Pompy ciepła

pompy ciepła SędziejowicePompy ciepła Sędziejowice to optymalne rozwiązania do ekologicznego i efektywnego ogrzewania na miarę Twoich potrzeb.

Pompa ciepła powietrze-woda może być stosowana do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, a także jako wymiennik służący do przygotowania CWU. Odpowiednio wyposażone urządzenie zapewnia przyjemny komfort mieszkaniowy także latem.

Bardzo ważnym aspektem przemawiającym na korzyść pomp ciepła dla gminy Sędziejowice jest fakt, iż pompy ciepła aktywnie przyczyniają się do ochrony klimatu. Zasilane ekologicznym prądem dostarczają ciepło, powodując najniższą emisję CO2

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Sędziejowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą między innymi usługi w zakresie instalacji pomp ciepła na terenie gminy Sędziejowice jak i całego kraju. Oferujemy profesjonalne usługi, montaż pompy ciepła przez certyfikowanych monterów z wieloletnim doświadczeniem.

Wybierając usługi firmy Elbud mają Państwo okazję skorzystać z profesjonalnego doradztwa w sprawie najkorzystniejszego doboru systemu pompy ciepła do konkretnego budynku, oferujemy pomoc na każdym etapie instalacji włącznie z uzyskaniem dofinansowania na instalację pompy ciepła. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Sędziejowice

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza.

W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, pozwala to naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Inwestycja w technologię pompy ciepła dla gminy Sędziejowice, może być dofinansowywana ze środków publicznych. Istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Niektóre z form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Jako wykonawca usługi instalacji pompy ciepła oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

 

Zalety pompy ciepła

Pompa ciepła to przyszłościowa technika grzewcza dla gminy Sędziejowice, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność.

pompy ciepła

Oszczędności

Niskie zużycie energii przez pompy ciepła powietrze-woda, oznacza niższe rachunki za prąd i osiągnięcie najwyższych poziomów efektywności energetycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Dzięki nowoczesnej technologii, można kontrolować system pomp ciepła za pośrednictwem aplikacji w smartfonie lub prostego w obsłudze sterownika.

pompy ciepła

Środowisko

Odpowiedzialnie względem środowiska, dążymy do bycia częścią zdrowego ekosystemu, pompy ciepła powietrze-woda nie emitują CO2.

pompy ciepła

Efektywność

Pompy ciepła niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy najsilniejszych mrozach, nie wymagają ingerencji ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na instalację pompy ciepła w gminie Sędziejowice.

POMPY CIEPŁA - OTACZAJĄCE POWIETRZE JAKO ŹRÓDŁO ENERGII

Pompa ciepła jest systemem, którego zadaniem jest odbieranie i transportowanie ciepła co umożliwić utrzymanie temperatury w pomieszczeniu przez cały rok, jej zadaniem jest również przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła powietrze-woda odzyskują ciepło z powietrza zewnętrznego, nawet w niskich temperaturach zewnętrznych. Są bardzo sprawne w trybie ogrzewania budynku.

Pompy ciepła powietrze woda są ciche i dyskretne.  Dzięki nowoczesnej technologii można utrzymać niskie rachunki za prąd.

80% energii wykorzystanej do ogrzania domu pochodzi z darmowego i nieskończonego źródła energii odnawialnej czyli powietrza zewnętrznego. W trybie chłodzenia, działanie systemu zostaje odwrócone, system odzyskuje ciepło z powietrza w pomieszczeniu.

pompy ciepła Sędziejowice

Współpraca z firmą ELBUD

Elbud to rzetelna firma oferująca profesjonalne usługi, pomoc i doradztwo na każdym etapie instalacji pompy ciepła powietrze-woda na terenie gminy Sędziejowice.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości.

pompy ciepła

Wycena

Skorzystaj z darmowej wyceny i przekonaj się, że warto skorzystać z naszych usług.

pompy ciepła

Montaż

Precyzyjnie i należytą dokładnością dokonujemy instalacji pompy ciepła, zajmującej niewiele miejsca.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Posiadamy urządzenia jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie to przyszłościowa technika grzewcza, która już dzisiaj osiągnęła pełną dojrzałość i wszechstronność.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Sterowanie pompą ciepła powietrze-woda może odbywać się za pomocą telefonu, tabletu lub komputera. Możliwe jest z dzięki stronie internetowej lub aplikacji.

pompy ciepła-energia

Energia

Aż do 80% energii wykorzystanej do ogrzania budynku pochodzi z powietrza zewnętrznego, darmowego i nieskończonego źródła energii odnawialne pozostała część zasilana jest prądem elektrycznym.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda nawet przy najsilniejszych mrozach niezawodnie dostarczają ciepło i ciepłą wodę. Pracują niezawodnie przez długie lata nie wymagając ingerencji ze strony użytkownika.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła to najlepsze rozwiązanie do efektywnego energetycznie ogrzewania nowych budynków oraz chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Ciesz się komfortem każdego dnia, pompy ciepła powietrze-woda odbierają ciepło z powietrza, co sprawia, że ogrzewanie domu jest procesem efektywnym energetycznie.

System pompy ciepła, wykorzystuje energię odnawialną także do dostarczenia ciepłej wody użytkowej wystarczającej na wzięcie sześciu pryszniców. Dodatkowo dzięki zdalnemu sterowaniu Twój dom zawsze jest pod kontrolą, kontrolujesz system ogrzewania z każdego miejsca, w każdym momencie.

Spełniamy oczekiwania współczesnego społeczeństwa w gminie Sędziejowice.

 

pompy ciepła Sędziejowice

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Sędziejowice

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Posiadamy w ofercie system pomp ciepła który jest doskonałym rozwiązaniem grzewczym dla modernizowanych budynków i wytwarzania ciepłej wody użytkowej, pompy ciepła to większe oszczędności i większa efektywność energetyczna bez konieczności wymiany istniejących rur i grzejników.

Łatwa wymiana, krótki czas instalacji oraz niewielka przestrzeń instalacyjna to tylko kilka z wielu zalet. Pompa ciepła powietrze-woda optymalizuje technologię, by dostarczać komfort przez cały rok, nawet w najbardziej surowych klimatach.

Pompy ciepła w większości zapotrzebowanie na energię pobierają z otaczającego ich powietrza, pozostałą zaś część można wytworzyć we własnym zakresie dzięki instalacji fotowoltaicznej w celu zoptymalizowania zużycia wytworzonej energii elektrycznej

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda wyposażone są w pełną technologię inwerterową, co oznacza, że jej moc jest bezstopniowo precyzyjnie dostosowywana do bieżącego zapotrzebowania.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda, nawet przy silnych mrozach efektywnie dostarczają do pomieszczenia ciepło i ciepłą wodę użytkową.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Pompa ciepła umożliwia zarządzanie dwoma różnymi odbiornikami ciepła, np. ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614