Pompy ciepła

pompy ciepła ZłoczewPompa ciepła bez wątpienia jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Złoczew to silnie nasłoneczniona miejscowość, dzięki czemu zainteresowanie pompami ciepła powietrze-woda Złoczew z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

Nie zwlekaj i już dziś zainwestuj w niezwykle ekonomiczny sposób ogrzewania. Pompy ciepła powietrze-woda sprawdzają się idealnie zarówno w  nowych jak i modernizowanych budynkach. Mimo, iż koszty instalacji pomp ciepła powietrze-woda są znacznie większe od montażu zwykłego pieca, zwracają się bardzo szybko, ponadto na instalację pompy ciepła powietrze-woda można uzyskać dofinansowanie aż do 90% kosztów inwestycji.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy DAIKIN oraz MITSUBISHI w zakresie instalacji pomp ciepła.

ELBUD - pompy ciepła Złoczew

Firma ELBUD to jedna z najlepszych firm, specjalizujących się w instalacji pompy ciepła powietrze-woda, działamy na terenie Złoczewa i nie tylko, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację, pompy ciepła powietrze-woda do doskonałe rozwiązanie dla miejscowości Złoczew.

Oferujemy darmową wycenę, pomoc w otrzymaniu dofinansowania aż do 90% kosztów inwestycji oraz profesjonalną instalację przez doświadczonych monterów posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty.

Posiadamy systemy pomp ciepła powietrze-woda jedynie od najlepszych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że sprzęt będzie działał sprawnie i niezawodnie przez długie lata nie wymagając ingerencji użytkownika.

100%

OSZCZĘDNOŚCI

15 lat

DOŚWIADCZENIA

3000+

ZADOWOLONYCHKLIENTÓW

Dofinansowanie do 90% kosztów inwestycji
na Pompy ciepła

Dofinansowanie na instalację pompy ciepła powietrze-woda to gwarancja zwrotu inwestycji. Inwestycja ta może być dofinansowywana ze środków publicznych. Na rynku polskim istnieje kilka możliwości i źródeł uzyskania dofinansowania. Często się zdarza, że niektóre z form dofinansowania nie obejmują obszarem swojego zastosowania całego kraju, a jedynie tereny powiatowe lub gminne.

We wrześniu 2018 roku wystartował rządowy program „Czyste powietrze”, jego celem jest redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza. W jego ramy doskonale wpisują się instalowane przez naszą firmę pompy ciepła powietrze-woda, co pozwala naszym klientom ubiegać się o otrzymanie dofinansowania nawet na 90% kosztów inwestycji.

Zalety posiadania pompy ciepła

Oferujemy instalację pompy ciepła powietrze-woda dla miasta Złoczew najlepszej jakości, zaliczane do kategorii A+ lub A++, czyli obecnie najwyższych możliwych dla urządzeń grzewczych.

pompy ciepła

Oszczędności

Pompa ciepła powietrze-woda jako prąd napędowy zużywa z sieci elektrycznej około 25% zapotrzebowania, pozostałe 75% pokrywa z otoczenia.

pompy ciepła

Niezawodność

Montowane przez firmę Elbud pompy ciepła powietrze-woda, pracują stabilnie i niezawodnie przez długie lata, nie wymagają zaangażowania ze strony użytkownika.

pompy ciepła

Bezobsługowe

Systemem grzewczym można sterować za pomocą głównego regulatora lub bezprzewodowego pilota.
Nie wymaga ingerencji użytkownika.

pompy ciepła

Czyste ciepło

Pompa powietrze-woda pomaga w walce o czyste środowisko, ponieważ nie emituje dwutlenku węgla.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Podkreślając jakość, oferujemy 5-letnią gwarancję na pompy ciepła powietrze-woda.

POMPY CIEPŁA - OTACZAJĄCE POWIETRZE JAKO ŹRÓDŁO ENERGII

Pompy ciepła powietrze-woda znajdujące się w naszej ofercie dla miasta Złoczew, zasilane są prądem z odnawialnych źródeł energii, dlatego pracują praktycznie bezemisyjnie i przyczyniają się do globalnego obniżenia emisji CO2.

Powietrze atmosferyczne to najłatwiej dostępne źródło energii odnawialnej. Dlatego pompa ciepła powietrze-woda to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla Ciebie, ale i też dla środowiska. Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego. Wybór systemu ogrzewania za pomocą pompy ciepła powietrze-woda pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny.

