Pompy ciepła

Pompy ciepła ŁódźPompy ciepła powietrze-woda  służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, a także przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Stosownie do wymagań można dobrać zestaw pompy ciepła, który będzie stanowił w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego.

Pompa ciepła dysponuje jednym urządzeniem zewnętrznym i jednym wewnętrznym, które są ze sobą połączone. Urządzenie zewnętrzne zużywa znajdującą się w powietrzu energię i dostarcza ją do urządzenia wewnętrznego. System pomp ciepła bez żadnego problemu pracuje również zimą, przy dwucyfrowych temperaturach poniżej zera.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Łódź

Jesteśmy jedną z najlepszych firm, specjalizujących się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda, na terenie całego kraju.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru systemu pompy ciepła do konkretnego budynku oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła w mieście Łódź.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające bezpieczną instalację pompy ciepła. Pompa ciepła składa się z dwóch urządzeń, jedno jest ustawiane na zewnątrz a drugie wewnątrz budynku, zajmują one niewiele miejsca.

Zapewnij sobie komfort i skorzystaj z naszej oferty.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
Pompy ciepła Łódź

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze woda znajdujące się w naszej ofercie spełniają wymogi programu dofinansowania „Czyste Powietrze”.

Pompa ciepła powietrze-woda przynosi zyski dla środowiska oraz oszczędności finansowe. Rozwiązanie to, z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest bardzo łatwe i nie wymaga dużych inwestycji.

Niskie koszty inwestycji w pompę ciepła powietrze-woda można dodatkowo obniżyć, korzystając z dofinansowania na instalację pompy ciepła lub wymianę nieefektywnych kotłów i akumulacyjnych lub elektrycznych systemów grzewczych.

Inwestycja w pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Niektóre tych form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Więcej informacji na temat dofinansowania uzyskają Państwo od naszych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła to nie tylko ciepły i czysty dom, montując pompę ciepła w swoim domu pomagamy w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła

Czyste środowisko

Pompa ciepła powietrze-woda jest odpowiedzią na postępujące zmiany klimatu i światowe trendy związane z ochroną środowiska.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła powietrze-woda przynosi nie tylko zyski dla środowiska, ale również oszczędności finansowe.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompa ciepła to gruntownie
przemyślana technologia spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Intuicyjna obsługą systemu ogrzewania za pomocą głównego regulatora, pilota lub aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

5 lat gwarancji dla maksymalnego bezpieczeństwa kosztów.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda są zasilane energią ze źródła odnawialnego. Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompy ciepła z naszej oferty ogrzewają i zaopatrują Twój dom nie naruszając przy tym równowagi ekologicznej.

Jeśli chcesz efektywnie ogrzewać lub chłodzić pomieszczenia, chętnie zaproponujemy właściwe rozwiązanie, zarówno dostosowane do Twoich potrzeb, jak również przyjazne dla środowiska.

Pompa ciepła powietrze-woda jest urządzeniem niewymagającym, co najważniejsze nie emituje CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w pomieszczeniach oraz podgrzewania wody. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

 

Pompy ciepła Łódź

Współpraca z firmą ELBUD

Jesteśmy liderem w zakresie instalacji pomp ciepła powietrze-woda w mieście Łódź. Oferujemy niezawodne rozwiązanie w kwestii doboru odpowiedniego systemu oraz wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie numer a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

pompy ciepła

Wycena

Wystarczy kilka informacji aby sprawnie dokonać darmowej wyceny.

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne oraz wewnętrzne, łączymy je ze sobą i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze-woda zapewniają komfort przez cały rok, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Posiadając pompę ciepła można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu z jesiennego urlopu lub kontrolować stan roboczy z kanapy. Jest to możliwe dzięki aplikacji, która umożliwia wygodne sterowanie pompą ciepła z poziomu komputera, tabletu czy smartfona. Jest to uzupełnienie klasycznego regulatora ogrzewania.

pompy ciepła-energia

Energia

Energia do ogrzewania uzyskiwana
jest z otaczającego powietrza, niewielka część zapotrzebowania pobierana jest z sieci elektrycznej. Posiadając własną instalację fotowoltaiczną pompa ciepła może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła

Ciepło

Urządzenia zapewniają ciepłą wodę użytkową oraz ciepło dla całego budynku.
Technologia pomp ciepła pozwala na grzanie przy temperaturze zewnętrznej nawet -28°C. Pompy ciepła powietrze-woda charakteryzują
się wysokimi współczynnikami efektywności energetycznej, zapewniając przy tym bezobsługową pracę przez cały rok.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Odnawialne źródła energii z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Pompy ciepła powietrze-woda z naszej oferty do najlepszy produkt na rynku.

Budując nowy dom w Łodzi, jedną z ważniejszych kwestii jest wybór dobrego systemu grzewczego. Już od jakiegoś czasu zależy on bowiem nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Dokonując wyboru nie musimy się obawiać o zwiększenie kosztów budowy. Pompy ciepła powietrze-woda pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Pompy ciepła powietrze-woda wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych budynkach.

Pompy ciepła Łódź

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Pompy ciepła Łódź

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja budynku nie wyklucza możliwości zastosowania pompy ciepła, wręcz przeciwnie. Istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania na zmianę systemu ogrzewania, pompy ciepła to doskonały wybór pod względem wszelkich wymogów ponieważ spełniają wszelkie kryteria związane z możliwością otrzymania dofinansowania na instalację nawet do 90% kosztów inwestycji.

Dodatkowo ważnym faktem jest to, że nie ma potrzeby wymiany istniejących już grzejników, wymiany należy dokonać niekoniecznie wszystkich grzejników jeśli tak stwierdzi fachowiec, w przeciwnym wypadku można nawet wykorzystać ogrzewanie mieszane: grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe. Ciepło jest rozprowadzane przez rozdzielacz zamontowany w kotłowni.

Przejście na ogrzewanie tylko pompą ciepła odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą nie tylko korzyści finansowe ale przede wszystkim wiele korzyści dla środowiska. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Posiadamy w naszej ofercie najlepszej jakości pompy ciepła powietrze-woda wytwarzane przez specjalistów.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić korzystając z naszych usług instalacji pompy ciepła Łódź. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniego systemu dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614