Pompy ciepła

pompy ciepła daikin mitsubishi Bełchatów

Obniż rachunki za ogrzewanie, wybierz dla siebie najlepszą konfigurację. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda, służą one do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.
Pompa ciepła jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Miasto Bełchatów należy do grupy miast, gdzie zainteresowanie pompami ciepła z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.
Produkowane obecnie pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Bełchatów

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda w mieście Bełchatów i nie tylko, nasza firma realizuje zamówienia na terenie całego kraju.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby montaż był przeprowadzony według zasad bezpieczeństwa, a sprzęt służył niezawodnie przez długie lata.
Dostosowywujemy się do potrzeb klienta, oferujemy pełne doradztwo i pomoc w wyborze pompy ciepła. Dobieramy rozwiązanie w budżecie jaki możesz przeznaczyć na inwestycję, zachowując wszelkie standardy jakościowe.
Wybierz lokalnego dostawcę pomp ciepła z siedzibą w Bełchatowie.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Bełchatów

Pompy ciepła
instalacja w nowych budynkach

Planujesz wybudować nowy dom? Pompa ciepła powietrze-woda to doskonałe rozwiązanie do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń.
Realizując budowę domu czy niewielkiego pensjonatu w Bełchatowie załóżmy z trzema apartamentami wypoczynkowymi, należy wyszukać najbardziej efektywnego rozwiązania do ogrzewania budynku. Dzięki opatentowanej technologii, pompy ciepła są w stanie zapewnić 100% wydajności grzewczej nawet w temperaturze –15 °C. Instalacja może także pracować w trybie monowalentnym, nie jest więc potrzebne korzystanie z grzałki elektrycznej lub zapasowego urządzenia zasilanego paliwami kopalnymi. Praktyczne jest to, że posiadając instalację fotowoltaiczną częściowo pokrywa nam ona zapotrzebowanie na prąd napędowy.
Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Ponadto aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu, ponieważ zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2.

Zalety posiadania pompy ciepła

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu.Przedstawiamy pięć największych zalet decydujących o tym dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Oszczędność

Do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia, a pozostałe około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślamy jakość oferowanych usług oferując 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła.

pompy ciepła

Niezawodność

Pompy ciepła Bełchatów do pracy wymagają jedynie powszechnie dostępnego źródła energii jakim jest prąd elektryczny.

pompy ciepła

Komfort

Pompa ciepła pracuje niezawodnie i stanowi wygodne, zawsze dostępne źródło ciepła, a w razie potrzeby — także
źródło ciepłej wody użytkowej.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa ciepła napędzana jest prądem, który można wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

Pompy ciepła
w modernizowanych budynkach

Mieszkasz w Bełchatowie i remontujesz budynek? Pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie zarówno w nowych jak i modernizowanych obiektach.
Budynek ogrzewany dotychczas piecem akumulacyjnym, podczas modernizacji może zostać wyposażony w nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła powietrze-woda. Przy pracach instalacyjnych nie są wymagane kosztowne odwierty jak w przypadku gruntowej pompy ciepła. Pomijane jest również układanie poziomych kolektorów gruntowych.
Nowa instalacja zostanie zaprojektowana pod kątem zapotrzebowania na energię. Oprócz wielkości budynku uwzględniamy także jego izolację oraz wymagane temperatury zasilania. Nasza oferta zawiera systemy pomp ciepła z opatentowaną technologią ze względu na jego wysoką sprawność. Jest to jeden z niewielu systemów na rynku, który znakomicie nadaje się do montażu w modernizowanym budynków.

pompy ciepła Bełchatów

Współpraca z ELBUD BEŁCHATÓW

Instalujemy nowoczesne pompy ciepła w domach, biurach czy zakładach przemysłowych, których w powiecie Bełchatów nie brakuje. Pracujemy z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości usług i dostarczeniu najbardziej wymagających produktów dostępnych na rynku.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń do nas bądź zostaw na siebie namiar a nasz specjalista się z Tobą skontaktuje.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy darmową wycenę i doradztwo w zakresie doboru pomp ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Instalacja

Z racji na mały wysiłek montażowy i relatywnie
niskie koszty inwestycji, instalacja przebiega szybko i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Dzięki nowatorskiej technologii inwerterowej, montowane przez naszą firmę pompy ciepła  powietrze-woda, elastycznie dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania na energię cieplną, co przekłada się na ich efektywność pracy.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem grzewczym można sterować nie tylko za pomocą
głównego regulatora, ale także bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła-energia

Energia

Jeśli mówimy o pompie ciepła powietrze-woda — energia do ogrzewania uzyskiwana jest z otaczającego powietrza.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze- woda, generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

Gdzie można zamontować pompę ciepła?

Urządzenie zewnętrzne stoi na małym cokole przed budynkiem, a moduł wewnętrzny można ulokować w piwnicy. Jako uzupełnienie można wybrać zbiornik buforowy o pojemności 200 l, zwiększy on efektywność systemu poprzez optymalizację czasów pracy sprężarki.
Pomimo, iż instalacja pomp ciepła w Bełchatowie to temat znany nie od dziś, nie wszyscy znają zalety płynące z posiadania pompy ciepła.
Pompa ciepła to wydajne i bardzo przyjazne środowisku rozwiązanie dla Twoich potrzeb ogrzewania zimą, a także zależnie od wykonania, może także zapewnić chłodzenie budynku w lecie.

pompy ciepła Bełchatów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Bełchatów

Pompy ciepła - ekologiczne źródła energii cieplnej

Pompa ciepła powietrze-woda którą posiadamy w ofercie jest urządzeniem niewymagającym. Napędzana jest prądem, który można wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Z kolei cała reszta energii pochodzi z powietrza. Istotną zaletą jest fakt, iż pompy ciepła, które montujemy w mieście Bełchatów nie emitują CO2 . Pomaga w ten sposób w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA
TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE DLA MIASTA BEŁCHATÓW

Pompa ciepła powietrze-woda przynosi nie tylko zyski dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to, z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest bardzo proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach pompy ciepła dostarczają ciepło do budynku, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.
Równocześnie pompa ciepła może także służyć do przygotowania CWU.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki aplikacji można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy. Umożliwia ona wygodne sterowanie pompą ciepła z poziomu komputera, tabletu lub smatfona.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614