Pompy ciepła

pompy ciepła KsawerówPompy ciepła powietrze-woda, doskonale sprawdzają się przy zastosowaniu w nowych i modernizowanych budynkach.

Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, a także przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Zastąp z łatwością swój stary system ogrzewania i ciepłej wody użytkowej naszą pompą ciepła powietrze-woda i ciesz się komfortem użytkowania przez długie lata.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Ksawerów

Firma ELBUD BEŁCHATÓW specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda zarówno w gminie Ksawerów jak i na terenie całego kraju.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie instalacji pompy ciepła powietrze-woda, pomoc ze strony specjalistów w kwestii doboru odpowiedniej instalacji pompy ciepła do konkretnego budynku oraz w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła powietrze woda w gminie Ksawerów.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Z kolei pompy ciepła znajdujące się w ofercie naszej firmy pochodzą od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Ksawerów

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z przyjemnością udzielimy wszelkiej pomocy na każdym etapie instalacji pompy ciepła.

W 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”. Nadrzędnym celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła, a także poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

W ramy programu doskonale wpisują się pompy ciepła powietrze-woda montowane przez naszą firmę, dzięki czemu nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Pompy ciepła to najlepszy wybór systemu ogrzewania dla nowych i modernizowanych budynków, zapewnij sobie i swoim bliskim komfort na długie lata.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompa ciepła powietrze-woda daje wiele korzyści dla Ciebie i dla środowiska. Już teraz możesz beztrosko cieszyć się komfortem korzystania z systemu ogrzewania pompą ciepła powietrze woda. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła pobiera energię z otaczającego ją powietrza, zaledwie niewielka część pochodzi z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Obsługa

Prosta i przyjemna obsługa systemu ogrzewania to jedna z wielu zalet posiadania pompy ciepła Ksawerów.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Nowoczesna technologia pozwala nam sterować ogrzewaniem z poziomu głównego regulatora, pilota lub aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła

Sprzyja środowisku

Pompy ciepła są niezwykle ekologicznym systemem ogrzewania, nie wytwarzając przy tym CO2.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

System ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny. Zrównoważone podejście do środowiska dla wielu ludzi stało się istotnym aspektem życia codziennego.

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez naszą firmę, wykorzystują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z praktycznie nieskończonego źródła energii.

Dzięki wyjątkowo efektywnej zasadzie działania pompy ciepła bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła i podgrzewania wody. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną – pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła Ksawerów

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, pomoc w otrzymaniu dofinansowania, doradztwo w zakresie doboru pompy ciepła do konkretnego budynku oraz sprawny i bezpieczny montaż.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie numer a nasi konsultanci zadzwonią jak najszybciej się da.

pompy ciepła

Wycena

W dbałości o klienta sprawnie dokonujemy darmowej wyceny.

pompy ciepła

Instalacja

Certyfikowani monterzy przeprowadzą instalację pompy ciepła szybko a zarazem zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompa ciepła powietrze-woda to instalacja składająca się z modułu zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU lub bez niego. Moduł wewnętrzny umieszczony jest wewnątrz budynku, jest on dostępny w wersjach „grzanie“ i „grzanie / chłodzenie“.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Dzięki nowoczesnej technologii pompą ciepła można sterować za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie czy na tablecie. Nie wyklucza to oczywiści możliwości sterowania za pomocą głównego regulatora.

pompy ciepła-energia

Energia

Około 75% wymaganej energii pompy ciepła powietrze-woda generują bezpośrednio z otoczenia. Jest to całkowicie bezpłatna i odnawialna energia, ponieważ wykorzystuje zgromadzone w powietrzu ciepło słoneczne. Zaledwie 25% całkowitej energii potrzebnej do zasilania pompy ciepła pochodzi z sieci energetycznej.

pompy ciepła

Ciepło

Technologia pompy ciepła powietrze-woda pozwala na grzanie przy temperaturze zewnętrznej nawet -28°C. Pompy ciepła charakteryzują się wysokim współczynnikami efektywności energetycznej, zapewniając przy tym bezobsługową pracę przez cały rok. Technologia wtrysku czynnika zapewnia ciągłość mocy do -15°C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Jeśli planujesz budowę nowego budynku w gminie Ksawerów, u nas znajdziesz optymalne rozwiązania do ekologicznego i efektywnego ogrzewania na miarę Twoich potrzeb.

Wybór dobrego systemu grzewczego to jedna z najważniejszych kwestii. Już od dłuższego czasu zależy on bowiem nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła z naszej oferty to źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Wybierz od początku drogę bez ryzyka.

pompy ciepła Ksawerów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Ksawerów

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Jeśli planujesz modernizację budynku — u nas znajdziesz najlepsze rozwiązania dla ekologicznego i efektywnego ogrzewania na miarę Twoich potrzeb. Poznaj pompy ciepła powietrze-woda, służące do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Zwiększ efektywność energetyczną swojego układu cieplnego, zachowując jednocześnie istniejące grzejniki, pompy ciepła powietrze-woda nadają się idealnie do projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów.

Kompaktowa konstrukcja pompy ciepła wymaga minimalnej przestrzeni instalacji i z łatwością integruje się z istniejącą instalacją rurową oraz grzejnikami. W ten sposób możesz cieszyć się efektywnością energetyczną pompy ciepła, nie wymieniając całego układu.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa. Komfort przez cały rok i wygodne użytkowanie to tylko namiastka zalet systemu pomp ciepła. Zapewnij sobie spokojną przyszłość z ekologicznym ogrzewaniem domu.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Nowoczesna technologia umożliwia sterowanie systemem ogrzewania z poziomu aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Pompy ciepła działają niezawodnie przez długie lata nie wymagając przy tym ingerencji ze strony użytkownika. Są one objęte gwarancją.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ się ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu lub zadzwoń, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614