Pompy ciepła

pompy ciepła BrzezinyPompy ciepła służą do ogrzewania pomieszczeń zimą, chłodzenia w upalne dni latem i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Systemy dopasowywane są indywidualnie do potrzeb.

Pompy ciepła powietrze-woda, które posiadamy w ofercie idealnie spisują się zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

Nowoczesna technologia pozwala sterować ogrzewaniem z każdego miejsca za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na komputerze. Pompy ciepła działają stabilnie i niezawodnie przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Brzeziny

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w instalacji pomp ciepła na terenie miasta Brzeziny, jak i całego kraju.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, doradztwo w kwestii odpowiedniego doboru pompy ciepła do konkretnego budynku oraz pomoc przy uzyskaniu dofinansowania na inwestycję w pompy ciepła powietrze-woda.

Zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny, można też dokonać jej samodzielnie poprzez nasz kalkulator pomp ciepła, gdzie w kilka minut można wygenerować wycenę.

Nasza firma posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie ale i również wszystkie niezbędne certyfikaty, umożliwiające bezpieczny montaż pompy ciepła.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Brzeziny

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

W 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”,  pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe. Jego celem jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

Pompy ciepła znajdujące się w ofercie naszej firmy, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, dzięki  nasi klienci mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji.

Koszty instalacji pompy ciepła zwracają się bardzo szybko, ponieważ pompa ciepła jako prąd napędowy używa głównie energii pochodzącej z otaczającego ją powietrza, koszty te można dodatkowo obniżyć poprzez dofinansowanie.

Inwestycja w pompy ciepła, może być dofinansowywana ze środków publicznych, jednak nie zawsze obejmują one obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

W dbałości o klienta, oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Zalety pompy ciepła

Pompa ciepła posiada wiele zalet przemawiających na jej korzyść podczas wyboru odpowiedniego systemu ogrzewania. Zważając na kryteria określone przepisami bez wątpienia pompa ciepła to najkorzystniejszy wybór, dający komfort na długie lata.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła korzysta głównie z odnawialnych źródeł energii, jedynie niewielką ilość swojego zapotrzebowania pobiera z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Czyste ciepło

Pompy ciepła podczas swojej pracy nie wytwarzają dwutlenku węgla, dzięki czemu pomagają w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła

Łatwa obsługa

Sterowanie za pomocą głównego regulatora, pilota lub z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Nowoczesna technologia pozwala użytkownikom kontrolować i monitorować status ich systemu grzewczego z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji zainstalowanej na tablecie lub telefonie.

pompy ciepła

Niezawodność

Pompy ciepła instalowane przez naszą firmę, pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagając przy tym ingerencji ze strony użytkownika.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompa ciepła powietrze-woda to niewymagające urządzenie. Napędzana jest prądem, który można wytworzyć nawet we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii takich jak instalacja fotowoltaiczna. Większość energii pochodzi jednak z powietrza. Pompy ciepła pomagają w walce o czyste środowisko, ponieważ nie emituje CO2.

Już od wielu lat, zarówno w Polsce, jak i na świecie, stopień zanieczyszczenia powietrza jest tematem dyskusji publicznej. Zanieczyszczenie jakie występuje w Polsce, przekraczające wszelkie dopuszczalne normy, szczególnie w okresie grzewczym, nie jest sytuacją nieodwracalną. Jednym z rozwiązań jest stosowanie technologii sprzyjających ograniczaniu niskiej emisji. W naszym klimacie idealnie sprawdzą się pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie.

Współpraca z firmą ELBUD

Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy realizującej usługi na najwyższym poziomie, sprostamy wszelkim oczekiwaniom klienta.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie numer a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy darmową wycenę oraz pomoc w doborze odpowiedniej pompy ciepła dla konkretnego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja w naszym wykonaniu przebiega sprawnie i bezpiecznie, z kolei sam system zajmuje niewiele miejsca.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze-woda zapewniają komfort już wielu mieszkańcom miasta Brzeziny, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Steruj ogrzewaniem gdziekolwiek jesteś 24h/dobę. Aplikacja zainstalowana na telefonie pozwala użytkownikom kontrolować i monitorować status ich systemu grzewczego z dowolnego miejsca, a także planować harmonogramy pracy.

pompy ciepła-energia

Energia

80% ciepła z powietrza + 20% energii elektrycznej = 100% ciepła do ogrzewania pomieszczeń.

Energia pochodząca z powietrza jest całkowicie bezpłatna i odnawialna, ponieważ wykorzystuje zgromadzone w powietrzu ciepło słoneczne, czyli nieskończone źródło energii.

pompy ciepła

Ciepło

Pompa ciepła powietrze-woda zapewnia gorącą wodę i ogrzewanie wewnątrz budynku. Technologia ta sprawdza się nawet przy dwucyfrowych ujemnych temperaturach na zewnątrz.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budowa domu wiąże się z wieloma ważnymi a zarazem trudnymi decyzjami. Nasza firma ma do zaoferowania instalację pompy ciepła powietrze-woda, które zapewnią komfortowe ogrzewanie zimą, przyjemny chłód latem oraz ciepłą wodę użytkową. Montaż pompy ciepła w mieście Brzeziny to najlepszy, najbardziej ekologiczny i ekonomiczny wybór.

Posiadamy w ofercie źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Koszty instalacji pompy ciepła powietrze-woda  w mieście Brzeziny zwracają się bardzo szybko, dlatego nie warto porównywać ich z kosztami instalacji systemów grzewczych wykorzystujących: gaz, olej czy węgiel.

pompy ciepła Brzeziny

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Brzeziny

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda to doskonałe rozwiązanie dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji budynku.

Modernizując istniejący już budynek chcemy poprawić jego funkcjonalność i wygląd, pompy ciepła powietrze woda doskonale spisują się w połączeniu z istniejącymi grzejnikami, nie ma potrzeby dodatkowego ogrzewania zimą, działają efektywnie nawet przy dwucyfrowych mrozach, zapewniają ciepłą wodę użytkową co jest niesamowicie komfortowe zwłaszcza latem.

Cała instalacja pompy ciepła Brzeziny zajmuje niewiele miejsca a sam jej wygląd jest estetyczny.

Dodatkowo, pompa ciepła pracuje na tyle efektywnie, że przez cały okres eksploatacji może przysporzyć oszczędności znacznie przekraczających koszty jej zakupu.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompa ciepła to system służący użytkownikom już od wielu lat, działa sprawnie i nie wymaga ingerencji ze strony użytkownika. Spełnia się zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda działają stabilnie i niezawodnie z pełną wydajnością nawet przy dwucyfrowych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompy ciepła to systemy wytwarzane przez specjalistów. Można nimi sterować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić, dzięki pompie ciepła powietrze-woda. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614