Pompy ciepła

pompy ciepła WidawaPompy ciepła Widawa – weź udział w programie „Czyste Powietrze”. Skorzystaj z usług firmy Elbud i już dziś oszczędzaj dzięki niezawodnym pompom ciepła powietrze-woda znajdującymi się w ofercie naszej firmy.
Pompy ciepła powietrze-woda służą do przygotowania ciepłej wody użytkowej, ogrzewania domu zimą, a nawet chłodzenia w upalne dni latem.

Pompa ciepła Widawa jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Z roku na rok pompy ciepła zyskują coraz większe zainteresowanie. Nie zwlekaj, zainwestuj w niezwykle ekonomiczny sposób ogrzewania budynku. Koszty instalacji pomp ciepła powietrze-woda, zwracają się bardzo szybko, można też zminimalizować je dzięki możliwości dofinansowania.

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Widawa

Firma Elbud specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru instalacji pomp ciepła powietrze-woda w miejscowości Widawa i nie tylko, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Firma Elbud z wieloletnim doświadczeniem pełni usługi najlepszej jakości. Wyspecjalizowani monterzy efektywnie wykonują swoją pracę, posiadając wszelkie niezbędne certyfikaty szybko i bezpiecznie instalują systemy pomp ciepła w wyznaczonym wcześniej miejscu i czasie.

Nasi doradcy służą pomocą w dopasowaniu odpowiedniego systemu pompy ciepła do Twoich potrzeb, zachowując wszelkie standardy jakościowe.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Widawa

Dofinansowanie
do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Koszty instalacji pompy ciepła powietrze-woda jest wyższy od systemów grzewczych wykorzystujących (gaz, olej czy węgiel), jednak zwracają się bardzo szybko, dodatkowo można obniżyć koszty instalacji dzięki możliwości dofinansowania.

W 2018 roku rozpoczął się rządowy program „Czyste powietrze”,  pozwala on uzyskać dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe, a także termomodernizację budynków jednorodzinnych. Głównym celem tego programu jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza przez jednorodzinne domy.

W ramy programu „Czyste powietrze” idealnie wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, dzięki temu nasi klienci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Inwestycja w pompy ciepła Widawa, może być dofinansowywana ze środków publicznych nie zawsze obejmujących obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe czy gminne. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą w formalnościach związanych z uzuskaniem dofinansowania na systemy pomp ciepła powietrze-woda.

Zalety pompy ciepła powietrze-woda

Pompy ciepła powietrze-woda to komfort korzystania, finansowe korzyści dla Ciebie, a przede wszystkim korzyści dla środowiska.

pompy ciepła

Przyjazne środowisko

Pompy ciepła powietrze-woda nie emitują CO2, a jako jako źródło energii odnawialnej wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu.

pompy ciepła

Komfort obsługi

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora oraz bezprzewodowego pilota.

pompy ciepła

Oszczędność

Zapotrzebowania na energię pokrywane jest głównie z otoczenia, resztę zapotrzebowania z sieci elektrycznej można uzyskać też we własnym zakresie dzięki panelom fotowoltaicznym.

pompy ciepła

Niezawodność

Pompa ciepła powietrze-woda, zdolna jest do skutecznego i niezawodnego działania nawet przy bardzo niskich temperaturach powietrza.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych usług oferujemy 5-letnią gwarancję dla wszystkich pomp ciepła znajdujących się w naszej ofercie.

POMPY CIEPŁA - EKOLOGIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Pompy ciepła powietrze-woda zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wysokowydajne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie przy możliwie najniższym poziomie hałasu.

Wybór systemu ogrzewania za pomocą pompy ciepła Widawa, pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny. Są one zasilane prądem z odnawialnych źródeł energii, zatem pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2.

Powietrze atmosferyczne to najłatwiejsze dostępne źródło energii odnawialnej. Dlatego pompa ciepła powietrze-woda jest dobra dla Ciebie i dla środowiska.

Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego.

pompy ciepła Widawa

Współpraca z firmą ELBUD

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą oferującą wiele usług w tym instalację pomp ciepła powietrze woda. Posiadamy zespół certyfikowanych monterów z wieloletnim doświadczeniem, którzy sprawnie i na czas dokonują instalacji pompy ciepła w odpowiednim miejscu.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń i powiedz w czym możemy Ci pomóc, a zrobimy to na najwyższym poziomie.

pompy ciepła

Wycena

Po ustaleniu wszelkich szczegółów przygotujemy korzystną wycenę, dzięki czemu spełnią się Twoje oczekiwania.

pompy ciepła

Instalacja

Pompy ciepła są bardzo łatwe w obsłudze ale i też w montażu. Ustawiamy urządzenie zewnętrzne, montujemy moduł wewnętrzny, łączymy je ze sobą i gotowe.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Pompy ciepła powietrze-woda to niezawodne rozwiązanie na przyszłość. Widawa to jedna z pobliskich miejscowości siedziby naszej firmy, zachęcamy do skorzystania z lokalnych usług firmy ELBUD.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Pompy ciepła można uruchomić jeszcze przed powrotem do domu bądź kontrolować stan roboczy z kanapy, jest to możliwe dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła powietrze-woda zasilana jest elektrycznie, pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła Widawa, generalnie są w stanie pracować
w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C. 100% znamionowej wydajności grzewczej dostarczają w temperaturze do –15 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Obecnie budując dom na terenie gminy Widawa czy innej miejscowości, trzeba zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, już od jakiegoś czasu wybór systemu grzewczego zależy nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Pompy ciepła powietrze-woda to od początku droga bez ryzyka, są to źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów.

Zaletą jest to, że pompa ciepła nie potrzebuje dużo miejsca do instalacji i bardzo ładnie się prezentuje. Można je obsługiwać za pomocą głównego regulatora, pilota lub aplikacji zainstalowanej w telefonie, tablecie czy komputerze.

Instalacja jest tak samo prosta jak obsługa, wystarczy ustawić tylko urządzenie zewnętrzne, zamontować moduł wewnętrzny, złączyć je ze sobą i gotowe. Szybki montaż, mały wysiłek montażowy i relatywnie niskie koszty inwestycji.

pompy ciepła Widawa

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Widawa

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Pompy ciepła powietrze-woda to najlepsze rozwiązanie dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji budynku. Są one w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

Istnieje możliwość produkowania wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

Podczas renowacji większych obiektów coraz częściej rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła powietrze-woda. Ich szeroki zakres pracy pozwala je dostosować do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne bądź biwalentne.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Firma Elbud oferuje instalację pomp ciepła powietrze-woda, które przynoszą nie tylko korzyści dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Nawet przy silnych mrozach pompy ciepła powietrze-woda dostarczają ciepło do domu, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Ogrzewanie można uruchomić jeszcze przed powrotem do domu dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614