Pompy ciepła

pompy ciepła SiemkowicePrzedstawiamy niezawodne i oszczędne pompy ciepła powietrze-woda, które sprawiają, że czujesz się komfortowo przez cały rok.

Pompy ciepła, to rozwiązanie dla patrzących w przyszłość. Pompa ciepła to system, którego zadaniem jest odbieranie i transportowanie ciepła z otaczającego powietrza, system ten umożliwia utrzymywanie stałej temperatury w pomieszczeniu przez cały rok.

Dodatkowo, pompy ciepła mogą także przygotować ciepłą wodę użytkową a w razie potrzeby dadzą również przyjemny chłód w upalne dni latem. Pompy ciepła są idealne do zastosowań w nowych budynkach i jak najbardziej odpowiednie do budynków po renowacji.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Siemkowice

Firma Elbud specjalizuje się w montażu systemów pomp ciepła na terenie całego kraju w tym miejscowości Siemkowice .

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają nam na bezpieczną instalację systemów pomp ciepła.

Dostosowywujemy się do potrzeb klienta, oferujemy pełne doradztwo i pomoc w doborze pompy ciepła odpowiedniej do określonego budynku, zachowując wszelkie standardy.

Zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie watpliwości.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Siemkowice

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda, może być dofinansowywana ze środków publicznych.

Istnieje kilka możliwości oraz źródeł uzyskania dofinansowania, niektóre z form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Nasza firma oferuje pomoc ze strony specjalistów w otrzymaniu dofinansowania na pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to komfort użytkowania idoskonały klimat w pomieszczeniach bez zakłóceń hałasem.

pompy ciepła

Środowisko

Nasza firma, dąży do bycia częścią zdrowego ekosystemu. Pompy ciepła powietrze-woda nie emitują CO2.

pompy ciepła

Oszczędności

Niskie zużycie energii przez pompy ciepła, oznacza niższe rachunki za prąd i osiągnięcie najwyższych poziomów efektywności energetycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota lub też z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Siemkowice, pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych przez nas usług, oferujemy 5-letnią gwarancję na wszystkie pompy ciepła.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Pompy ciepła powietrze-woda nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, odzyskują ciepło z otaczającego powietrza. Bardzo sprawnie ogrzewają pomieszczenia

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie działają bardzo cicho i dyskretnie. Korzystając z nowoczesnej technologii, utrzymują niskie rachunki za prąd.

Pompie ciepła, zawdzięczamy około 80% energii wykorzystanej do ogrzania domu pochodzącej z otaczającego powietrza, darmowego i nieskończonego źródła energii odnawialnej.

W trybie chłodzenia, system pomp ciepła odzyskuje ciepło z powietrza w pomieszczeniu, oznacza to, że działanie systemu zostaje odwrócone.

Można zasilać pompy ciepła, prądem z własnej instalacji fotowoltaicznej. W ten sposób pompa ciepła powietrze-woda może być nawet w 100% zasilana z zasobów odnawialnych.

pompy ciepła Siemkowice

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy usługi najwyższej jakości, pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia oraz zapewniamy systemy pomp ciepła od najlepszych producentów, które służą niezawodnie przez długie lata.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie numer i dowiedz się więcej o pompach ciepła powietrze-woda.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy darmową wycenę instalacji pompy ciepła powietrze woda na terenie gminy Siemkowice.

pompy ciepła

Montaż

Firma Elbud to najlepszy zespół certyfikowanych monterów. Instalacja pompy ciepła przebiega sprawnie i bezpiecznie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Przedstawiamy oszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze-woda. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem przez cały rok!

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Prosta obsługa to jedna z zalet pomp ciepła, systemem można sterować i monitorować jego działanie za pomocą głównego regulatora bądź z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompy ciepła powietrze-wada korzystają z praktycznie nieskończonego źródła energii, spożytkowują zmagazynowaną w otaczającym powietrzu energię pochodzącą z promieniowania słonecznego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda to komfort we wnętrzach, a jednocześnie doskonałe parametry efektywności energetycznej. Aby zagwarantować płynne działanie ogrzewania, systemy pomp ciepła pracują nawet w temperaturach tak niskich jak –25 ° C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła to jednostki zewnętrzne o wyróżniającym się wyglądzie. Urządzenie pasujące do każdego otoczenia.

Pompy ciepła powietrze-woda stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań i budynków, doskonale się do nich dostosowują. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania budynku.

Pompy ciepła to systemy ogrzewania z odzyskiem, który pozwala znacznie poprawić własny bilans ekologiczny.

Zaprojektowane w Europie dla Europy, pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

pompy ciepła Siemkowice

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Siemkowice

SYSTEMY POMP CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda to najlepsze rozwiązanie dla projektów po renowacji. Doskonale nadają się nie tylko do budynków po renowacji ale też do zastąpienia starych kotłów. Zaletą jest bardzo łatwa wymiana i ponowne użycie istniejących rur czy grzejników.

Pompy ciepła powietrze-woda to przede wszystkim krótki czas instalacji. Jednostkę wewnętrzną i zbiornik ciepłej wody użytkowej można ustawić w konfiguracji piętrowej, dzięki czemu do instalacji potrzebna jest niewielka przestrzeń.

Najważniejszą rzeczą jest to, że nie trzeba wymieniać istniejących grzejników i dotychczasowej instalacji, ponieważ w przypadku korzystania z ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej temperaturę wody można podnieść do 80°C.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, dostarczają komfort przez cały rok, nawet w najbardziej surowych klimatach.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda, zapewniają wysoką efektywność przez cały rok.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Całym systemem ogrzewania można sterować zarówno w domu, jak i poza nim dzięki aplikacji uruchomionej na tablecie lub smartfonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji pompy ciepła dla Twojego budynku.

  LUB ZADZWOŃ

  +48 123 789 614

  Elbud sponsorem Orzeł łódź
  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma kontynuuje swoje partnerskie wsparcie KŻ Orzeł Łódź na kolejny sezon.
  Elbud sponsorem Orzeł łódź
  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma kontynuuje swoje partnerskie wsparcie KŻ Orzeł Łódź na kolejny sezon.