Pompy ciepła

Pompy ciepła Konstantynów ŁódzkiPompa ciepła powietrze-woda jest odpowiedzią na postępujące zmiany klimatu i światowe trendy związane z ochroną środowiska. Służy ona do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła to przyszłościowe rozwiązanie ogrzewania domu i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, w zależności od potrzeb pompa może zostać wyposażona w funkcję chłodzenia w okresie letnim, należy jednak zgłosić chęć posiadania wspomnianej funkcji chłodzenia przed instalacją systemu pompy ciepła Konstantynów Łódzki.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Konstantynów Łódzki

Oferujemy instalację pompy ciepła powietrze-woda od najlepszych producentów. Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła na terenie całego kraju, posiadamy szeroki asortyment produktów oraz oferujemy pomoc na każdym etapie współpracy.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora pomp ciepła, gdzie samodzielnie można dokonać kalkulacji kosztów pompy ciepła Konstantynów Łódzki, można także liczyć na pomoc naszych specjalistów, którzy z przyjemnością doradzą która pompa będzie najodpowiedniejsza dla konkretnego budynku i oczywiście dokonają wyceny.

Oferujemy również pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła. Finalizacją współpracy jest montaż systemu pompy ciepła w wyznaczonym wcześniej miejscu i terminie. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca i nie wymaga ingerencji ze strony użytkownika.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
Pompy ciepła Konstantynów Łódzki

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania, niektóre z nich nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe bądź gminne. Od 2018 roku działa rządowy program „Czyste powietrze”, pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”, korzystając z naszych usług można ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji. Możliwości uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji. Oferujemy pomoc specjalistów na każdym etapie współpracy wliczając w to pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zalety posiadania pompy ciepła

Zalety pompy ciepła powietrze-woda są widoczne na pierwszy rzut oka. Wszystkie pompy
ciepła znajdujące się w naszej ofercie są zaliczane do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych

pompy ciepła

Oszczędności

W procesie wytwarzania ciepła, pompa ciepła do 75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywa z otoczenia, a pozostałe około 25% z sieci elektrycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Posiadamy najlepsze produkty wytwarzane przez specjalistów. Gruntownie przemyślana technologia spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła

Instalacja

Szybki montaż, mały wysiłek montażowy i relatywnie niskie koszty inwestycji. Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą i gotowe.

pompy ciepła-energia

Komfort

Zasilana elektrycznie pompa ciepła powietrze-woda pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa ciepła jest urządzeniem niewymagającym. Napędzana prądem, który można wytworzyć nawet we własnym zakresie za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompa ciepła powietrze-woda nie emituje CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

Dobra dla Ciebie i dla środowiska. Udział energii pochodzącej z odnawialnych źródeł rośnie z roku na rok. Tym samym technologia systemu pompy ciepła staje się kluczem do realizacji ambitnych celów klimatycznych, zakładających ciągły wzrost znaczenia odnawialnych źródeł energii. Zasilana prądem z odnawialnych źródeł energii pracuje praktycznie bezemisyjnie.

Zrównoważone podejście do środowiska dla wielu ludzi jest istotnym aspektem życia codziennego. Pompa ciepła to system ogrzewania z odzyskiem pozwalający znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Pompy ciepła Konstantynów Łódzki

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, sprawdzone urządzenia wyprodukowane przez specjalistów oraz wsparcie na każdym etapie realizacji.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie kontakt, a my odezwiemy się jak najszybciej to będzie możliwe.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy w pełni darmową wycenę oraz możliwość samodzielnego wygenerowania oferty poprzez kalkulator pomp ciepła.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja przebiega sprawnie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompa ciepła powietrze-woda przynosi zyski dla środowiska,  także oszczędności finansowe. Takie rozwiązanie, z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, nie wymaga dużych inwestycji a przede wszystkim jest bardzo proste.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Pompa ciepła posiada główny regulator oraz pilot umożliwiający sterowanie ogrzewaniem. Istnieje również możliwość koordynowania pracą pompy ciepła z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Energia do ogrzewania uzyskiwana jest z otaczającego powietrza następnie transportowana jest  do urządzenia wewnętrznego i stamtąd trafia do obiegu grzewczego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej do dwucyfrowych mrozów. Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budując nowy dom, podejmujemy wiele ważnych decyzji, jedną z nich jest odpowiedni wybór metody ogrzewania w mieście Konstantynów Łódzki.

Już od jakiegoś czasu nie zależy to wyłącznie od naszych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła znajdujące się w ofercie naszej firmy, spełniają najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Dodatkowo, pompy ciepła powietrze woda zajmują niewiele miejsca i mają bardzo estetyczny wygląd. Zasilane prądem mogą współgrać z instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu w 100% byłyby zasilane energią odnawialną.

 

Pompy ciepła Konstantynów Łódzki

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Pompy ciepła Konstantynów Łódzki

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda doskonale nadają się do projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów. Konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki.

Szeroki zakres pracy pompy ciepła pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne (tylko pompa ciepła) lub monoenergetyczne (pompa ciepła + grzałka elektryczna).

Przejście na ogrzewanie tylko pompą ciepła odbywa się w sposób prosty i niezawodny

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Zastąpimy z łatwością Twój stary system ogrzewania i ciepłej wody użytkowej pompą ciepła powietrze-woda. Pompy ciepła zbudowane są z wysokiej jakości elementów, a poszczególne składowe systemu są do siebie idealnie dobrane.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Gruntownie przemyślana technologia, spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Wszystkie pompy ciepła objęte są wieloletnią gwarancją.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła w mieście Konstantynów Łódzki. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614