Pompy ciepła - ciepło dla Twojego domu

pompy ciepła ZgierzPompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych, a także przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła to instalacje składające się z modułu zewnętrznego i modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU bądź też bez niego. Moduł wewnętrzny umieszczony jak sama nazwa mówi jest wewnątrz budynku. Moduły wewnętrzne są dostępne w wersjach „grzanie“ oraz „grzanie / chłodzenie“.

Odpowiednio do wymagań można dobrać takie zestawy pomp ciepła, które będą stanowiły w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego.

Pompa ciepła Zgierz to najlepsze rozwiązanie pod względem energetycznym i ekologicznym dla nowych jak i dla modernizowanych budynków.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Zgierz

Specjalizujemy się w realizacji projektów z obszaru instalacji pompy ciepła.

Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, pomagamy w odpowiednim doborze pompy ciepła do konkretnego budynku zachowując wszelkie standardy jakościowe.

Jako alternatywne wyjście zachęcamy do skorzystania z kalkulatora pomp ciepła znajdującego się na jednej z naszych podstron gdzie można samodzielnie dokonać kalkulacji kosztów instalacji pompy ciepła Zgierz.

Oferujemy również pomoc w otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające bezpieczny montaż systemu pomp ciepła na terenie całego kraju.

 

 

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW
pompy ciepła Zgierz

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Inwestycja w technologię pompy ciepła powietrze-woda na terenie miasta Zgierz może być dofinansowywana ze środków publicznych.

Istnieje kilka źródeł i możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycję pomp ciepła, niektóre z nich nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

W 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

W ramy programu „Czyste powietrze” doskonale wpisują się pompy ciepła znajdujące się w ofercie naszej firmy.

W ramach realizacji projektu, oferujemy pomoc w kwestii otrzymaniu dofinansowania na instalację pompy ciepła.

Możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Pompy ciepła to wiele korzyści dla Ciebie i Twojego domu ale i też dla środowiska. Zapewniają spokojną przyszłość i komfort z korzystania.

pompy ciepła

Oszczędności

Pomimo, iż instalacja pomp ciepła jest kosztowna, jej koszty zwracają się bardzo szybko. Dodatkowo koszty inwestycji można obniżyć korzystając z dofinansowania.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Pompa ciepła jest niezawodnym urządzeniem, podkreśla to 5-letnia gwarancja.

pompy ciepła

Niezawodna

Instalacja pompy ciepła przez cały rok pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Obsługa

Systemem grzewczym można sterować nie tylko
za pomocą głównego regulatora, ale także bezprzewodowego pilota oraz aplikacji zainstalowanej w telefonie.

pompy ciepła

Dba o środowisko

Pompa ciepła nie emituje
CO2. W ten sposób pomaga w walce o czyste środowisko.

POMPY CIEPŁA - CZYSTE CIEPŁO

Stopień zanieczyszczenia powietrza już od wielu lat jest tematem dyskusji publicznej, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Zanieczyszczenie jakie występuje w Polsce, przekracza wszelkie dopuszczalne normy, szczególnie w okresie grzewczym, nie jest to jednak sytuacją nieodwracalną.

Jednym z rozwiązań jest stosowanie technologii sprzyjających ograniczaniu niskiej emisji. W naszym klimacie idealnie sprawdzą się pompy ciepła powietrze-woda.

Technologia pompy ciepła Zgierz staje się kluczem do realizacji ambitnych celów klimatycznych, zakładających dalszy wzrost znaczenia odnawialnych źródeł energii.

Pompy ciepła zasilane są energią z odnawialnych źródeł energii, dzięku czemu przyczynia się do globalnego obniżenia emisji CO2.

pompy ciepła Zgierz

Współpraca z firmą ELBUD

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie instalacji pompy ciepła powietrze-woda na terenie miasta Zgierz. Sprawnie i bezpiecznie dokonamy montażu w wcześniej ustalonym terminie.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zadzwoń lub zostaw do siebie numer, nasi doradcy skontaktują się z Tobą jak najszybciej.

pompy ciepła

Wycena

Skorzystaj z pomocy specjalisty lub sam dokonaj darmowej wyceny poprzez nasz kalkulator pomp ciepła.

pompy ciepła

Instalacja

Instalacja przebiega sprawnie i bezpiecznie, a sam sprzęt zajmuje niewiele miejsca.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Zobacz jakie to proste

Pompa ciepła oprócz ogrzewania wnętrza i przygotowania CWU podnosi komfort życia także w lecie. Jako system rewersyjny może służyć, pod warunkiem odpowiedniego wykonania instalacji, także do schładzania pomieszczeń.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie lub na tablecie można uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do domu z jesiennego urlopu lub kontrolować stan roboczy z kanapy. Jest to uzupełnienie klasycznego regulatora ogrzewania, aplikacja umożliwia wygodne sterowanie pompą ciepła.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła powietrze-woda dysponuje jednym urządzeniem zewnętrznym i jednym wewnętrznym, które są ze sobą połączone. Urządzenie zewnętrzne zużywa znajdującą się w powietrzu energię i dostarcza ją do urządzenia wewnętrznego.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Posiadamy w naszej ofercie pompy ciepła z najlepszym kompleksowym pakietem, czy to w kwestii sprawności, technologii, czy emisji akustycznej.

Wybór dobrego systemu grzewczego od dawna zależy nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Istnieją źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów, to pompy ciepła.

Pompy ciepła powietrze-woda wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości w nowych budynkach. Od początku przyszłościowe i ekonomiczne, przyjazne środowisku, przynoszące korzyści w każdym wymiarze.

 

 

pompy ciepła Zgierz

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Zgierz

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Ogrzewanie pompą ciepła powietrze-woda daje wiele korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego domu. Najlepszym wyborem dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji , dostępnym obecnie na rynku są pompy ciepła.

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w ofercie naszej firmy są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Korzystając z naszych usług, przejście na ogrzewanie tylko pompą ciepła odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

Pompy ciepła są ekologiczne, oszczędne i bardzo łatwe w obsłudze. Montując pompy ciepła Zgierz,  nie musisz przejmować się dodatkowym miejscem na magazynowanie opału.

 

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompa ciepła powietrze-woda przynosi zyski dla środowiska oraz oszczędności finansowe. Rozwiązanie to, z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest bardzo proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C.

pomp ciepła Technologia

Technologia

Posiadamy najlepsze pompy ciepła wytwarzane przez specjalistów. Technologia, która jest gruntownie przemyślana i spełnia najwyższe standardy.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Pompy ciepła o wydajne produkty wysokiej jakości. Potwierdzają to nie tylko oceny ich użytkowników, ale także liczne certyfikaty i gwarancja.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu, by dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Otrzymasz darmową wycenę instalacji oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614