Pompy ciepła

pompy ciepła KamieńskPompy ciepła to najnowsza technologia dla lepszej wydajności, ponadto to przyszłościowa technika grzewcza, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność.

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę, nawet przy najsilniejszych mrozach. Ze względu na efektywność systemu zakup pompy ciepła jest także opłacalny finansowo.

Istotnym argumentem jest fakt, że pompy ciepła można ze sobą łączyć i w ten sposób zmniejszyć zapotrzebowanie na importowanie energii z kopalnych nośników.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Kamieńsk

Firma Elbud specjalizuje się w montażu systemów pomp ciepła na terenie miejscowości Kamieńsk oraz całego kraju. Zespół certyfikowanych monterów sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie instaluje pompy ciepła w wyznaczonym wcześniej terminie.

Od jakiegoś czasu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła, korzystając z usług firmy Elbud otrzymają Państwo nie tylko najwyższej jakości usługi, ale i też niezbędną pomoc w otrzymaniu możliwie najwyższego dofinansowania.

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w odpowiednim doborze pompy ciepła, odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie watpliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Kamieńsk

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

W 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła, a także poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji. Systemy pomp ciepła znajdujące się w ofercie firmy Elbud, doskonale wpasowują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Dofinansowywanie można otrzymać ze środków publicznych. Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania takiego dofinansowania. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe, czy gminne.

Dbając o zadowolenie klientów, oferujemy pomoc specjalistów w uzyskaniu możliwie najwyższego dofinansowania. Zapraszamy do kontaktu podczas którego udzielimy więcej szczegółowych informacji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła to wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Kamieńsk to doskonale usytuowana miejscowość dla montażu pomp ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła

Bezobsługowy system

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Kamieńsk, pracują stabilnie i niezawodnie, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

W zgodzie ze środowiskiem

Pompa powietrze-woda pomaga w walce o czyste środowisko, ponieważ nie emituje CO2.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii. Pompy ciepła ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w budynkach i podgrzewania wody. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Na terenie miejscowości Kamieńsk dużo gospodarstw posiada własną instalację fotowoltaiczną, za jej pomocą można zasilać pompy ciepła. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

Zrównoważone podejście do środowiska stało się dla wielu ludzi istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

pompy ciepła Kamieńsk

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud oferuje usługi na najwyższym poziomie, sprzęt najlepszej jakości, pomoc w otrzymaniu dofinansowania oraz pomoc w odpowiednim doborze instalacji pompy ciepła powietrze-woda dla mieszkańców miejscowości Kamieńsk.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się więcej o pompach ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Wycena

Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku.

pompy ciepła

Instalacja

Elbud to najlepszy zespół certyfikowanych monterów. Instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Poznaj oszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze-woda i ciesz się komfortem przez cały rok!

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Łatwo i przyjemnie, systemem można sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora lub za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła korzystają z praktycznie nieskończonego źródła energii, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. .

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując budynek od podstaw podejmujemy mnóstwo ważny decyzji, jedną z nich jest wybór metody ogrzewania, można rzec, że to najważniejsza decyzja.

Pompy ciepła powietrze-woda to system ogrzewania z odzyskiem, który pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Pompy ciepła stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków, doskonale się do nich dostosowują.  Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania budynku.

Zaprojektowane w Europie dla Europy, nasze pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

pompy ciepła Kamieńsk

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Kamieńsk

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja budynku nie oznacza, że musisz się ograniczać. Pompy ciepła powietrze-woda nadają się idealnie do projektów renowacji, a także zastępowania starych kotłów.

Kompaktowa konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową i grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

Wybierz pompy ciepła powietrze-woda z oferty firmy Elbud i zwiększ efektywność energetyczną swojego układu cieplnego, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Zadbaj już dziś o przyszłość swoją i najbliższych. Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez firmę Elbud to sprawdzone rozwiazanie dla miejscowości Kamieńsk.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
systemów pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, jeśli chcesz się dowiedzieć ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji pompy ciepła dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614