Pompy ciepła

pompy ciepła KiełczygłówJeśli budujesz lub modernizujesz budynek, to w naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązanie do ekologicznego i efektywnego ogrzewania, a nawet chłodzenia go w zależności od potrzeb. Pompy ciepła powietrze-woda są oszczędne i niezawodne, dostarczają ciepłą wodę użytkową przez cały rok.

Z roku na rok popularność pomp ciepła powietrze-woda rośnie. Ich montaż jest prosty i nadają się do instalacji praktycznie w każdym budynku, z kolei koszty instalacji bardzo szybko się zwracają.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Kiełczygłów

Nasza firma specjalizuje się między innymi w instalacji systemów pomp ciepła powietrze-woda. Oferujemy swoje usługi na terenie Kiełczygłowa, jest to jedna z pobliskich miejscowości siedziby firmy ELBUD.

Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju, nasi doświadczeni monterzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, aby instalacja przebiegła prawidłowo i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą w doborze systemów pomp ciepła według wskazanych przez użytkownika parametrów, w razie potrzeby służymy również pomocą w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Kiełczygłów

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Pompa ciepła powietrze-woda przynosi zyski dla środowiska oraz oszczędności finansowe. Jako źródło energii wykorzystuje głównie powietrze i nie wymaga dużych kosztów inwestycji, które z kolei można obniżyć korzystając z dofinansowania na instalację pompy ciepła lub wymianę nieefektywnych kotłów i akumulacyjnych bądź elektrycznych systemów grzewczych.

Inwestycja w technologię pompy ciepła Kiełczygłów może być dofinansowywana ze środków publicznych. Istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania na systemy pomp ciepła. Niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny gminne, czy powiatowe. Warto zorientować się, jak to wygląda w gminie Kiełczygłów.

Zalety pompy ciepła

Nowoczesne rozwiązanie, zapewniające komfortowe życie. Bez kosztownych odwiertów, bez podłączania do sieci gazowej, bez montażu kolektorów dachowych. Ustawiasz jedynie urządzenie zewnętrzne, montujesz moduł wewnętrzny, łączysz je ze sobą i gotowe.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Zapotrzebowanie na energię pokrywane jest z otoczenia, jedynie 25% zużywa z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Technologia

Gruntownie przemyślana technologia, spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła

Niezależność

Zasilana elektrycznie pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Oszczędność

Relatywnie niskie koszty inwestycji, które szybko się zwracają i dodatkowo można zmniejszyć je dofinansowaniem.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompa ciepła powietrze-woda jest dobra dla Ciebie i środowiska.

Udział energii pochodzącej z odnawialnych źródeł z każdym rokiem rośnie. Tym samym technologia pomp ciepła powietrze-woda staje się kluczem do dalszego wzrostu.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy, przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2, zasilane są głównie prądem z odnawialnych źródeł energii, dlatego pracują praktycznie bezemisyjnie.

Pozostałą część zasilania czyli zaledwie jakieś 25% pobierają z sieci elektrycznych. Prąd zawsze można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła Kiełczygłów

Współpraca z firmą ELBUD

Zapraszamy do współpracy, pompy ciepła to idealne rozwiązanie w gminie Kiełczygłów ze względu na korzyści płynące z położenia geograficznego. Nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

pompy ciepła

Wycena

Dzięki danych odnośnie planowanego systemu pompy ciepła oraz miejsca jego instalacji, możemy pomóc w doborze systemu pompy ciepła i dokonać wyceny.

pompy ciepła

Instalacja

Montaż systemów pomp ciepła powietrze-woda, dzięki doświadczonym i certyfikowanym monterom, przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze-woda są bardzo proste zarówno w montażu jak i obsłudze. Monterzy stawiają urządzenie zewnętrzne, montują moduł wewnętrzny, łączą je ze sobą i gotowe. Sterować systemem można z poziomu aplikacji w telefonie.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota lub aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Około 75% wymaganej energii pompy ciepła generują bezpośrednio z otoczenia, wykorzystuje
zgromadzone w powietrzu ciepło słoneczne. Zaledwie 25% pochodzi z sieci energetycznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy -15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do -28 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Nowy dom, nowe ogrzewanie. Budując dziś dom stajemy już przed zupełnie innymi wyzwaniami, niżeli 10 czy 20 lat temu.

Jedną z ważniejszych kwestii jest wybór ogrzewania w budynku. Niestety nie zależy on już tylko od osobistych upodobań, lecz przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Jednak nie znaczy to, że musimy wybrać coś wbrew sobie, wręcz przeciwnie. Istnieją już źródła ciepła, które spełniają najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów, są to oczywiście pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie.

Pompy ciepła powietrze-woda to dla gminy Kiełczygłów od początku droga bez ryzyka i w zgodzie ze środowiskiem.

pompy ciepła Kiełczygłów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Kiełczygłów

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja budynku to duże wyzwanie i mnóstwo ważnych decyzji. Aby przeprowadzić skuteczną pod względem energetycznym modernizację, należy dobrze wybrać źródło ciepła. Obecnie na rynku, najlepszym wyborem są pompy ciepła powietrze-woda. Można je podłączyć do istniejącej instalacji grzewczej. Odbiornikami są np. kaloryfery, lub instalacja podłogowa.

Przy systemie pomp ciepła najbardziej efektywne jest użycie niskotemperaturowych odbiorników jak ogrzewanie podłogowe czy ścienne.

Kiełczygłów znajduje się w bardzo nasłonecznionym regionie, dlatego pompy ciepła to doskonałe, wydajne i przyszłościowe rozwiązanie do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda to sprawdzone rozwiązanie dla domu jednorodzinnego, obiektu komercyjnego lub dużego projektu mieszkaniowego.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła są w stanie
dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Zapewniamy najlepsze produkty wytwarzane przez specjalistów.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614