Pompy ciepła Mitsubishi

pompy ciepła mitsubishiPompy ciepła Mitsubishi to wydajne i przyszłościowe rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie dla domu jednorodzinnego jak i dla obiektu komercyjnego lub dużego projektu mieszkaniowego.

Odpowiednio wyposażona instalacja pompy ciepła Mitsubishi zapewnia doskonały komfort mieszkaniowy także latem. Wspomnianą funkcję pompy ciepła należy uwzględnić na początku, aby skonfigurować odpowiednio urządzenie.

ELBUD - pompy ciepła Mitsubishi

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Mitsubishi w zakresie instalacji pomp ciepła na terenie całego kraju.

Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc, począwszy od doboru odpowiedniej instalacji pompy ciepła Mitsubishi do określonego budynku, aż po uzyskanie dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wszelkie niezbędne certyfikaty, przestrzegając zasad związanych z instalacją sprawnie i bezpiecznie dokonujemy montażu pompy ciepła.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła mitsubishi

Dofinansowanie na pompy ciepła Mitsubishi

Dofinansowanie na instalację pompy ciepła Mitsubishi to gwarancja zwrotu kosztów. Oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo w kwestii otrzymania takiego dofinansowania.

Inwestycja w technologię pompy ciepła, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Należy zwrócić uwagę, iż na polskim rynku istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania na instalację pompy ciepła. Niektóre z form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne. Wybierz z naszej oferty pompy ciepła Mitsubishi i ciesz się komfortowym użytkowaniem.

Obecnie funkcjonuje program „Czyste powietrze”, którego celem nadrzędnym jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza. W jego ramy doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła Mitsubishi, co pozwala naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania do 90% kosztów inwestycji.

Zalety pompy ciepła Mitsubishi

Ogrzewanie pompą ciepła Mitsubishi daje wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu.

pompy ciepła

Czyste środowisko

Pompa ciepła Mitsubishi jako źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Zaopatrzenie w ciepło i przygotowanie ciepłej wody użytkowej może być efektywnie i perfekcyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

pompy ciepła

Oszczędności

Ze względu na efektywność systemu instalacja pompy ciepła jest opłacalna finansowo.

pompy ciepła

Efektywność

Pompy ciepła Mitsubishi niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję.

POMPY CIEPŁA Mitsubishi - CZYSTE CIEPŁO

Zrównoważone podejście do środowiska stało się dla wielu ludzi istotnym aspektem życia codziennego.

Pompa ciepła działa dzięki systemowi składającemu się z urządzenia zewnętrznego i wewnętrznego. Urządzenie zewnętrzne zasysa z otaczającego powietrza zmagazynowane w nim ciepło, następnie dostarcza je do urządzenia wewnętrznego. Stamtąd jest wprowadzane do obiegu grzewczego. Temu procesowi zawdzięczamy 75% łącznego zapotrzebowania na energię, pozostałe około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła Mitsubishi bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w pomieszczeniach i podgrzewania wody użytkowej. Pozwala to znacznie oszczędzać zasoby naturalne.

pompy ciepła mitsubishi

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi najwyższej jakości. Profesjonalne doradztwo w kwestii doboru pompy ciepła do określonego typu budynku. Wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

pompy ciepła

Wycena

Skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

pompy ciepła

Montaż

Instalacja pompy ciepła jest dla nas bardzo prosta i szybka.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

System pomp ciepła Mitsubisi zapewnia doskonale dopasowane rozwiązanie do każdego wymogu. Efektywnie i perfekcyjnie dostosowujemy zaopatrzenie w ciepło i przygotowanie ciepłej wody użytkowej do indywidualnych potrzeb .

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Sterowanie pompami ciepła Mitsubishi za pomocą telefonu, tabletu lub komputera możliwe jest z poziomu jednej strony internetowej lub aplikacji także w przypadku wielu lokalizacji, budynków i pomieszczeń. Ze względów bezpieczeństwa zdalne sterowanie poprzez internet wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na serwerze Mitsubishi Electric.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła Mitsubishi posiada zbiornik ciepła z funkcją monitorowania zużycia energii. Został on specjalnie zaprojektowany tak, aby umożliwić efektywne ogrzewanie pomieszczeń i rodukcję ciepłej wody, a także wykorzystuje zaawansowaną logikę sterowania, żeby
apewnić optymalną wydajność w każdym
momencie.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła Mitsubishi Nawet przy najsilniejszych mrozach niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Dodatkowo aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu, zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła Mitsubishi w związku z możliwościami łączenia obejmuje szeroki zakres zastosowań. W kwestii sprawności, technologii lub emisji akustycznej: system Mitsubishi wyznacza standard ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

Pompa ciepła Mitsubishi umożliwia kontrole dwóch obiegów grzewczych o różnej temperaturze zasilania oraz zarządzać dwoma różnymi odbiornikami ciepła, np.
ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami.

Pompa ciepła Mitsubishi to przyszłościowa technika grzewcza, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność

pompy ciepła mitsubishi

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła mitsubishi

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Chcąc pozbyć się drogich i niewygodnych pieców, najlepszym wyborem podczas renowacji budynku jest pompa ciepła.

Ze względu na wysoką wydajność,  system pomp ciepła Mitsubishi jest jednym z niewielu systemów na rynku, który doskonale nadaje się do montażu w modernizowanym budynku. Przy temperaturze zewnętrznej -15 °C pompa ciepła działa nadal z pełną mocą. Firma Mitsubishi gwarantuje działanie nawet przy 28-stopniowym mrozie. Montaż nowoczesnej instalacji grzewczej szybko przyniesie oszczędności.

Dodatkowym komfortem jest opcja sterowania  i monitorowania pracy pompy ciepła z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompa ciepła Mitsubishi wyposażona jest w pełną technologię inwerterową, co oznacza, że jej moc jest bezstopniowo precyzyjnie dostosowywana do bieżącego zapotrzebowania.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła Mitsubishi, nawet przy silnych mrozach  dostarczają do pomieszczenia ciepło i ciepłą wodę użytkową.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompa ciepła umożliwia zarządzanie dwoma różnymi odbiornikami ciepła, np. ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła Mitsubishi. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614