Pompy ciepła

pompy ciepła RzgówPompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych, a także przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Stosownie do wymagań można dobrać takie zestawy pomp ciepła, które będą stanowiły w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Rzgów

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w montażu systemów pomp ciepła, kierujemy swoją ofertę do miasta Rzgów.

Oferujemy mieszkańcom Rzgowa sprawdzone pompy ciepła od najlepszych producentów, które służą przez długie lata nie wymagając przy tym ingerencji użytkownika. Oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniej instalacji dla konkretnego budynku.

Certyfikowani monterzy sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie zamontują system pompy ciepła w wyznaczonym wcześniej terminie. Wykonujemy swoje usługi na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Rzgów

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Jako profesjonalna firma, oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania na inwestycję pompy ciepła powietrze-woda w Rzgowie.

Obecnie można skorzystać z programu „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła, a także poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Dofinansowanie na instalację pompy ciepła daje możliwość zwrotu inwestycji. Posiadamy w ofercie pompy ciepła, które doskonale wpasowują się w ramy programu „Czyste powietrze”. Dzięki temu, nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Dofinansowywania otrzymać można ze środków publicznych. Istnieje kilka możliwości i źródeł ich uzyskania. Niektóre z form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompa ciepła to nie tylko system ogrzewający dom czy przygotowujący ciepłą wodę. Pompy ciepła Rzgów to bardzo ekologiczny system dbający o środowisko i dający wiele oszczędności.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła większość zapotrzebowania na energię pobiera z otaczającego ją powietrza, zaledwie około 25% zapotrzebowania pobiera z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Łatwa obsługa

Systemem pompy ciepła można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota lub z poziomu aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła

Czyste środowisko

Pompa powietrze-woda nie emituje dwutlenku węgla, w ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

pompy ciepła

Niezawodność

Pompy ciepła powietrze-woda służą niezawodnie przez długie lata nie wymagając przy tym ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość naszych usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na montowane przez nas  systemy pomp ciepła.

POMPY CIEPŁA w zgodzie z naturą

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy, wykorzystują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego. W ten sposób korzystają z praktycznie nieskończonego źródła energii. Ze względu na wyjątkowo efektywną zasadę działania pompy ciepła Rzgów bardzo skutecznie spożytkowują energię do wytwarzania ciepła w pomieszczeniach i podgrzewania wody – pozwala to oszczędzać zasoby naturalne.

Istnieje możliwość zasilania pompy ciepła prądem pochodzącym z odnawialnych źródeł energii. W taki sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych. Posiadając własną instalację fotowoltaiczną, można we własnym zakresie produkować prąd do zasilania pompy ciepła.

pompy ciepła Rzgów

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, dbamy o szczegóły alby spełnić oczekiwania klienta, posiadamy systemy pomp ciepła najlepszej jakości.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i dowiedz się więcej o pompach ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy prostą i darmową wycenę.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Poznaj pompy ciepła – niezawodne i proste w obsłudze. Ciesz się komfortem użytkowania przez cały rok!

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

System pomp ciepła jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze, można nim sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora, pilota lub z poziomu aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Urządzenie zewnętrzne zasysa z otaczającego powietrza zmagazynowane w nim ciepło a następnie dostarcza je do urządzenia wewnętrznego, stamtąd jest wprowadzane do obiegu grzewczego. Do 75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywane jest z otoczenia, a pozostałe około 25% z sieci elektrycznej.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Nawet przy najsilniejszych mrozach – przy dwucyfrowych temperaturach poniżej zera.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Jeśli planujesz budowę nowego budynku w mieście Rzgów, u nas znajdziesz optymalne rozwiązania do ekologicznego i efektywnego ogrzewania na miarę Twoich potrzeb. Poznaj słynące z wysokiej jakości systemy pomp ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie.

Ty również możesz mieć komfortowy ciepły dom. Nasza firma montuje pompy ciepła, czyli nowoczesne rozwiązania grzewcze, które zapewniają przytulne ciepło, oraz ciepłą wodę użytkową. Sprawdź jaki rodzaj ogrzewania będzie najlepszy do Twojego domu lub mieszkania. Jeśli zechcesz, nasz doradca zawsze służy pomocą.

Życzymy udanej budowy!

pompy ciepła Rzgów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Rzgów

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Jeśli chcesz modernizować istniejący budynek, w naszej ofercie znajdziesz optymalne rozwiązania do ekologicznego i efektywnego ogrzewania na miarę Twoich potrzeb.

Przedstawiamy wysokiej jakości systemy pomp ciepła powietrze-woda które są najlepszym wyborem podczas podejmowania decyzji w zakresie ogrzewania. Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest także efektywne przygotowywanie wody zarówno do codziennego użytku jak i dla istniejących grzejników.

Przejście na ogrzewanie jedynie pompą ciepła powietrze-woda odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

Życzymy udanej modernizacji budynku!

POMPY CIEPŁA TO DOSKONAŁY WYBÓR

Zadbaj już dziś o przyszłość swoją i najbliższych. zapewnij sobie komfort i wygodę instalując pompy ciepła powietrze-woda z firmą Elbud Bełchatów. Pompy ciepła powietrze-woda instalowane przez naszą firmę są łatwe w obsłudze i odpowiednie dla środowiska.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy najsilniejszych mrozach pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Przemyślana technologia i wielkie doświadczenie — pompy ciepła nie tylko zbudowane są z wysokiej jakości elementów, ale także poszczególne składowe systemu są do siebie idealnie dobrane.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
systemów pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Zadzwoń lub podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji pompy ciepła dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614