Pompy ciepła

pompy ciepła TuszynPoznaj oszczędne i niezawodne pompy ciepła Tuszyn i ciesz się komfortem przez cały rok. Pompy ciepła powietrze-woda chłodzą i ogrzewają Twój dom, zapewniając idealny komfort dla Ciebie i Twojej rodziny.

Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych zimą oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie można przystosować również do chłodzenia w upalne dni latem, należy jednak zgłosić chęć posiadania takiej funkcji przed montażem, by je odpowiednio wyposażyć.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Tuszyn

Oferujemy montaż ekonomicznych, a zarazem niesamowicie efektywnych pomp ciepła od sprawdzonych marek, Daikin i Mitsubishi Electric. 

Realizujemy usługi na terenie miasta Tuszyn oraz w pozostałej części województwa Łódzkiego. Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą usługi na najwyższym poziomie, posiadamy certyfikaty umożliwiające bezpieczną instalację pompy ciepła.

Zapraszamy do kontaktu by uzyskać więcej informacji, oferujemy darmową wycenę oraz możliwość wygenerowania samodzielnie wyceny poprzez nasz kalkulator pomp ciepła.

Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji usług, łącznie z uzyskaniem dofinansowania na inwestycję pompy ciepła powietrze-woda.

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Tuszyn

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Możliwość uzyskania dofinansowania na inwestycję pompy ciepła powietrze-woda w mieście Tuszyn to gwarancja zwrotu większości kosztów. Należy pamiętać, że istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Niektóre tych form nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

Od 2018 roku można korzystać z programu „Czyste powietrze”, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła, a także poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie, doskonale wpasowują się w ramy programu. Dzięki temu, nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet do 90% kosztów inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zalety

Ogrzewanie pompą ciepła daje wiele korzyści na każdym wymiarze. Przedstawiamy pięć największych zalet decydujących o tym dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie ogrzewania pompą ciepła w mieście Tuszyn.

pompy ciepła

Ekonomiczne

Do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia, a pozostałe około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Najlepsze produkty, wytwarzane przez specjalistów. Gruntownie przemyślana technologia spełniająca najwyższe standardy.

pompy ciepła

Szybka instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

pompy ciepła

Ciepło i komfort

Zasilana elektrycznie pompa ciepła, pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Przyjazna środowisku

Pompa ciepła powietrze-woda nie emituje CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Pompy ciepła powietrze-woda, które posiadamy w ofercie, zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2. Powietrze atmosferyczne to najłatwiej dostępne źródło energii odnawialnej.

Pompa ciepła jest dobra dla Ciebie i dla środowiska. Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania za pomocą pompy ciepła powietrze-woda pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny.

Z racji, iż pompy ciepła powietrze-woda napędzane są prądem, są niewymagającym systemem. Warto zwrócić uwagę, że można wytworzyć go we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

pompy ciepła Tuszyn

Współpraca z firmą ELBUD

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy warunki współpracy. Oferujemy pomoc specjalistów przy doborze odpowiedniej pompy ciepła dla konkretnego budynku oraz darmową wycenę.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub zostaw do siebie namiar a my skontaktujemy się z Tobą.

pompy ciepła

Wycena

Oferujemy darmową wycenę i profesjonalne doradztwo w zakresie pompy ciepła Tuszyn.

pompy ciepła

Instalacja

Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą — i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompy ciepła powietrze-woda zapewniają komfort już wielu mieszkańcom miasta Tuszyn, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterwanie

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora, bezprzewodowego pilota oraz za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie. Pilot posiada prosty i czytelny wyświetlacz, intuicyjną obsługę za pomocą czterech przycisków i zasięgiem 30 m.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła powietrze-woda energię do ogrzewania uzyskuje z otaczającego powietrza. Dysponuje ona urządzeniem zewnętrznym i wewnętrznym, które są ze sobą połączone. Urządzenie zewnętrzne zużywa znajdującą się w powietrzu energię i dostarcza ją do urządzenia wewnętrznego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda wyposażone są w opatentowaną technologię, dzięki której potrafią pracować w temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -28°C oraz zachować 100% swojej mocy nominalnej przy -15°C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budowa domu to wiele poważnych decyzji, wybierając źródło ciepła, należy spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy. Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy spełniają kryteria dotyczące określonych przepisów.

Wybierając pompy ciepła Tuszyn, wybierasz od początku drogę bez ryzyka. Wspieraj walkę ze smogiem stosując technologię sprzyjającą ograniczaniu niskiej emisji.

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą oszczędności rok do roku, pracują na tyle efektywnie, że przez cały okres eksploatacji mogą przysporzyć oszczędności znacznie przekraczające koszty ich zakupu.

pompy ciepła Tuszyn

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Tuszyn

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizując istniejący już budynek warto rozważyć wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe. Na polskim rynku istnienie wiele dofinansowań ze środków publicznych, na instalację pompy ciepła powietrze-woda, co gwarantuje zwrot kosztów inwestycji.

Oferujemy pomoc specjalistów by uzyskać jak najwyższe dofinansowanie. Pompy ciepła są najlepszym wyborem, dostępnym obecnie na rynku.

Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej, możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących już grzejników. Dzięki temu przejście na ogrzewanie tylko pompą ciepła odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda przynoszą oszczędności finansowe ale przede wszystkim wiele korzyści dla środowiska. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła Tuszyn, nawet przy silnych mrozach  dostarczają do budynku ciepło, nie jest potrzebne dodatkowe źródło ogrzewania.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Posiadamy najlepsze pompy ciepła, wytwarzane przez specjalistów.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług naszej firmy, otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła powietrze-woda. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614