Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Bełchatowie

W Bełchatowie na podziemnym parkingu galerii Olimpia, można już korzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych firmy Elbud. Stacja ta jest dostępna 24h/dobę, posiada dwa niezależne stanowiska oraz możliwość płacenia kartą kredytową.

Pompy ciepła – wysoki potencjał oszczędności

Poszerzamy ofertę o sprzedaż oraz montaż pomp ciepła Mitsubishi oraz Daikin. Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Realizujemy inwestycje min na obszarach: Bełchatów, Kleszczów, Szczerców, Wieluń, Pajęczno, Sieradz, Osjaków, Łask, Działoszyn, Zelów, Piotrków Trybunalski, Sulmierzyce, Kamieńsk, Kiełczygłów, Widawa, Grocholice, Burzenin, Złoczew, Zduńska Wola, Sędziejowice, Konopnica, Buczek, Rząśnia jak i całego województwa Łódzkiego

Infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych, począwszy od kompaktowych, wysokiej jakości naściennych ładowarek prądu przemiennego, przez niezawodne stacje szybkiego ładowania prądem stałym z doskonałą łącznością.

Najnowsza elektrownia fotowoltaniczna o mocy 0,78 MW w Woźnikach

Elektrownia słoneczna o mocy 0,78 MW, powstała w Woźnikach w powiecie piotrkowskim, w gminie Wola Krzysztoporska. Inwestorem tej jednej z największych elektrowni fotowoltaicznych w Polsce jest firma Elbud Bełchatów Sp. z o.o.

Elbud realizuje projekt „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków”

Elbud Bełchatów sp. z o.o. zrealizował kontrakt dla Gminy Osjaków w ramach projektu „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Osjaków” obejmujący sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawę i montaż 74 instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz montaż 6 kotłów na biomasę.

Największa elektrownia fotowoltaiczna ELBUD Bełchatów o mocy 5 MW

Największa elektrownia fotowoltaiczna w Polsce o mocy 0,5 MW, a docelowo 5 MW, powstaje w Dąbrowie Rusieckiej gmina Rusiec, powiat Bełchatów.

Elbud dla Szczercowa

Firma ELBUD Bełchatów Sp. z o.o. realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych w ramach celowych dotacji Gminy Szczerców na dofinansowanie wymiany źródeł energii.

Upłynięcie ważność voucherów upominkowych

Informujemy że vouchery upominkowe przyznawane podczas meczu PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle tracą ważność z dniem 31.03.2021r  

Z wizytą w elektrowni słonecznej

Projektowanie i montaż urządzeń fotowoltaicznych oraz systemy inteligentnych domów w praktyce. Uczniowie I klasy Technikum Energetycznego odwiedzili firmę Elbud Bełchatów z Dąbrowy Rusieckiej, która jako jedna z nielicznych firm w regionie specjalizuje się w tych właśnie nowoczesnych technologiach.

Euro logos