Pompy ciepła

pompy ciepła DziałoszynPompa ciepła powietrze – woda odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego. W tym systemie ciepło jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny. Pompa ciepła powietrze – woda może również zaspokoić potrzeby w zakresie ciepłej wody użytkowej oraz, w razie potrzeby, może zapewniać przyjemny chłód latem.

Pompa ciepła steruje temperaturą przenosząc ciepło. Występują trzy niezbędne części składowe pompy ciepła, jest to jednostka zewnętrzna która nosi nazwę parownik,  jednostka wewnętrzna czyli skraplacz oraz czynnik chłodniczy. Czynnik chłodniczy przenosi ciepło podczas cyrkulacji pomiędzy jednostką zewnętrzną i jednostką wewnętrzną.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Działoszyn

Firma ELBUD BEŁCHATÓW specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda w Działoszynie i nie tylko, nasza firma realizuje zamówienia na terenie całego kraju. Korzystając z naszych usług mogą Państwo skorzystać z usług naszych specjalistów, którzy z przyjemnością pomogą dobrać odpowiedni system pomp ciepła powietrze woda, oraz pomogą w otrzymaniu dotacji.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby montaż przebiegał według zasad bezpieczeństwa, a sprzęt służył niezawodnie przez długie lata.

W naszej ofercie znajdują się systemy pomp ciepła jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Działoszyn

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Program „Czyste powietrze” pozwala na uzyskanie dofinansowania na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych.

W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się pompy ciepła powietrze-woda montowane przez firmę Elbud, co pozwala naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji. Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Więcej informacji na temat programu uzyskają Państwo kontaktując się z naszym konsultantem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zalety posiadania pompy ciepła

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Działoszyn, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa powietrze-woda pomaga w walce o czyste środowisko, ponieważ nie emituje CO2.

POMPY CIEPŁA - OTACZAJĄCE POWIETRZE JAKO ŹRÓDŁO ENERGII

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii. Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła powietrze-woda bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w pomieszczeniach i podgrzewania wody. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Nie zapominajmy, że istnieje możliwość, aby pompy ciepła zasilane były prądem pochodzącym z odnawialnych źródeł energii. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych. Posiadając własną instalację fotowoltaiczną, można nawet we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła. Działoszyn ma sprzyjające warunki do instalacji fotowoltaicznych ze względu na silnie nasłonecznione tereny.

pompy ciepła Działoszyn

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, służymy pomocą w otrzymaniu dotacji, doradzamy w doborze pompy ciepła aby spełniała oczekiwania klienta. Nasi monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Nasi certyfikowani monterzy przeprowadzają instalację sprawnie, bezpiecznie i na czas.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA DZIAŁOSZYN
Zobacz jakie to proste

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Przede wszystkim, jako źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Nie ma nic prostrzego, systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła jako źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze, jednak potrzebuje również nieco prądu, można go wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Ponadto aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu, ponieważ zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

W nowym budownictwie pompy ciepła powietrze-woda, znajdujące się w ofercie naszej firmy są obecnie standardem. Sprawiają one bowiem, iż obciążenie grzejne jest niskie za sprawą dobrej izolacji i zawsze słusznym wyborem jest system grzewczy o elastycznej regulacji mocy.

Oprócz przygotowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń pompa ciepła powietrze-woda ma jeszcze jedną zaletę, którą jest chłodzenie. Ten sam system może w miesiącach letnich służyć do chłodzenia pomieszczeń. Wszystko zależy od potrzeb klienta.

Z kolei sterowanie systemem pomp ciepła to sama przyjemność,  steruje się nim wygodnie z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu,  jak i poza nim.

Instalacja pompy ciepła powietrze- woda w nowych budynkach to najlepszy wybór ponieważ, pompa ciepła to przyszłościowa technika grzewcza, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność

pompy ciepła Działoszyn

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Działoszyn

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Podczas renowacji budynków coraz częściej rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda, które znajdują się w naszej ofercie: są one na tyle elastyczne, że można je dostosować do zastanych warunków, a zarazem mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne. Ze względu na efektywność systemu zakup pompy ciepła jest także opłacalny finansowo.

Pompy ciepła są w stanie dostarczać w trybie modulowanym 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do  -15 °C. Możliwe jest także efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Przyszłościowe, zaawansowane i wszechstronne — to tylko kilka z wielu argumentów przemawiających za tym, aby już dzisiaj zdecydować się na pompę ciepła powietrze-woda od firmy Elbud. Pompy ciepła stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614