Pompa ciepła - jak to działa?

pompy ciepła RząśniaPompa ciepła służy do ogrzewania budynku, 80% ciepła pobiera z powietrza pozostałe 20% z energii elektrycznej.

Pompa ciepła powietrze-woda odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego. W tym systemie ciepło jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny.

Instalacja pompy ciepła zaspakaja również potrzeby w zakresie ciepłej wody użytkowej oraz, w razie potrzeby, może zapewniać przyjemny chłód latem.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Rząśnia

Firma ELBUD BEŁCHATÓW specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Rząśnia to jedna z pobliskich gmin siedziby naszej firmy.

Oferujemy profesjonalne usługi i sprzęt najlepszej jakości. Posiadamy produkty jedynie od sprawdzonych producentów.

Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniej instalacji dla określonego budynku, a certyfikowani monterzy sprawnie i bezpiecznie zamontują system pompy ciepła w wyznaczonym wcześniej miejscu i terminie.

Oferujemy również pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła na terenie gminy Rząśnia.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Rząśnia

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Koszty instalacji pompy ciepła zwracają się bardzo szybko, dodatkowo można obniżyć koszty instalacji dzięki możliwości dofinansowania.

Inwestycja w pompy ciepła Rząśnia, może być dofinansowywana ze środków publicznych, jednak nie zawsze obejmują one obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

W 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”,  pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe, a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

W ramy programu „Czyste powietrze” idealnie wpisują się pompy ciepła, dzięki temu nasi klienci mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc, także w kwestii dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Zalety pompy ciepła

Pompy ciepła Rząśnia stanowią optymalne powiązanie sektora energetyki i ciepłownictwa, to idealne rozwiązanie dla nowych budynków, budynków ekologicznych oraz do zastępowania starych elektrycznych systemów ogrzewania.

pompy ciepła

Dbałość o środowisko

Pompa ciepła zasilana jest energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

pompy ciepła

Oszczędności

Koszty instalacji zwracają się bardzo szybko.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Aplikacja pozwala użytkownikom kontrolować i monitorować status ich systemu grzewczego z dowolnego miejsca, a także planować harmonogramy pracy.

pompy ciepła

Bezobsługowy system

Instalacja pompy ciepła działa sprawnie przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na instalację pompy ciepła.

POMPY CIEPŁA w zgodzie ze środowiskiem

Pompa ciepła powietrze-woda zasilana jest energią ze źródła odnawialnego.
Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompa ciepła ogrzewa, chłodzi i zaopatruje Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

W instalacji pompy ciepła istotną rzeczą jest zasilanie energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną.

Aby zwiększyć oszczędności energii na ciepłej wodzie, wystarczy połączyć pompę ciepła z układem wspomagania solarnego.

Zredukuj swoje koszty energii, korzystając z odnawialnej energii słońca.

pompy ciepła Rząśnia

Współpraca z firmą ELBUD

Firma Elbud Bełchatów oferuje usługi najwyższej jakości, posiadamy najlepsze produkty jedynie od sprawdzonych dostawców, dokonujemy instalacji zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła w Rząśni.

pompy ciepła

Wycena

Szybka i darmowa wycena na odpowiednią pompę ciepła idealnie pasującą do konkretnego budynku.

pompy ciepła

Montaż

Instalacja pompy ciepła zajmuje stosunkowo mało czasu, z kolei sama pompa ciepła zajmuje niewiele miejsca.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze – woda znajdujące się w ofercie naszej firmy odbierają ciepło z powietrza zewnętrznego. W tym systemie ciepło jest przekazywane do pomieszczeń poprzez obieg wodny. Pompa ciepła może również zaspokoić potrzeby w zakresie ciepłej wody użytkowej a ta, w razie potrzeby, może zapewniać przyjemny chłód latem.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Sterowanie 24h/dobę, gdziekolwiek jesteś
dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie możesz kontrolować i monitorować status systemu grzewczego z dowolnego miejsca, a także planować harmonogramy pracy.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła zasilane są energią ze źródła odnawialnego. Pobierając energię odnawialną z powietrza, pompa ciepła ogrzewa, chłodzi i zaopatruje Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła znajdujące się w ofercie firmy Elbud niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę — nawet przy najsilniejszych mrozach.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez naszą firmę to doskonałe dopasowanie do nowych budynków.

Połączenie pompy ciepła z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu w Rząśni.

Systemy pomp ciepła jedynie od najlepszych producentów, pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

Nowoczesna technologia pozwala sterować ogrzewaniem z każdego zakątka ziemi dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie.

Instalacja pompy ciepła zajmuje niewiele miejsca i działa bardzo cicho.
Pompy ciepła powietrze-woda stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków.

pompy ciepła Rząśnia

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Rząśnia

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

System pomp ciepła znajdujące się w naszej ofercie dla miejscowości Rząśnia to doskonałe rozwiązanie grzewcze dla modernizowanych budynków i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła to większe oszczędności i większa efektywność energetyczna bez konieczności wymiany istniejących rur i grzejników. Systemy pomp ciepła są zgodne i mogą współpracować z wieloma różnymi emiterami do grzania i chłodzenia. W ten sposób możesz wybrać idealną kombinację dla Twojego wnętrza.

Krótki czas instalacji, prosta wymiana czy niewielka przestrzeń instalacyjna to tylko kilka z wielu zalet. Pompa ciepła powietrze-woda optymalizuje technologię, by dostarczać komfort przez cały rok, nawet w najbardziej surowych klimatach.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Oferowane przez nas pompy ciepła wyposażone są w pełną technologię inwerterową, co oznacza, że ich moc jest bezstopniowo precyzyjnie dostosowywana do bieżącego zapotrzebowania.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach pompy ciepła efektywnie dostarczają do pomieszczenia ciepło i ciepłą wodę użytkową.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompa ciepła daje możliwość zarządzanie dwoma różnymi odbiornikami ciepła, np. ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami.

pompy ciepła gwarancja

Gwrancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614