódzkiego

Stacje ładowania w Kołobrzegu

Z przyjemnością informujemy, że powiększyła się lista stacji ładowania Elbud w Kołobrzegu, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi lokalizacjami.

Nowa ELEKTROWNIA FOTOWOLTANICZNA w Aleksandrowie Łódzkim

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy realizację projektu budowy elektrowni słonecznej o mocy 865,92 kWp w jej pierwszym etapie realizacji, powstaje ona w Aleksandrowie Łódzkim na ul. Placydowskiej.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Kochcicach

Kolejna stacja samochodów elektrycznych ładowania Elbud. W Resort Strzelnica znajdującym się przy ul. Lubliniecka 9, Kochcice 42-713 Kochanowice, można już korzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych firmy Elbud.

Infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych, począwszy od kompaktowych, wysokiej jakości naściennych ładowarek prądu przemiennego, przez niezawodne stacje szybkiego ładowania prądem stałym z doskonałą łącznością.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Bełchatowie

W Bełchatowie na podziemnym parkingu galerii Olimpia, można już korzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych firmy Elbud. Stacja ta jest dostępna 24h/dobę, posiada dwa niezależne stanowiska oraz możliwość płacenia kartą kredytową.

Najnowsza elektrownia fotowoltaniczna o mocy 0,78 MW w Woźnikach

Elektrownia słoneczna o mocy 0,78 MW, powstała w Woźnikach w powiecie piotrkowskim, w gminie Wola Krzysztoporska. Inwestorem tej jednej z największych elektrowni fotowoltaicznych w Polsce jest firma Elbud Bełchatów Sp. z o.o.

Elbud realizuje projekt „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków”

Elbud Bełchatów sp. z o.o. zrealizował kontrakt dla Gminy Osjaków w ramach projektu „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków” obejmujący sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawę i montaż 74 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz montaż 6 kotłów na biomasę.

Euro logos