Pompy ciepła

pompy ciepła OsjakówPompa ciepła powietrze – woda służy do ogrzewania pomieszczeń oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej, w razie potrzeby, może również zapewnić przyjemny chłód latem.

Pompa ciepła działa poprzez odbieranie ciepła z powietrza zewnętrznego. W systemie pomp ciepła powietrze-woda, ciepło jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny.

Pompa ciepła steruje temperaturą przenosząc ciepło. Występują trzy niezbędne jej części składowe, jest to jednostka zewnętrzna która nosi nazwę parownik,  jednostka wewnętrzna czyli skraplacz oraz czynnik chłodniczy. Czynnik chłodniczy przenosi ciepło podczas cyrkulacji pomiędzy jednostką zewnętrzną i jednostką wewnętrzną.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Osjaków

Firma ELBUD Bełchatów specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pompy ciepła powietrze-woda na terenie całego kraju. Osjaków to jedna z pobliskich miejscowości siedziby naszej firmy. Oferujemy profesjonalne usługi najwyższej jakości, nasi specjaliści z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości a następnie pomogą dobrać odpowiedni system pompy ciepła do określonego budynku.

Z kolei certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie zamontują system pompy ciepła powietrze-woda w określonym miejscu i czasie.

Oferujemy mieszkańcom Osjakowa systemy pomp ciepła jedynie od najlepszych i sprawdzonych dostawców, które służą przez długie lata nie wymagając ingerencji użytkownika.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Osjaków

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

W 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”.  Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła oraz poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Program „Czyste powietrze” pozwala na uzyskać dofinansowania na inwestycję instalacji pompy ciepła powietrze-woda Osjaków.

Korzystając z usług naszej firmy można ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji. W razie potrzeby oferujemy naszą pomoc.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła Osjaków to gwarancja zwrotu inwestycji. Więcej informacji na temat programu można uzyskać kontaktując się z nami.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to nie tylko korzyści dla środowiska, to również korzyści dla nas i naszego portfela. Koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko, z kolei pompa ciepła większość zapotrzebowania na energię pobiera z otaczającego powietrza.

pompy ciepła

Prosta obsługa

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora bądź bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła, pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Środowisko

Pompa ciepła powietrze-woda nie emituje CO, dzięki czemu wspiera walkę o czyste środowisko.

pompy ciepła

Oszczędności

Jako prąd napędowy, pompy ciepła zużywają z sieci elektrycznej jedynie około 25%, pozostała część czyli 75% uzyskiwana jest z otaczającego powietrza.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, zapewniamy 5-letnią gwarancję na pompy ciepła.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA ENERGII CIEPLNEJ

Pompy ciepła powietrze-woda montowane przez firmę Elbud Bełchatów, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. Korzystają zatem z nieskończonego źródła energii. Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę funkcjonowania pompy ciepła powietrze-woda bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w pomieszczeniach i przygotowywania wody użytkowej. Pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Należy podkreślić, że istnieje możliwość, aby pompy ciepła zasilane były nawet w 100% z zasobów odnawialnych. Posiadając własną instalację fotowoltaiczną, można we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła i pozostałych potrzeb. Osjaków ze względu na na silnie nasłonecznione tereny ma sprzyjające warunki do instalacji fotowoltaicznych.

pompy ciepła Osjaków

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, a także pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezpiecznie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Wycena instalacji pompy ciepła przez firmę Elbud Bełchatów dla gminy Osjaków jest darmowa.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja pompy ciepła przebiega sprawnie i bezpiecznie, z kolei samo urządzenie zajmuje niewiele miejsca.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, elastycznie dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania na energię cieplną, przekłada się to na efektywność ich pracy.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

System pomp ciepła jest bardzo łatwy w obsłudze, można nim sterować za pomocą głównego regulatora oraz za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła powietrze-woda jako główne źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze, pozostałe zapotrzebowanie – około 25% pobiera z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła, działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy -15°C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do -28°C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda są obecnie standardem w nowym budownictwie. Za sprawą dobrej izolacji, obciążenie grzejne jest niskie, dlatego najlepszym wyborem jest system grzewczy o elastycznej regulacji mocy.

Pompa ciepła nie tylko ogrzewa pomieszczenia i przygotowuje ciepłą wodę użytkową, dzięki odpowiedniej modernizacji może również chłodzić w upalne dni latem.

Jeśli chodzi o sterowanie systemem pomp ciepła, to nie ma nic prostrzego – steruje się nim wygodnie z poziomu aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie. Posiadając instalację pompy ciepła powietrze-woda, można włączyć ogrzewanie w domu wracając z wakacji lub z wygodnej kanapy.

Instalacja pompy ciepła powietrze- woda  to najlepszy wybór, pompa ciepła to przyszłościowa technologia grzewcza, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność

pompy ciepła Osjaków

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Osjaków

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja budynku to doskonały moment na zmianę systemu ogrzewania. Budynek ogrzewany dotychczas piecem, podczas modernizacji może zostać wyposażony w nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła powietrze-woda, który jest obecnie najbardziej przyszłościowym rozwiązaniem. Pompa ciepła spełnia wszystkie kryteria związane z metodą ogrzewania budynków.

Instalacja pompy ciepła powietrze-woda jest zaprojektowana pod kątem zapotrzebowania na energię. Oprócz wielkości budynku uwzględniana jest również jego izolacja oraz wymagane temperatury zasilania. Nasza firma oferuje instalację pompy ciepła z opatentowaną technologią. Jest to jeden z niewielu systemów na rynku, który znakomicie nadaje się do montażu w modernizowanym budynków.

Pompa ciepła powietrze-woda to wydajne i bardzo przyjazne środowisku rozwiązanie ogrzewania zimą, a także zależnie od wykonania – chłodzenia budynku w lecie.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda to przyszłościowe rozwiązanie, są wszechstronne a zarazem proste w obsłudze.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę użytkową — nawet przy najsilniejszych mrozach.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania sterować nie tylko za pomocą głównego regulatora, można też sterować z poziomu aplikacji uruchomionej na telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się – ile możesz zaoszczędzić dzięki instalacji pompy ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614