Pompy ciepła

pompy ciepła BurzeninPompy ciepła powietrze-woda służą do przygotowywania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania budynku w chłodne dni lub chłodzenia go w upalne. Stosownie do wymagań nasi specjaliści pomagają dobrać taki zestaw pompy ciepła, który będzie stanowił w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego.

Pompa ciepła powietrze-woda działała efektywnie, gdy jej moc musi być dokładnie regulowana. W zimie przy wysokim zapotrzebowaniu na grzanie musi pracować z optymalnym zakresem mocy, z kolei w lecie ekonomicznie podgrzewać wodę użytkową. Zaspokojenie tak różnych potrzeb nie jest możliwe poprzez zwykłe włączanie i wyłączanie całego systemu.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Burzenin

Firma ELBUD specjalizuje się w montażu systemu pompy ciepła powietrze-woda na terenie całej Polski. Burzenin to jedna z pobliskich miejscowości o silnie nasłonecznionym terenie, co sprzyja funkcjonowaniu pomp ciepła powietrze-woda, ponieważ ich głównym zasilaniem jest energia pochodząca z powietrza.

Oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby montaż systemu pompy ciepła powietrze-woda przebiegł zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa. Oferujemy również pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda.

We wcześniej umówionym terminie i miejscu sprawnie i bezpiecznie dokonamy instalacji pompy ciepła powietrze-woda w miejscowości Burzenin. Pompy ciepła idealnie nadają się do nowych jak i modernizowanych budynków.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Burzenin

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Koszty inwestycji pompy ciepła powietrze-woda z naszej oferty można dodatkowo obniżyć korzystając z dofinansowania ze środków publicznych. Dofinansowanie nie zawsze obejmuje obszarem swojego zastosowania cały kraj, a jedynie tereny gminne lub powiatowe. Dlatego warto skorzystać z doradztwa naszych specjalistów.

W 2018 roku rozpoczął wystartował program „Czyste powietrze”, to dzięki niemu można uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

Nasza firma oferuje mieszkańcom Burzenina montaż pomp ciepła powietrze-woda, które idealnie wpasowują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu dofinansowania na instalację pomp-ciepła powietrze-woda. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zalety posiadania pompy ciepła

Ekonomicznie i z myślą o przyszłości. Pompy ciepła powietrze-woda to korzyści w każdym wymiarze. Oferujemy mieszkańcom miejscowości Burzenin systemy od najlepszych producentów.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompy ciepła powietrze-woda większość zapotrzebowania na prąd napędowy pokrywają z otaczającego powietrza.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Gruntownie przemyślana technologia nie wymagająca ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług oferujemy 5 letnią gwarancję na pompy ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Łatwa obsługa

Dzięki inteligentnie zaprojektowanemu systemowi, obsługa jest łatwa i możliwa z dowolnego miejsca dzięki aplikacji.

pompy ciepła

Czyste ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda nie wytwarzają dwutlenku węgla, a jako prąd napędowy używają głównie otaczające powietrze.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie idealnie wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, nie wytwarzają dwutlenku węgla dzięki czemu przyczyniają się do ochrony środowiska, z kolei jako prąd napędowy głównie wykorzystują otaczające powietrze.

Pompa ciepła powietrze-woda to niewymagające urządzenie, w niewielkiej części napędzana jest też prądem, obecnie można go już wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii takich jak instalacja fotowoltaiczna.

Technologia pompy ciepła powietrze-woda, którą oferujemy mieszkańcom miejscowości Burzenin, staje się kluczem do realizacji ambitnych celów klimatycznych, zakładających dalszy wzrost znaczenia odnawialnych źródeł energii.

pompy ciepła Burzenin

Współpraca z firmą ELBUD

System pompy ciepła powietrze-woda dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Oferujemy usługi najwyższej jakości, certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie instalują pompy ciepła powietrze-woda w ustalonym wcześniej terminie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie kontakt a nasz doradca skontaktuje się z Tobą jak najszybciej i rozwije wszelkie wątpliwości.

pompy ciepła

Wycena

Dzięki zgromadzonym informacjom dobierzemy i wycenimy najlepsze rozwiązanie systemów pomp ciepła dla budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja jest bardzo prosta, ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
przyszłościowo i ekonomicznie

Pompa ciepła powietrze-woda zasilana jest elektrycznie, większość zapotrzebowania na energię pobiera z otaczającego powietrza, pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Pompy ciepła powietrze-woda są bardzo proste w obsłudze, można nimi sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota bądź aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-woda potrzebną do zasilania energię pobierają głównie z powietrza. Urządzenie zewnętrzne wykorzystuje ciepło zmagazynowane w otaczającym je
powietrzu i dostarcza do urządzenia wewnętrznego. Stamtąd jest wprowadzane do
obiegu grzewczego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła Burzenin, niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy najsilniejszych mrozach. Dodatkowo aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu, powodując najniższą emisję CO2.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie doskonale wpasowują się w kryteria określone przepisami dotyczące systemu grzewczego, spełniają najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Dodatkowo bardzo estetycznie wyglądają, zajmują minimalną powierzchnię, nie wymagają dodatkowego miejsca na magazynowanie opału, ponieważ napędzane są energią z otaczającego powietrza i w niewielkiej ilości energią elektryczną, którą można wyprodukować we własnym zakresie, montując panele fotowoltaiczne.

Pompy ciepła powietrze-woda to nie tylko korzyści dla portfela ale też dla środowiska, nie wytwarzają dwutlenku węgla. Z kolei koszty instalacji bardzo szybko się zwracają.

pompy ciepła Burzenin

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Burzenin

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Najkorzystniejszym wyborem dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji domu, są pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy dla miejscowości Burzenin.

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

Możliwe jest również efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Przejście na monowalentny system ogrzewania dzięki temu odbywa się w łatwy i niezawodny sposób.

Podczas modernizacji większych budynków dość często rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda. Ich szeroki zakres pracy pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Przyszłościowe, wszechstronne oraz zaawansowane, to kilka z wielu argumentów przemawiających za tym, aby wybrać instalację pompy ciepła powietrze-woda dla Twojego domu. Pompy ciepła stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Wybierz technologię pompy ciepła powietrze-woda, która jest gruntownie przemyślana i spełnia najwyższe standardy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła powietrze-woda.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła powietrze-woda. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614