O firmie

O firmie

ELBUD  SP. Z O.O. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu złożonych instalacji elektroenergetycznych. Realizujemy projekty zarówno dla obiektów przemysłowych, użytkowych jak i mieszkaniowych. Oferujemy kompletny pakiet rozwiązań dla klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury.

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi firmami instalacyjnymi zapewniając kompleksową realizację inwestycji, od projektu do montażu, oraz pełną opiekę serwisową.

Zaawansowane Projektowanie i Technologie

ELBUD SP. Z O.O. łączy innowacyjne podejście z zaawansowanymi technologiami. Nasze instalacje elektroenergetyczne są zaprojektowane w sposób zoptymalizowany, zapewniając nie tylko niezawodność działania, ale także oszczędności energetyczne i minimalizację wpływu na środowisko.

Dysponujemy szerokim spektrum rozwiązań, które obejmują inteligentne systemy zarządzania energią, wydajne źródła odnawialne, a także zaawansowane systemy monitoringu i kontroli. Dzięki temu nasze instalacje elektroenergetyczne są dostosowane do współczesnych wyzwań, takich jak elastyczność sieci, magazynowanie energii czy elektromobilność.

O firmie
16
lat doświadczenia
1987
zrealizowane projekty
1377
instalacji elektroenergetycznych

Aktualności

Otwarcie Hiszpanskaiego oddziału Elbud w Torrevieja

Mamy ogromną przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego oddziału firmy Elbud w malowniczym mieście Torrevieja w Hiszpanii. To wydarzenie stanowi istotny kamień milowy w naszej historii i jest wyrazem naszego nieustannego zaangażowania w rozwój oraz rozszerzenie naszej obecności na międzynarodowym rynku.

Pompy ciepła – wysoki potencjał oszczędności

Poszerzamy ofertę o sprzedaż oraz montaż pomp ciepła Mitsubishi oraz Daikin. Pompy ciepła powietrze-woda służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Realizujemy inwestycje min na obszarach: Bełchatów, Kleszczów, Szczerców, Wieluń, Pajęczno, Sieradz, Osjaków, Łask, Działoszyn, Zelów, Piotrków Trybunalski, Sulmierzyce, Kamieńsk, Kiełczygłów, Widawa, Grocholice, Burzenin, Złoczew, Zduńska Wola, Sędziejowice, Konopnica, Buczek, Rząśnia, Siemkowice, Wola Krzysztoporska, Rozprza, Moszczenica,  Osjaków, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Tuszyn, Andrespol, Brzeziny, Koluszki, jak i całego województwa Łódzkiego

Punkty sprzedaży
Elbud
Euro logos