Pompy ciepła

pompy ciepła ŁaskPoznaj oszczędne i niezawodne pompy ciepła i ciesz się komfortem!
Pompy ciepła powietrze-woda to efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z powietrza zewnętrznego, co czyni ogrzewanie Twojego domu procesem efektywnym energetycznie. Chłodzą Twój budynek, nie zużywając dużych ilości energii.
Połączenie pompy ciepła ze zbiornikiem układu ciepłej wody użytkowej zapewnia wytwarzanie z wysoką efektywnością wystarczającej ilości ciepłej wody dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Łask

ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda. Dokonujemy montażu na terenie całego kraju, Łask to jedno z pobliskich miast naszej siedziby.

Wykonujemy naszą pracę na najwyższym poziomie, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby montaż był przeprowadzony według zasad bezpieczeństwa, a sprzęt służył niezawodnie przez długie lata. Dostosowywujemy się do potrzeb klienta, oferujemy pełne doradztwo jak i pomoc w otrzymaniu dotacji.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Łask

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, doskonale wpisują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania oraz beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania.

Beneficjentem uprawnionym do podstawowego poziomu dofinansowania jest osoba fizyczna będąca właścicielem/współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 100 000 zł.

Beneficjentem uprawnionym do podwyższonego poziomu dofinansowania jest osoba fizyczna, która łącznie spełnia następujące warunki: jest właścicielem/współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą; przeciętny miesięczny dochód na jednego członka jej gospodarstwa domowego wskazany w zaświadczeniu wydawanym zgodnie z art. 411 ust. 10g ustawy – Prawo ochrony środowiska, nie przekracza kwoty: 1400 zł w gospodarstwie wieloosobowym bądź 1960 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji. Korzystając z naszych usług otrzymasz od nas pełną pomoc w jego pozyskaniu, zajmujemy się wszelkimi formalnościami, tak aby uzyskać maksymalnie możliwą kwotę dofinansowania na technologię pompy ciepła w mieście Łask.

 

Zalety posiadania pompy ciepła

Połączenie pompy ciepła ze zbiornikiem układu ciepłej wody użytkowej zapewnia wytwarzanie z wysoką efektywnością wystarczającej ilości ciepłej wody dla Ciebie i Twojej rodziny.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

pompy ciepła

Niezależność

Montowane przez firmę Elbud pompy ciepła Łask, pracują stabilnie i niezawodnie. Nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Bezobsługowy system

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Przyjazne środowisku

Pompa powietrze-woda nie emituje CO2, dlatego pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Zrównoważone podejście do środowiska stało się dla wielu ludzi istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Pompy ciepła powietrze woda znajdujące się w naszej ofercie pobierają energię odnawialną z powietrza, ogrzewają, chłodzą i zaopatrują domy w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.
Zasilane są energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną, osiągają klasę A++ efektywności energetycznej dla ogrzewania.

W mieście Łask możesz zrobić jeszcze więcej, połącz pompę ciepła z układem wspomagania solarnego, aby zwiększyć oszczędności energii.

pompy ciepła Łask

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Pomagamy w otrzymaniu dotacji, doradzamy w doborze pompy ciepła, a certyfikowani monterzy instalują sprzęt szybko i niezawodnie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy rozwiązanie w budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na inwestycję.

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA ŁASK
ZAPEWNIJ SOBIE KOMFORT

Nasza firma montuje pompy ciepła powietrze-woda, które wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Nie ma nic prostrzego, systemem można sterować i monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła napędzana jest prądem, który można wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

W nowym budownictwie pompy ciepła powietrze-woda są obecnie standardem. Sprawiają on, że obciążenie grzejne jest niskie za sprawą dobrej izolacji, z kolei system grzewczy o elastycznej regulacji mocy jest zawsze słusznym wyborem.

Najnowsze pompy ciepła, dzięki modulowanemu działaniu, idealnie dostosowują się do okoliczności, planowanie rezerw mocy nie jest konieczne. Zwłaszcza w domach niepodpiwniczonych, w połączeniu z modułem wewnętrznym z wbudowanym zasobnikiem CWU, pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca, ponieważ wszystkie niezbędne podzespoły zawarte są w jednej obudowie.

Pompy ciepła powietrze-woda są przydatne także w budownictwie użytkowym i komunalnym ponieważ są seryjnie przystosowane do pracy w kaskadzie. Umożliwia to wykorzystanie otaczającego powietrza jako źródła ciepła także w obiektach o dużych obciążeniach grzejnych. Systemy pomp ciepła znajdujące się w naszej ofercie w połączeniu kaskadowym są odporne na awarię dzięki nadmiarowości.

pompy ciepła Łask

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Łask

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym renowacji, trafny wybór źródła ciepła jest decydujący. Jeśli zmiana uwarunkowań budowlanych byłaby zbyt trudna, najlepszym wyborem są oczywiście pompy ciepła.

Przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w sposób prosty i niezawodny. Pompy ciepła są w stanie dostarczać w trybie modulowanym 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do -15 °C. Możliwe jest także efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników.

Podczas renowacji większych budynków mieszkalnych coraz częściej rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda: są one na tyle elastyczne, że można je dostosować do zastanych warunków, a zarazem mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompa ciepła powietrze – woda odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego. W tym systemie ciepło jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny. Pompa ciepła powietrze – woda może również zaspokoić potrzeby w zakresie ciepłej wody użytkowej oraz, w razie potrzeby, może zapewniać przyjemny chłód latem.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować można z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie — zarówno w domu, jak i poza nim.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614