Pompy ciepła powietrze-woda napędzane są prądem, co sprawia że są niewymagającym systemem. Warto zwrócić uwagę że można go wytworzyć we własnym zakresie z odnawialnych źródeł energii, np. za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

pompy ciepła Złoczew

Współpraca z firmą ELBUD

Wybierając usługi firmy Elbud, wybierasz niezawodne rozwiązanie. Oferujemy wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania na instalację, pomoc w doborze pompy ciepła, a także profesjonalne wykonanie usługi.

pompy ciepła - kontakt

Kontakt

Zostaw na siebie namiar lub skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

pompy ciepła

Wycena

Dzięki kilku niezbędnym informacjom, szybko i za darmo otrzymasz wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

pompy ciepła

Instalacja

Zespół doświadczonych i certyfikowanych monterów, sprawnie i bezpiecznie dokona instalacji w wyznaczonym miejscu i czasie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

POMPY CIEPŁA
Komfort i spokojna przyszłość

Pompy ciepła powietrze-woda zapewniają duży komfort już wielu mieszkańcom miasta Złoczew, wyznaczają standardy ogrzewania przyszłości zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

pompy ciepła sterowanie

Sterowanie

Systemem pomp ciepła powietrze-woda można sterować oraz monitorować jego działanie z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie.

pompy ciepła-energia

Energia

Pompa ciepła powietrze-woda napędzana jest prądem, z sieci elektrycznej zużywa jedynie około 25%, pozostałe 75% jest pokrywane z otoczenia.

pompy ciepła

Ciepło

Pompy ciepła powietrze-woda, generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej nawet do –28 °C.

INSTALACJA POMPY CIEPŁA W NOWYCH BUDYNKACH

Budowa domu to bardzo szeroki temat, wiele ważnych i trudnych decyzji. Firma Elbud ma do zaoferowania instalację pompy ciepła powietrze-woda Złoczew, która zapewni ogrzewanie zimą, chłodzenie latem oraz przygotuje ciepłą wodę użytkową. Montaż pompy ciepła w Złoczewie to najlepszy, najbardziej ekologiczny i ekonomiczny wybór, a przede wszystkim komfort korzystania i spokojna przyszłość.

Nasza firma posiada w ofercie źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów. Choć koszty instalacji pompy ciepła powietrze-woda są znacznie większe niż innych systemów, bardzo szybko się zwracają, dlatego nie warto porównywać ich z kosztami instalacji systemów grzewczych wykorzystujących (gaz, olej czy węgiel). Dodatkowo istnieje możliwość dofinansowania instalacji pompy ciepła powietrze-woda aż do 90% kosztów inwestycji.

pompy ciepła Złoczew

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

pompy ciepła Złoczew

POMPY CIEPŁA W MODERNIZOWANYCH BUDYNKACH

Modernizacja obiektu nie wyklucza możliwości instalacji pompy ciepła powietrze-woda. Można nawet uzyskać dofinansowanie nawet do 90% kosztów inwestycji na wymianę starego pieca na nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła powietrze-woda.

Posiadamy w ofercie pompy ciepła powietrze-woda, które są w stanie dostarczać 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do –15 °C. Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się dzięki temu w bardzo prosty i niezawodny sposób.

Podczas odnowy budynku, często rozważa się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. Szeroki zakres pracy pompy ciepła powietrze-woda pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne bądź biwalentne.

POMPY CIEPŁA TO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

Pompy ciepła powietrze-woda to nie tylko oszczędności finansowe ale przede wszystkim wiele korzyści dla środowiska. Rozwiązanie to z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest proste i nie wymaga dużych inwestycji.

pompy ciepła wydajność

Wydajność

Pompy ciepła powietrze-woda, nawet przy silnych mrozach dostarczają do budynku ciepło, nie jest potrzebne żadne dodatkowe źródło.

pomp ciepła Technologia

Technologia

System pompy ciepła powietrze-woda działa niezawodnie przez długie lata, nie wymaga ingerencji użytkownika. Sterowanie za pomocą głównego regulatora bądź pilota.

pompy ciepła gwarancja

Gwarancja

Korzystając z usług firmy ELBUD BEŁCHATÓW SP. Z O.O. otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję dla
wszystkich pomp ciepła.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Podaj swój numer telefonu i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki pompie ciepła powietrze-woda w Złoczewie. Otrzymasz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najbardziej odpowiedniej instalacji dla Twojego budynku oraz darmową wycenę instalacji.

    LUB ZADZWOŃ

    +48 123 789 614